обрізання зображення в AutoCAD

Зображення, імпортовані в Автокад не завжди потрібні в своєму повному розмірі &8212; для роботи може знадобиться лише невелика їх область. До того ж, велика картинка може перекривати важливі частини креслень. Користувач стикається з тим що зображення потрібно кадрувати, або ,простіше кажучи, обрізати.

Багатофункціональний AutoCAD, звичайно, має рішення цієї невеликої проблеми. У цій статті опишемо процес обрізки картинки в даній програмі.

Інформація по темі: Як користуватися AutoCAD

Як обрізати зображення в AutoCAD

Проста обрізка

 1. Серед уроків на нашому сайті є той, в якому розповідається, як додавати картинку В AutoCAD. Припустимо, зображення вже поміщено в робочий простір Автокада і нам залишилося лише обрізати картинку.
 2. Радимо прочитати: як помістити зображення в AutoCAD

 3. Виділіть картинку так, щоб навколо неї з'явилася синя рамка, а по краях квадратні точки. На стрічці інструментів в панелі &171; підрізування&187;натисніть &171; створити контур підрізування&187;.
 4. Как обрезать картинку в AutoCAD 1
 5. Захопіть рамкою ту область картинки, яка вам потрібна. Першим клацанням лівої кнопки миші задайте початок рамки, а другим клацанням закрийте її. Картинка кадрувалася.
 6. Как обрезать картинку в AutoCAD 2
 7. Відсічені краї зображення не зникли безповоротно. Якщо тягнути картинку за квадратну точку, буде видно обрізані частини.
 8. Как обрезать картинку в AutoCAD 3

Додаткові можливості підрізування

Якщо проста підрізування дозволяє обмежувати картинку тільки прямокутником, то просунуті підрізування можуть відсікати по встановленому контуру, по багатокутнику або видаляти область, вміщену в рамку (зворотна підрізування). Розглянемо підрізування багатокутником.

 1. Виконайте пункти 1 і 2, зазначені вище.
 2. У командному рядку виберіть &171;багатокутник&187;, як показано на скріншоті. Намалюйте на зображенні відсікає полілінію, фіксуючи її точки клацаннями ЛФМ.
 3. Как обрезать картинку в AutoCAD 5

 4. Картинка обрізана по контуру накресленого багатокутника.
 5. Как обрезать картинку в AutoCAD 6

  Якщо вам створюють незручності прив'язки, або ,навпаки, вони потрібні вам для точного кадрування, ви можете активувати і відключити їх кнопкою &171;об'єктна прив'язка в 2D&187; на рядку стану.

  Как обрезать картинку в AutoCAD 4

Більш докладно про прив'язках в Автокад читайте в статті: Прив'язки в AutoCAD

Щоб скасувати обрізання, виберіть у панелі &171;підрізування&187; &171;видалити підрізування&187;.

Читайте також: як помістити документ PDF в AutoCAD

Це все. Тепер вам не заважають зайві краю зображення. Використовуйте цей трюк під час щоденної роботи в AutoCAD.

більше статей на цю тему: