вирішення проблеми із завантаженням програми AutoCAD

Заразавтокад є найпопулярнішою програмою в світі для створення картежів. Щодня її встановлюють собі на комп'ютер десятки користувачів. Однак не всі можуть відразу переходити до взаємодії з даними софтом. Іноді спостерігаються проблеми з запуском Автокада, що пов'язано з різними факторами. Далі ми хочемо продемонструвати відомі методи вирішення даної проблеми, які були перевірені на працездатність.

Вирішення проблем із завантаженням AutoCAD

Існує ряд причин, за якими можуть з'являтися неполадки з запуском. Всі вони вирішуються різними способами, тому користувачеві потрібно шляхом перебору варіантів знаходити відповідний для нього метод. Однак завдання буде значно спрощена, якщо користувачеві відомий код помилки або він ознайомився з з'явилися на екрані повідомленням, якщо воно, звичайно, присутній.

Інструмент визначення коду помилки запуску

При установці AutoCAD користувач отримує доступ до компьтерного обладнання, яке доповнює користувальницький інтерфейс, кото отже. Сюди входить засіб, що дозволяє відстежити поведінку програми і виявити існуючі неполадки. Задіяти його можна так:

 1. Відкрийте меню &171; Пуск & 187; , де через пошук відшукайте додаток під назвою &171;командний рядок&187; і запустіть його.
 2. Переход к командной строке для запуска средства диагностики AutoCAD
 3. Введіть такий рядок: файл журналу трасування sxstrace: auto-cad.etl і натисніть на клавішу введіть .
 4. Запуск средства диагностики программы AutoCAD
 5. Почнеться трасування. З цього моменту інформація утиліт відстежити всі дії, які відбуваються в AutoCAD. Після цього запустіть програму і при появі помилки клацніть на &171;ОК&187; .
 6. Успешный запуск средства диагностики программы AutoCAD
 7. Знову перемістіться в консоль, де впишіть sxstrace parse-лог-файл:auto-cad.etl -outfile:auto-cad.txt і активуйте цю команду. Це збереже звіт про трасування у текстовому файлі.
 8. Сохранение текстового файла диагностики программы AutoCAD
 9. Знайдіть цей текстовий файл через той самий & 171; Пуск & 187; , надрукувавши його назву. При запуску через стандартний засіб перегляду текстових документів серед усього вмісту буде знаходитися і рядок &171; помилка & 187; , де вказана вся інформація, яка вас цікавить.
 10. Открытие файла диагностики программы AutoCAD

Якщо помилка є відомою для використовуваної утиліти, то вона обов'язково буде вказана в файлі. Виходячи з цього вже потрібно підбирати оптимальне рішення. Ми пропонуємо ознайомитися з наступними способами, щоб відшукати підходящий варіант. Коли файл виявився порожнім, просто почніть шукати виправлення послідовним виконанням кожного представленого варіанту.

Спосіб 1: налаштування параметрів контролю облікових записів

В опера-ціональной системі Windows розміщується зовнішній простір, що дозволяє контролювати всі можливі зміни. Воно також виконує роль захисного механізму, що не дозволяє змінювати будь-які файли без відома адміністратора. Про конфлікти з цим інструментом говорять і розробники програми AutoCAD, рекомендуючи його відключати, якщо раптом виникли якісь проблеми з працездатністю софта. Це ми зараз і зробимо.

 1. Відкрийте & 171; Пуск & 187; і перейдіть до &171;панель управління&187; .
 2. Переход к панели управления для решения проблем с запуском AutoCAD
 3. У ній виберіть категорію &171; Центр безпеки та обслуговування & 187; .
 4. Переход к управлению учетными записями для решения проблем с запуском AutoCAD
 5. Через меню зліва перейдіть до меню &171; Зміна параметрів контролю облікових записів & 187; .
 6. Переход к изменению контроля учетных записей для решения проблем с AutoCAD
 7. Посуньте перемикач у стан &171; ніколи не повідомляти&187; .
 8. Выключение контроля учетных записей для устранения проблем с запуском AutoCAD
 9. Підтвердьте внесення змін, натиснувши на & 171; ОК&187; .
 10. Сохранение изменений контроля учетных записей для решения проблем с запуском AutoCAD

При цьому переконайтеся, що всі дії проводяться від облікового запису адміністратора. Якщо це не так, увійдіть у систему під цим профілем. Детальніше про це читайте в іншому нашому матеріалі, перейшовши за вказаним нижче посиланням.

Детальніше: використання облікового запису адміністратора в Windows

Питання 2: видалення файлу Cascadeinfo.cas

Як відомо, в програмі AutoCAD перевірка ліцензування відбувається через Інтернет. Відповідає за це документ під назвою &171;Cascadeinfo.cas&187; . Він може бути пошкоджений через непередбачене відключення ПК або якихось інших дій. Це і призводить до проблем із запуском софта, про що заявляють навіть самі розробники. Вирішується дана неполадка банальним видаленням цього документа (при наступному запуску програми він буде успішно відновлений).

 1. Відкрийте системний розділ жорсткого диска, де перейдіть по шляху & 171; програмні дані & 187; > &171;Autodesk&187; > &171;Adlm&187; . Якщо ви не бачите папку&171; ProgramData & 187;, знайте, що в системі вимкнено відображення прихованих файлів і папок. Включити їх видимість можна за інструкцією із посилання нижче.

  Читайте також: видалення прихованих папок у Windows

 2. Переход к папке с файлами программы AutoCAD
 3. Відшукайте згаданий файл і клікніть по ньому правою кнопкою миші.
 4. Нахождение файла лицензирования в папке с программой AutoCAD
 5. У контекстному меню виберіть пункт &171; видалити & 187; .
 6. Удаление файла лицензирования в папке с AutoCAD
 7. Підтвердьте виконання цієї дії.
 8. Подтверждение удаления файла лицензирования программы AutoCAD

Після твори розібраної операції рекомендується перезавантажити ПК, а вже потім запускати Автокад.

Рада 3: використання новітньої технології FlexNet і підтримка служби

FlexNet &8212; це один із засобів, пов'язане з продукцією від компанії Autodesk. Воно теж виконує функцію перевірки ліцензії при запуску програмного забезпечення. Якщо перевірити ліцензію не вдалося, на екрані з'явиться відповідне повідомлення, що означає, що потрібно очистити вміст директорії і перевірити службу ліцензування, що відбувається так:

 1. Перебуваючи в тій же директорії & 171; програмні дані & 187; , відкрийте папку & 171; Флекснет & 187; .
 2. Переход к папке с файлами лицензирования программы AutoCAD
 3. Виділіть усі об'єкти, які там знаходяться, і видаліть їх.
 4. Удаление файлов лицензирования в папке AutoCAD
 5. Запустіть утиліту &171; виконати & 187; , затиснувши гарячу клавішу Перемога + R . В після введення напишіть послуги.msc і натисніть на клавішу введіть .
 6. Запуск служб для проверки службы лицензирования программы AutoCAD
 7. У списку служб знайдіть пункт &171; Служба ліцензування FlexNet 64&187; і два рази клацніть по рядку ЛФМ.
 8. Переход к управлению службой лицензирования программы AutoCAD
 9. Переконайтеся в тому, що Тип запуску встановлений &171;автоматично&187; , а також перезапустіть службу, зупинивши її та повторно ввімкнувши. Потім застосуйте всі зміни.
 10. Перезапуск службы лицензирования программы AutoCAD

Питання 4: Оцінка температури папки

Системна папка Windows під назвою &171;Температура&187; ранить в собі осудні Кайли, які накопичуються на розтягуванні всього тіла після використання ПК. Так що осудний підтримуючий директрису може зайняти велику кількість місця на жорсткому диску. Через те, що AutoCAD щойно почав відключатися. Виправити цю ситуацію дозволить банальна очищення папки. Зробити це можна як самостійно, так і за допомогою програмного забезпечення. Більш детальну інформацію по даній темі ви знайдете в іншому нашому матеріалі, перейшовши за посиланням нижче.

Детальніше: чи можна використовувати системну температуру?

Спосіб 5: встановлення додаткових системних бібліотек

Якщо при спробі запустити Автокад Ви отримуєте повідомлення про відсутність будь-якого файли DLL-файлу, це означає, що не були встановлені додаткові бібліотеки, в яких і присутні ці об'єкти. Зазвичай елементи формату dll файли зберігають в собі певні параметри і періодично звертається до них софт, тому від них Так залежить стабільність роботи додатків. Радимо завантажити останню версію DirectX , всі збірки на C++ і.NET Framework, що дуже важливо для видалення DLL. Це стане в нагоді і при роботі з іншим софтом. Всі необхідні посилання на скачування бібліотек ви знайдете нижче.

Обновление версии NET Framework

Завантажити Microsoft Visual C++ / завантажити Microsoft. NET Framework

Детальніше:
як оновити. NET Framework
як встановити DX11 у Windows

Спосіб 6: налаштування для користувачів з обмеженими правами

Цей варіант вирішення проблеми націлений тільки на системних адміністраторів, які зіткнулися з труднощами запуску програми AutoCAD на комп'ютерах У інших користувачів локальної мережі. У більшості випадків Кооперативна мережа має на увазі використання облікових записів з обмеженими правами. Саме це і призводить до виникнення розглянутої неполадки. Розробники вказують на те, що виправити це можна тільки шляхом надання прав на такі файли:

C:\Users\%USERNAME%\AppData\Local\Autodesk\AutoCAD 2015 рік
C:\Users\%USERNAME%\AppData\Roaming\Autodesk\AutoCAD 2015 рік
HKEY_CURRENT_USER \ програмне забезпечення\Autodesk \ AutoCAD \ R20. 0 \ ACAD-E001
HKEY_CURRENT_USER \ програмне забезпечення\Autodesk \ AutoCAD \ R20. 0 \ ACAD-E001: 409

Після цього слід перезавантажити ПК і повторно спробувати запустити софт.

Спосіб 7: перевстановлення програми

Вдаватися до використання поточного методу варто тільки коли наведені вище варіанти не принесли ніякого результату. AutoCAD, як і будь-яке інше ПО, міг встановитися на ПК не зовсім правильно, що і спровокувало появу проблем із запуском. У таких випадках допоможе тільки банальна перевстановлення. Однак деінсталювати софт слід правильно, щоб точно позбутися від усіх залишкових файлів.

Детальніше: як видалити AutoCAD з комп'ютера

З повторною установкою розбереться навіть початківець користувач, проте все ж рекомендуємо прочитати додаткове Керівництво по цій темі, щоб в точності повторити всі дії і не отримати ті ж самі неполадки з запуском.

Детальніше: встановлення AutoCAD на комп'ютер

Після того, як ви успішно впоралися з вирішенням поставленого завдання, можна сміливо переходити до повноцінного використання Автокада. Початківцям користувачам буде корисно вивчити навчальні матеріали по цій темі, щоб максимально швидко вникнути в робочий процес і освоїти взаємодію з основними інструментами і функціями.

Детальніше: як використовувати Програму AutoCAD

більше статей на цю тему: