Додавання та використання смайлів у Discord

Від імені звичайного користувача не можна додати в Discord свої емодзі і відправляти їх на будь-якому сервері. Завантаження кастомних зображень доступна тільки для адміністраторів і творців серверів. Вони додаються всім учасникам і можуть використовуватися як на даному сервері, так і на інших (при наявності підписки Nitro).

Варіант 1: програма для ПК

Програмою Discord для ПК користується більше людей, тому спочатку пропонуємо зупинитися на додаванні і використанні емодзі в цій версії месенджера. Розглянемо як дії на сервері, так і з боку простого користувача, зацікавленого в звичайній відправці смайликів в чаті.

Завантаження емодзі сервера

Будь-який сервер без бустингу підтримує до 50 користувацьких смайлів, завантажених творцем або адміністраторами. Після цього учасники їх можуть відправляти в повідомленнях, а при наявності підписки Nitro &8212; ще й використовувати їх на інших серверах. Якщо ви зацікавлені в створенні пака подібних смайликів, прочитайте відповідну інструкцію в статті за наступним посиланням.

Детальніше: додавання смайлів до Discord

Кнопка для добавления пользовательских эмодзи на собственном сервере в Discord на компьютере

Отримання емодзі сервера

Деякі сервери якраз і залучають користувачів наявністю унікальних емодзі, відсутніх в Дискорді за замовчуванням. Звичайно, без підписки їх не можна відправляти де-небудь, крім як на даному проекті, але частина користувачів набуває Nitro, тому давайте розглянемо, як отримати такі унікальні смайлики і відправляти їх в чатах.

 1. Знайдіть відповідний сервер в списку офіційних спільнот або на сайті з моніторингу (на таких сайтах є описи, де часто вказано, що на сервері присутні призначені для користувача емодзі). Перейдіть за посиланням для вступу, дочекайтеся відкриття Програми і підтвердіть процедуру.
 2. Кнопка для вступления на сервер для получения пользовательских эмодзи в Discord на компьютере
 3. Всі дії виконуються автоматично, а вам залишається тільки перевірити наявність пака, натиснувши по значку відправки емодзі.
 4. Нажатие по кнопке со смайликами для проверки добавления пользовательских эмодзи в Discord на компьютере
 5. У списку знайдіть окремий блок із назвою сервера та перегляньте власні смайли.
 6. Проверка пользовательских эмодзи в списке доступных на сервере в Discord на компьютере
 7. Якщо вони в блоці підсвічені сірим, значить, їх не можна відправляти на даному сервері. Трапляється це найчастіше, коли ви без підписки хочете відправити смайлик одного сервера в чаті іншого.
 8. Отображение эмодзи серым при невозможности отправить их на данном сервере в Discord на компьютере
 9. До речі, зліва є панель з розділами смайликів, куди виводяться і паки з різних проектів. Використовуйте ці кнопки, щоб швидше відшукати потрібні картинки.
 10. Панель для перемещения между разными блоками с эмодзи в Discord на компьютере

Копіювання емодзі з сайтів

Іноді користувачі стикаються з тим, що не можуть відшукати відповідний емодзі в списку доступних і відправити його в чаті, або ж потрібно знайти Підтримуваний, але не відображається в основному вікні смайлик. Тоді на допомогу приходить спеціальний сайт зі списком всіх емодзі. Їх можна скопіювати відразу кілька, щоб потім вставити в поле введення і відправити повідомлення в бесіді.

Перейдіть на офіційний веб-сайт Piliapp

 1. Ми взяли за приклад популярний сайт під Piliapp, перейти до якого можна за посиланням вище. Там все емодзі розділені по блокам, тому відшукати потрібні не так складно.
 2. Просмотр и копирование эмодзи на сторонних сайтах для использования в Discord на компьютере
 3. Натискання на смайлик додає його до буфера обміну та виводить в окремому рядку, корисному при одночасному копіюванні декількох зображень.
 4. Копирование нескольких эмодзи на стороннем сайте для использования в Discord на компьютере
 5. Після натискання кнопки &171; копіювати & 187; поверніться до чату, активуйте поле введення повідомлень і використовуйте стандартну гарячу клавішу Ctrl + V для вставки.
 6. Вставка скопированных со стороннего сайта эмодзи для использования в Discord на компьютере
 7. Надішліть смайли разом із текстом або окремо і подивіться, як вони відображаються в розмові.
 8. Успешная отправка скопированных эмодзи в чате в Discord на компьютере

Звичайно, нічого не заважає використовувати списки зі смайликами і на інших подібних сайтах, де принцип копіювання нічим не відрізняється. Piliapp розглядається виключно як приклад.

Одночасна відправка декількох емодзі

Одна зі складнощів при відправці емодзі в чаті &8212; необхідність кожен раз відкривати список і шукати потрібний смайлик. Є одна хитрість, що дозволяє значно прискорити процес додавання декількох смайликів в рядок послідовно. Для цього необхідно затиснути клавішу Shift і натиснути по кожному емодзі. Так це вікно не згорнеться, а самі смайлики відобразяться поруч в рядку введення. Після цього додайте текст, якщо це потрібно, і натисніть Enter для відправки повідомлення.

Использование функции для одновременного добавления нескольких эмодзи в Discord на компьютере

Додавання смайлів до назви сервера та каналів

Корисна інформація для творців та адміністраторів серверів. Смайли можна додати і при редагуванні імені проекту і його каналів, але їх слід попередньо скопіювати, оскільки невеликого вікна з вибором емодзі немає. Варто враховувати, що в цьому випадку призначені для користувача емодзі не підтримуються, тому доведеться обмежитися стандартними.

 1. Натисніть на назву сервера, щоб відкрити його меню.
 2. Переход к меню управления сервером для добавления эмодзи в название в Discord на компьютере
 3. Зі списку виберіть пункт &171;налаштування сервера&187; .
 4. Открытие меню настройки сервера для добавления эмодзи в название в Discord на компьютере
 5. Клацніть по його назві, приступаючи тим самим до редагування.
 6. Активация поля изменения названия сервера для добавления эмодзи в название в Discord на компьютере
 7. Відкрийте браузер і скористайтеся згаданим раніше сайтом, щоб скопіювати там смайлики, які вам подобаються. Поверніться до Дискорду і вставте їх в рядок, не забувши перед виходом застосувати зміни.
 8. Поиск эмодзи для добавления его в название канала в Discord на компьютере
 9. Приблизно те ж саме здійснюється і з найменуванням каналу: наведіть на нього курсор миші і клікніть по з'явився значку шестерінки.
 10. Переход в настройки канала для добавления эмодзи в его название в Discord на компьютере
 11. Редагуйте поле&171; назва каналу & 187; відповідно до своїх побажань.
 12. Редактирование строки с названием канала для добавления эмодзи в Discord на компьютере

Використання смайликів в назвах каналів і сервера &8212; лише один з варіантів того, як можна зробити співтовариство красивим. Більш детально про це розказано в іншій статті на нашому сайті, де зібрані різні рекомендації по даній темі.

Детальніше: гарне оформлення сервера в Discord

Додавання смайлів до статусу

Користувальницький статус &8212; засіб вираження своїх емоцій або персоналізації облікового запису, оскільки доданий текст видно в списку учасників сервера або при перегляді сторінки вашого профілю. Мало хто знає, що емодзі можна вставляти і в статус, скопіювавши їх так, як це було показано раніше.

 1. Торкніться значка зі своїм аватаром, щоб відкрити список доступних статусів.
 2. Переход к изменению статуса для добавления эмодзи в Discord на компьютере
 3. З нього виберіть пункт & 171; встановити користувальницький статус&187; .
 4. Открытие поля ввода пользовательского статуса для добавления туда эмодзи в Discord на компьютере
 5. У відповідне поле вставте заздалегідь скопійований емодзі або задійте кнопку смайлика для вибору відповідного зображення зі списку.
 6. Редактирование пользовательского статуса для добавления туда эмодзи в Discord на компьютере
 7. Не забудьте про додаткові параметри: час для видалення і статус активності.
 8. Дополнительные параметры редактирования пользовательского статуса для добавления туда эмодзи в Discord на компьютере
 9. Поверніться до головного меню і подивіться, як тепер відображається статус під назвою облікового запису.
 10. Проверка эмодзи пользовательского статуса в Discord на компьютере

Придбання підписки Nitro

На завершення цього варіанту розповімо про придбання не раз згаданої підписки Nitro. Її перевага пов'язана не тільки з емодзі, а й іншими аспектами використання месенджера. З усіма ними можна ознайомитися безпосередньо перед придбанням, прочитавши текст подання від розробників.

 1. Відкрийте налаштування облікового запису, натиснувши по значку з шестерінкою праворуч від аватарки в головному меню.
 2. Переход в настройки учетной записи для приобретения подписки Нитро в Discord на компьютере
 3. На панелі зліва відшукайте синю напис &171;Discord Nitro&187; .
 4. Открытие раздела подписки Нитро в разделе с пользовательскими настройками в Discord на компьютере
 5. Прочитайте інформацію про всі переваги і вирішіть, чи хочете ви платити за це щомісяця або оформити підписку відразу на певний період.
 6. Ознакомление с преимуществами подписки Нитро в Discord на компьютере
 7. Слідкуйте за знижками і доступними варіантами підписок: наприклад, в Nitro Classic входить трохи менше функцій, але для використання емодзі на всіх серверах вистачить і цієї версії.
 8. Приобретение подписки Нитро для беспрепятственного использования эмодзи в Discord на компьютере
 9. При придбанні звертайте увагу на те, що сума буде списуватися щороку або місяць автоматично в залежності від обраного тарифного плану. Від продовження можна відмовитися в будь-який момент, відключивши Nitro в налаштуваннях облікового запису.
 10. Выбор тарифного плана при приобретении подписки Нитро в Discord на компьютере

Варіант 2: Мобільний додаток

Користувачі мобільних додатків теж хочуть відправляти емодзі і додавати їх в статус або найменування сервера. Принцип виконання всіх операцій має подібності з версією для ПК, але є і певні особливості, про які ви дізнаєтеся в наступних розділах статті.

Завантаження емодзі сервера

Коли адміністратор або творець спільноти в Дискорді воліє працювати в його мобільній версії, можна так само викликати настройки, щоб завантажити і налаштувати емодзі сервера. Відкрийте розділ з подібною назвою, згаданою в варіанті 1 цієї статті, і перейдіть за посиланням, щоб отримати необхідні інструкції, якщо самостійно розібратися із завантаженням смайликів не виходить.

Кнопка для добавления пользовательских эмодзи в мобильном приложении Discord

Отримання емодзі сервера

Мобільний додаток месенджера підтримує перехід до серверів по посиланнях, тому можна безперешкодно отримати кастомні емодзі, просто вступивши в співтовариство. Єдина заковика полягає в тому, що спочатку належить відшукати такий проект, де розробник додав Користувальницькі смайли. Для цього використовуйте будь-який сайт з моніторингу, заздалегідь застосувавши відповідні для вас теги.

 1. Перейдіть за посиланням знайденого сервера та прийміть запрошення.
 2. Кнопка для вступления на сервер для добавления пользовательских смайлов в мобильном приложении Discord
 3. Натисніть по значку емодзі, щоб відкрити список доступних і перевірити нові.
 4. Открытие списка доступных смайлов на сервере в мобильном приложении Discord
 5. Знайдіть блок із назвою сервера та надсилайте смайли в чатах.
 6. Проверка доступных пользовательских эмодзи в мобильном приложении Discord

Копіювання емодзі з сайтів

Якщо при перегляді сторонніх сайтів або спеціальних майданчиків з наборами Емодзі ви знайшли цікаве зображення і хочете швидко відправити його в месенджері, можна обійтися без повторного його пошуку безпосередньо в додатку, оскільки функція копіювання запам'ятовує код смайлика і при його вставці він відобразиться автоматично.

 1. Скопіюйте вподобаний емодзі на сайті.
 2. Выбор эмодзи на стороннем сайте для использования в мобильном приложении Discord
 3. При використанні Piliapp (посилання на сайт є в розділі про ПК-версію програми) і схожих проектів можна відправити в буфер обміну кілька зображень відразу.
 4. Копирование эмодзи на стороннем сайте для использования в мобильном приложении Discord
 5. Відкрийте будь-який чат в Дискорді, зробіть довгий тап по полю введення повідомлення і виберіть варіант &171; вставити & 187; .
 6. Вставка скопированных эмодзи для использования в мобильном приложении Discord
 7. Переконайтеся в тому, що емодзі відображаються коректно, після чого підтвердіть їх відправку.
 8. Отправка скопированных эмодзи для использования в мобильном приложении Discord
 9. На наступному зображенні ви бачите приклад успішного виконання інструкції.
 10. Проверка отправки скопированных эмодзи для использования в мобильном приложении Discord

Відправка декількох емодзі одночасно

Функція надсилання повідомлень у мобільному додатку Discord працює дещо інакше, тому надсилання декількох смайлів одночасно в одному повідомленні не викликає труднощів.

 1. Натисніть по значку зі смайликом праворуч від поля введення повідомлення.
 2. Открытие списка с эмодзи для одновременной их отправки в мобильном приложении Discord
 3. Тапніте по Емодзі для додавання його в рядок.
 4. Выбор эмодзи для их одновременной отправки в мобильном приложении Discord
 5. Зверніть увагу на те, що коди смайликів додаються по черзі при кожному натисканні, тому вони відправляться в одному повідомленні.
 6. Проверка ввода нескольких эмодзи для их одновременной отправки в мобильном приложении Discord
 7. Підтвердьте подання та перевірте результат.
 8. Отправка нескольких эмодзи одновременно в чате в мобильном приложении Discord

Додавання смайлів до назви сервера та каналів

При роботі з сервером Discord на смартфоні або планшеті теж можна використовувати засоби редагування, доступні на ПК. Трохи відрізняється тільки розташування параметрів в графічному інтерфейсі.

 1. Для зміни імені сервера поверніться до головного меню, виберіть його на панелі зліва і натисніть за поточним назвою.
 2. Переход к настройкам сервера для добавления эмодзи в его название в мобильном приложении Discord
 3. Відкриється меню, де необхідно тапнуть по значку &171;Налаштування&187; .
 4. Открытие настроек сервера для добавления эмодзи в его название в мобильном приложении Discord
 5. Виберіть перший розділ &8212; &171; огляд & 187; .
 6. Переход в раздел Обзор для добавления эмодзи в название сервера в мобильном приложении Discord
 7. Скопіюйте стандартний емодзі з будь-якого сайту з їх списком і вставте у відповідне поле, застосувавши після цієї зміни.
 8. Редактирование названия сервера для добавления эмодзи в мобильном приложении Discord
 9. Для редагування каналу натисніть по його назві.
 10. Открытие канала для добавления в его название эмодзи в мобильном приложении Discord
 11. Зробіть те ж саме при відкритті чату.
 12. Переход в настройки канала для добавления эмодзи в его название в мобильном приложении Discord
 13. Перейдіть до &171;Налаштування&187; .
 14. Открытие настроек канала для добавления эмодзи в его название в мобильном приложении Discord
 15. Змініть назву та збережіть її новий вигляд.
 16. Редактирование названия канала для добавления эмодзи в мобильном приложении Discord

Додавання смайлів до статусу

Користувальницькі статуси або статуси активності бачать і користувачі мобільних пристроїв, відповідно, у них є можливість змінити параметр, додавши до статусу і будь смайлик.

 1. На панелі знизу натисніть по значку із зображенням своєї аватарки.
 2. Переход в настройки профиля для добавления эмодзи в статус в мобильном приложении Discord
 3. Тапніте по рядку &171;встановити статус&187; .
 4. Открытие настроек статуса для добавления туда эмодзи в мобильном приложении Discord
 5. Виберіть варіант &171;встановити користувальницький статус&187; .
 6. Открытие настроек пользовательского статуса для добавления туда эмодзи в мобильном приложении Discord
 7. Торкніться кнопки із зображенням смайлика, щоб вибрати відповідні.
 8. Редактирование пользовательского статуса для добавления туда эмодзи в мобильном приложении Discord
 9. Завершіть редагування рядка статусу та збережіть результат.
 10. Сохранение изменений пользовательского статуса в мобильном приложении Discord

Придбання підписки Nitro

Про покупку підписки Nitro для розширення функціональності Discord вже було написано в аналогічному розділі варіанти 1 цієї статті. Пропонуємо перейти до нього і прочитати інформацію про перевагу даної підписки не тільки для відправки емодзі, а й інших нюансів взаємодії з месенджером. Так ви зможете вирішити, чи варто витрачати гроші на її придбання.

Приобретение подписки Нитро для использования эмодзи в мобильном приложении Discord

більше статей на цю тему: