Запис голосових і відеодзвінків в Viber

Как записывать разговор в Вайбере
Важко заперечити той факт, що Viber в рамках свого призначення забезпечує все необхідне для ефективного спілкування та обміну даними через Інтернет. При цьому деякі затребувані користувачами в окремих ситуаціях функції в месенджері не передбачені. У наступній статті піде мова про організацію запису голосових і відеодзвінків – незважаючи на відсутність такої опції в додатках-клієнтах Вайбера, зафіксувати і зберегти в файл генерований в процесі VoIP-дзвінка потік медіаданих цілком можливо.

Як записати розмову в Viber

Залежно від використовуваного для доступу в месенджер пристрою існує кілька різних підходів для вирішення завдання, озвученої в заголовку статті. Далі ми розповімо, яким чином можливо організувати процес запису дзвінків на Android-девайсах, iPhone і Windows-ПК, але спочатку попередження:

Незалежно від мети, яку ви переслідуєте записуючи розмову з іншою людиною, врахуйте, що практично в будь-якій країні світу подібна дія, здійснене без повідомлення співрозмовника і отримання від нього дозволу на проведення фіксації та/або використання будь-яким способом отриманої в результаті запису, є порушенням закону!

Android

Для вирішення завдання запису розмов, що організовуються за допомогою Viber для Android , користувачі цього варіанту програми месенджера можуть задіяти один із засобів, створених сторонніми розробниками і в достатку представлених в Google Play Market .

Спосіб 1: голосові дзвінки

Якщо мета полягає в отриманні запису тільки ведуться через месенджер голосових викликів, до ваших послуг маса аудіорекордерів, здатних ефективно функціонувати в середовищі «зеленого робота». Представники цього софта працюють за єдиним принципом, а один з найпростіших і ефективних інструментів такого роду називається Cube ACR . Додаток є універсальним, тобто надає можливість без проблем записувати практично будь-які дзвінки, включаючи VoIP-виклики, здійснювані через Viber.

Завантажити додаток Запис дзвінків & 8212; Cube ACR з Google Play Маркета

 1. Інсталюйте засіб з магазину Google Play, перейшовши за посиланням вище.
 2. Viber для Android установка Cube ACR для записи звонков в мессенджере
 3. Запустіть Cube ACR та налаштуйте параметри програми:
  • Тапніте»далі" на відкритому при першому запуску інструменту екрані. Тепер, ознайомившись з інформацією в віконці, натисніть " прийняти» . Viber для Android запуск приложения Cube ACR для записи звонков, принятие условий
  • Наступний екран демонструє перелік модулів Android, до яких додатку потрібен доступ для ефективного виконання своїх функцій. Тапніте тут " надати» , а потім видайте дозволи,

   Viber для Android разрешения, необходимые приложению Cube ACR для записи звонков в мессенджере

   Підтвердження нових запитів ОС.

   Viber для Android выдача разрешений приложению Cube ACR для записи звонков в мессенджере
  • Натисніть " дозволити» під вимогою про надання Cube ACR дозволу на роботу поверх інших додатків. Далі активуйте відповідний опції перемикач на екрані, а потім тапніте »Назад" .

   Viber для Android разрешение программе для записи вызовов Cube ACR работать поверх мессенджера

  • Торкніться " УВІМКНУТИ APP CONNECTOR» . На екрані, що відкрився " Спец. можливість» , в області " ЗАВАНТАЖЕНІ СЕРВІСИ» тапніте " більше завантажених служб» . Далі натисніть «Cube ACR App Connector» . Viber для Android включение Cube ACR App Connector при настройке рекордера звонков мессенджера

   Переведіть перемикач " увімкнути можливість» в положення »активовано" . Підтвердіть запит системи, тапнув «ОК» . Потім поверніться на екран програми Cube ACR, двічі торкнувшись »Назад" .

   Viber для Android активация Cube ACR App Connector на экране Спец. возможности ОС
  • Натисніть " ДОДАТИ КУБ ДО ЗАПУСКУ» , потім за бажанням активуйте цю опцію за допомогою розташованого навпроти імені програми в списку перемикача. Viber для Android добавление приложения Cube ACR в автозагрузку
  • На наступному екрані рекомендується натиснути»пропустити" , але ви можете виконати продемонстровану додатком на екрані інструкцію, якщо розумієте, про що йде мова. Viber для Android приложение для записи звонков - Cube ACR отключение оптимизации расхода батареи
  • Увімкніть «Геотаргетування» , натиснувши «так» , або відмовтеся від описаних на екрані девайса можливостей, торкнувшись " НІ, ДЯКУЮ» .

   Viber для Android программа для записи вызовов - Cube ACR включение геотаргетирования

  • Викличте головне меню Cube ACR, тапнув за трьома рисками вгорі екрану зліва, перейдіть в розділ " запис» . Деактивуйте першу за рахунком опцію " Автозапуск запису» , якщо тільки не бажаєте, щоб абсолютно всі дзвінки на телефоні записувалися автоматично і без вашого втручання.

   Viber для Android деактивация автозапуска записи звонков в программе Cube ACR

  • Прокрутіть меню " Налаштування запису» і торкніться " послуги для запису» у розділі " Інше» . У нашому матеріалі розглядається питання фіксації дзвінків, здійснюваних виключно через Viber, тому в списку зніміть галочки біля найменувань інших месенджерів і пункту " Стільникові дзвінки» , а потім торкніться «ОК» . Viber для Android деактивация других мессенджеров в программе Cube ACR
  • На цьому настройка програми завершена, можна виходити з нього і приступати до реалізації поставленої мети.Viber для Android переход в мессенджер для записи звонка через Cube ACR
 4. Запис розмов.
  • Вихідні дзвінки :

   Запустіть Viber для Android і будь-яким звичним чином ініціюйте виклик іншого учасника системи (неважливо, з відео або без).

   Viber для Android запуск мессенджера, начало аудио или видео вызова другого пользователя

   В момент натискання на кнопку»зателефонувати" у месенджері на екрані смартфона з'явиться віджет Cube ACR-натисніть на кнопку «мікрофон» , що призведе до початку фіксації аудіопотоку генерується звуковими пристроями телефону. Натиснувши на зазначену кнопку ще раз, ви зупините запис.

   Viber для Android запись исходящего вызова с помощью Cube ACR
  • Вхідні дзвінки :

   Все здійснюється за вищеописаним для вихідних дзвінків принципом, тільки кнопку " запис» необхідно натискати до моменту, коли ви «підніміть трубку» &8212; віджет програми Cube ACR завжди з'являється поверх демонструє надходження виклику екрану.

   Viber для Android запись входящего вызова с помощью виджета Cube ACR
 5. Операції з аудіозаписами.
  • Відкрийте Cube ACR – на головному екрані програми ви виявите перелік всіх зафіксованих дзвінків.
  • Viber для Android записи входящих звонков в приложении Cube ACR
  • Тут ви можете прослухати отримані аудіозаписи, тапнув за назвою Будь-який з них і потім торкнувшись &171;Play&187; .
  • Viber для Android прослушивание записи вызова в приложении Cube ACR
  • Крім іншого, вам доступна можливість виклику меню дій шляхом натискання на три вертикально розташовані точки біля імені будь-якого аудіофайлу. Найбільш часто тут потрібно задіяти пункти»поділитися" (наприклад, для відправки запису іншому користувачеві або її збереження в хмарному сховищі) і " видалити» .
  • Viber для Android - Cube ACR - отправка записи звонка другому пользователю или на хранение в облако
  • Крім самого додатка-рекордера, отримати доступ до файлів-записів дзвінків дозволяє будь-який файловий менеджер для Android - перейдіть через бажаний »провідник" по дорозі CubeCallRecorder/All Viber для Android папка с записями звонков, созданных приложением Cube ACR

   У внутрішній пам'яті пристрою.

   Viber для Android аудиозаписи, созданные приложением Cube ACR в памяти девайса

Спосіб 2: Відеодзвінки

Як і у випадку з голосовими викликами, для фіксації здійснюваних через месенджер Viber відеодзвінків потрібно сторонній інструмент з Google Play Маркета. Всі дозволяють вирішити зазначену задачу додатки працюють за принципом запису виведеної на екран андроїд-пристрої інформації з одночасним захопленням аудіо з мікрофона. Іншими словами, щоб записати відеодзвінок ви можете використовувати практично будь-який додаток, призначений для створення скринкастів в середовищі Android .

Для прикладу використовуємо один із засобів, що виділяється серед інших аналогічних лише більш відповідним темі нашої статті назвою – Video Call Recorder .

Завантажити Video Call Recorder Google Play Маркета

 1. Перейдіть за представленою вище посиланням і встановіть Video Call Recorder з магазину андроїд-додатків Гугл Плей.
 2. Установка Video Call Recorder для записи видеозвонков Viber из Google Play Маркета
 3. Відкрийте Відео Колл Рекордер. Для повноцінного виконання своїх функцій додатком знадобиться доступ до декількох модулів Android, &8212; надайте необхідні в з'являються при першому запуску кошти віконцях-запитах дозволу.Video Call Recorder - выдача разрешений приложению для записи видеозвонков Viber
 4. По суті, програма готова до виконання свого призначення. Згорніть Video Call Recorder, відкрийте Вайбер і перейдіть на екран, з якого можливо ініціювати відеодзвінок.

  Video Call Recorder для записи видеозвонков - переход в Viber

 5. Перейдіть в рекордер і тапніте по кнопці «відеокамера» . Після закінчення трьох секунд (затримку можна відрегулювати в налаштуваннях програми) почнеться фіксація інформації, що демонструється екраном смартфона, і одночасно звуку з його мікрофона. При запуску запису в перший раз з'явиться попередження про те, що софт буде отримувати доступ до зображення на дисплеї, & 8212; встановіть під ним галочку »більше не показувати" і потім тапніте »почати" .

  Video Call Recorder начало записи видео c экрана Android

 6. Перейдіть в месенджер і здійсніть відеодзвінок.

  Записываемый с помощью Video Call Recorder видеовызов через Viber

 7. По завершенні розмови поверніться в відео Колл Рекордер і тапніте «Stop» . Video Call Recorder остановка записи видеовызова, по его завершении в Viber для Android

  Створена в результаті запис відразу ж з'явиться вгорі екрану програми у вигляді превью з назвою. На цьому завдання запису здійсненого через месенджер відеодзвінка вирішена.

  Video Call Recorder запись видеовызова, осуществленного через Viber для Android готова
 8. Додатково ви можете провести обрізку отриманого відеоролика, що потрібно в більшості випадків. Для цього торкніться найменування результату відеофіксації на екрані Video Call Recorder, потім тапом по трьох точках поруч з назвою файлу викличте меню дій і виберіть в ньому «Edit Video» .

  Video Call Recorder переход к редактированию видеозаписи звонка Viber в программе

  Далі посуньте повзунки праворуч і ліворуч в панелі з відеорядом, видаляючи таким чином зайві фрагменти на початку і кінці запису. Завершивши редагування тапніте «SAVE» .

  Video Call Recorder обрезка записи видеозвонка из Viber
 9. Надалі різні маніпуляції з отриманими в результаті виконання інструкції відеофайлами ви можете виробляти безпосередньо в рекордері або відкривши розташовану в сховище девайса папку «VideoCallRecorder» за допомогою будь-якого " провідника» для Андроїд. Video Call Recorder папка с записями видеовызовов через Viber в памяти девайса

IOS

Що стосується Viber для iOS , то в аспекті можливості запису розмов тут доведеться констатувати відсутність працездатних інструментів, що дозволяють реалізувати задумане. Якщо ви введете щось подібне заголовку цієї статті в якості пошукового запиту в App Store, то виявите масу програм, нібито виконують потрібну функцію, але на ділі всі вони виявляються, скажімо так, фейковими. Все до чого може привести завантаження подібних програмних засобів – це витрачений час і розчарування, а в гіршому випадку втрачені грошові кошти, якщо ви забудете скасувати підписку на використання марного софта.

Читайте також: як скасувати підписки на iPhone

Крім вищеописаного, користувачі iPhone для запису здійснюваних за допомогою VoIP-телефонії розмов намагаються застосовувати «кустарні» методи на кшталт використання гучного зв'язку і диктофона, набувають спеціалізовані підключаються до смартфону пристрої, і навіть зламують iOS за допомогою Jailbreak (що робити ми категорично не рекомендуємо). Звичайно ж, такі підходи навряд чи можна вважати раціональними.

Как записывать разговор в Viber для iPhone

Якщо ви власник Apple-смартфона і Вам у що б то не стало необхідно записати планований до проведення через Viber розмова, Встановіть додаток-клон месенджера на свій ПК, в результаті чого отримаєте можливість зафіксувати дзвінок, діючи по одній з представлених в наступному розділі нашої статті інструкцій.

Читайте також:
як встановити та активувати Viber для Windows
налаштування та використання месенджера Viber у середовищі Windows

Windows

C метою запису вхідних і вихідних дзвінків, здійснюваних через Viber для ПК , можна застосувати один з безлічі призначених для функціонування в середовищі Windows програмних інструментів. Далі розглянемо два найбільш ефективних варіанти спеціалізованого софта, що передбачає рішення задачі з заголовка статті.

Спосіб 1: UV SoundRecorder (лише голосові дзвінки)

UV SoundRecorder - це універсальне рішення, створене для фіксації генерованого додатками на комп'ютері звуку. Програма дозволить вам без проблем записати вхідний або вихідний голосовий виклик, здійснюваний через месенджер Viber для Windows.

Завантажити програму UV SoundRecorder з офіційного сайту

 1. Перейшовши за посиланням вище, завантажте архів з дистрибутивом UV SoundRecorder з веб-сайту розробника. Потім розпакуйте отримане.Viber для Windows скачать UV SoundRecorder для записи звонков
 2. Відкрийте дистрибутив і,Viber для Windows запуск инсталлятора UV SoundRecorder

  Дотримуючись вказівок майстра установки,

  Viber для Windows процесс инсталляции UV SoundRecorder

  Інсталюйте програму.

  Viber для Windows завершение установки программы для записи звонков UV SoundRecorder
 3. Запустіть ЮВ СаундРекордер, визначте його налаштування:
  • " пристрої запису» &8212; за замовчуванням софт визначає активні на ПК зараз звукові пристрої і демонструє їх назви в своєму вікні. Тут ви можете відрегулювати рівні гучності відтворення аудіо і чутливості мікрофона.

   Viber для Windows UV SoundRecorder устройства записи звонков в программе

   Якщо в процесі дзвінка через Вайбер, вам необхідно задіяти інші звукові пристрої, перейдіть на них засобами Windows.

   Viber для Windows выбор устройтсв записи звонков в UV Sound Recorder

   Детальніше: налаштування звуку на комп'ютері з Windows

  • " Якість (Розмір)» одержуваного в результаті роботи програми аудіофайлу. Відрегулюйте цей параметр за допомогою бігунка, що змінює бітрейт. Viber для Windows выбор качества записи (битрейта) звонков в UV SoundRecorder
  • " зберігати у файлах» & 8212; клікнувши по кнопці «…» біля поля введення шляху, перейдіть в каталог, куди будуть поміщатися записи розмов. Viber для Windows выбор пути сохранения записей звонков в UV SoundRecorder
   Вкажіть ім'я файлу майбутнього запису, клацніть " Зберегти» .

   Viber для Windows запись звонков через UV SoundRecorder - указание имени файла

  • UV SoundRecorder є універсальним рішенням для запису звуку, тому тут передбачена можливість поміщати перехоплені з пристроїв введення і виведення аудіопотоки в окремі файли. З точки зору фіксації здійснюваного через Вайбер розмови такий підхід в більшості випадків не має сенсу, тому залиште радіокнопку під полем, де вказано шлях збереження даних, в положенні " в один файл» . Viber для Windows настройка программы UV SoundRecorder для записи голосовых вызовов
 4. Тепер все готово для запису ведуться через Viber для комп'ютера переговорів:
  • Відкрийте месенджер, приготуйтеся зробити дзвінок тому чи іншому абоненту.
  • Viber для Windows переход к возможности совершить аудиовызов другого пользователя
  • Перейдіть до вікна ЮВ СаундРекордер, клікніть " запис» .
  • Viber для Windows начало записи звонка в мессенджере через UV SoundRecorder
  • Ініціюйте та проведіть голосовий дзвінок іншого користувача через Viber.
  • Viber для Windows процесс записи звонка с помощью UV SoundRecorder
  • По завершенні дзвінка клікніть " Стоп» у вікні записуючого звук додатки.
  • Viber для Windows остановка записи звонка в UV SoundRecorder
  • Вхідний дзвінок фіксується аналогічним вищеописаному чином. Просто клікніть " запис» у вікні UV SoundRecorder, перш ніж відповісти на виклик в месенджері, а завершивши розмову, натисніть " Стоп» .
 5. Далі ви отримаєте можливість " програти» створену рекордером аудіозапис, а також Viber для Windows Проиграть запись звонка в UV SoundRecorder

  " відкрити папку» з її джерелом файлу
  Viber для Windows открыть папку с записью разговора в UV SoundRecorder

  Для проведення будь-яких маніпуляцій в його відношенні.

  Viber для Windows UV Sound Recorder каталог с записями звонков, осуществленных через мессенджер

Спосіб 2: Callnote (голосові та відеодзвінки)

Якщо надаються вищеописаним інструментом для запису звуку можливості вам здаються недостатніми, наприклад, є необхідність записувати не тільки голосові, але і відеодзвінки Viber, має сенс звернутися до більш функціональним рішенням. Одним з найбільш зручних і ефективних продуктів такого роду є софт Callnote .

Завантажити програму Callnote Viber Recorder з офіційного сайту

Описувана далі програма поширюється умовно-безкоштовно. Відносно Viber ви можете повноцінно використовувати FREE-версію Callnote, але з обмеженням – 10 записів дзвінків на місяць. Більшості користувачів цього достатньо, а якщо ні, вичерпавши ліміт, потрібно придбати підписку.

 1. Встановлення Callnote Viber Recorder
  • Перейдіть на сторінку завантаження дистрибутива програми за представленою вище посиланням і клікніть»завантажити" .
  • Viber для Windows скачать программу для записи аудио и видеовызовов через мессенджер
  • Введіть своє ім'я та адресу електронної пошти у відповідні поля та натисніть»завантажити" ще раз.
  • Регистрация на сайт Callnote для записи звонков, осуществляемых через Viber для Windows
  • Очікуйте завершення завантаження дистрибутива Callnote, після чого запустіть отриманий exe-файл.
  • Callnote Viber Recorder запуск инсталлятора приложения для записи вызовов в мессенджере
  • Дотримуючись рекомендацій майстра інсталяції,Callnote Viber Recorder установка приложения для записи звонков
   встановіть засіб на комп'ютер.

   Callnote Viber Recorder завершение инсталляции программы для записи звонков

 2. Відкрийте Callnote. При першому запуску з'явиться віконце з вимогою ввести email, вказаний перед скачуванням дистрибутива на сайті розробника-зробіть це і потім клацніть»Увійти" .
 3. Callnote Viber Recorder активация программы при первом запуске

 4. Налаштування Програми . Клікніть по значку «Viber» в панелі доступних інструменту програмних засобів. Callnote Viber Recorder переход к настройкам записи звонков, осуществляемых через Вайбер

  Далі, в залежності від власних потреб, встановіть позначки в чекбоксах або відмовтеся від такої можливості:

  • " завжди починати запис після початку дзвінка» &8212; для автоматизації процедури фіксації проведених через Вайбер викликів.
  • Callnote Viber Recorder активация опции автоматической записи звонков
  • " записувати відео» &8212; якщо є необхідність фіксувати не тільки звук, але і генерується в процесі спілкування через месенджер відеопотік.
  • Callnote Viber Recorder включение возможности записи видеозвонков в программе
  • Перейдіть до розділу «Налаштування» з меню зліва вікна програми. Callnote Viber Recorder окно НАСТРОЙКИ программы

   Клацнувши по посиланню " змінити» навпроти опції «Папка Callnote» , виберіть каталог на диску ПК, куди будуть зберігатися сформовані програмою аудіо - та відеофайли.

   Callnote Viber Recorder выбор папки для сохранения записей звонков
  • Клікніть по хрестику в заголовку вікна Callnote.Callnote Viber Recorder свернуть приложение в трей Windows

   В результаті програма згорнеться в трей Windows, продовжуючи при цьому свою роботу.

   Callnote Viber Recorder приложение работает в фоне
 5. Процес запису :
  • Автоматично . За умови, що ви активували опцію " завжди починати запис після початку дзвінка» в Налаштуваннях Callnote Viber Recorder, просто використовуйте функцію аудіо - та відеодзвінків через Вайбер як зазвичай. Callnote Viber Recorder автоматическая запись всех осущетсвляемых через мессенджер звонков

   У цьому варіанті всі переговори в незалежності від свого типу будуть автоматично записані. Про те, що ведеться запис, говорить з'являється поверх робочого столу в момент ініціації дзвінка або надходження вхідного дзвінка від іншого користувача месенджера віджет «Callnote» .

   Callnote Viber Recorder процесс автоматической записи звонка

   У процесі розмови його фіксацію можна зупинити за допомогою кнопки «Stop» на віджеті і відновити за допомогою кліка по «REC» .

   Callnote Viber Recorder управление записью разговора, ведущегося через мессенджер
  • Вручну . Якщо ви не активували опцію автоматичної фіксації, віджет Callnote з'явиться на екрані в момент натискання вами на кнопку " виклик» в месенджері або при надходженні вхідного дзвінка з нього на ваш комп'ютер. Для початку запису клікніть «REC» , Callnote Viber Recorder начало записи вызова (видео) в процессе разговора через мессенджер

   А для її зупинки «STOP» .

   Callnote Viber Recorder остановка записи вызова в процессе разговора через мессенджер
 6. Робота з записами . В результаті функціонування програми на диску ПК створюються файли MP4 , якщо активована опція " записувати відео» , або MP3 , коли Callnote налаштований на запис тільки аудіо. Доступ до файлів можна отримати, перейшовши в вказаний для їх збереження каталог через »провідник" Віндовс. Callnote Viber Recorder папка с записями разговоров, проведенных через мессенджер

  Більш зручно для управління записами використовувати засоби рекордера:

  • Розгорніть вікно Callnote і перейдіть з панелі зліва на вкладку «бібліотека» .
  • Callnote Viber Recorder раздел БИБЛИОТЕКА в приложении
  • Тут наявний список всіх створених програмою записів, кожну з яких можна відразу ж відтворити,Callnote Viber Recorder воспроизведение записи звонка, созданной программой

   Видалити
   Callnote Viber Recorder удаление записи вызова в мессенджере, созданной программой

   І відправити через Інтернет, наприклад, в хмарний сервіс для зберігання.

   Callnote Viber Recorder отправка записей звонков, созданных приложением, через интернет

Висновок

Як бачите, практично у всіх випадках, задіявши нескладні прийоми і доступний всім софт, можна дуже швидко організувати запис голосових і/або відеодзвінків, ініційованих в месенджері Viber. Рекомендуємо використовувати розглянуту можливість тільки тоді, коли це дійсно необхідно, і не порушуючи при цьому конфіденційності своїх співрозмовників.

більше статей на цю тему: