Використання ботів для додавання системи рівнів на сервер у Discord

Спосіб 1: Mee6

В рамках цієї статті ми розберемо три найпопулярніших бота для адміністрування і додавання різного контенту на сервер в Discord . Кожен з них пропонує свою систему рівнів, володіє індивідуальними настройками і особливостями роботи, тому всі дії будемо розділяти на кроки для простоти розуміння. Рекомендуємо ознайомитися з усіма варіантами і почати з Mee6.

Крок 1: Додавання Mee6 на сервер

Mee6 &8212; один з найпопулярніших ботів в Discord, що використовується абсолютно для різних цілей. Основне його завдання &8212; адміністрування, управління учасниками, автоматичне присвоєння ролей і відправка повідомлень. Mee6 складається з плагінів, один з яких якраз відповідає за систему рівнів, тому зараз зосередимося саме на ньому. Однак для початку доведеться додати Mee6 на свій сервер, що здійснюється так:

Додайте Mee6 на сервер з офіційного веб-сайту

 1. Скористайтеся посиланням вище для переходу на офіційний сайт Mee6, де натисніть кнопку &171; додати до Discord&187; .
 2. Кнопка на официальном сайте для добавления бота Mee6 в Discord на компьютере
 3. При появі нового авторизаційного вікна перегляньте дозволу для бота і підтвердіть його підключення.
 4. Ознакомление с разрешениями бота Mee6 в Discord на компьютере перед добавлением его на сервер
 5. Поверніться до браузера і зі списку серверів на сторінці бота виберіть той, де ви хочете налаштувати систему рівнів.
 6. Выбор сервера для добавления бота Mee6 в Discord на компьютере через официальный сайт
 7. У новому вікні переконайтеся в тому, що сервер правильно обраний в випадаючому списку, після чого клікніть на &171; продовжити&187; .
 8. Подтверждение сервера для добавления бота Mee6 в Discord на компьютере через официальный сайт
 9. Не знімаючи галочок з наданих боту прав, відразу підтвердіть авторизацію. Всі ці дозволи необхідні для його коректної роботи, а їх відсутність може викликати помилки.
 10. Проверка прав бота Mee6 в Discord на компьютере при добавлении через официальный сайт
 11. Підтвердіть дію введенням капчі.
 12. Ввод капчи при добавлении бота Mee6 в Discord на компьютере через официальный сайт

На цьому авторизація успішно проведена, але поки не поспішайте відкривати Discord для перевірки бота, оскільки перш за все знадобиться налаштувати плагін системи рівнів на сайті.

Крок 2: налаштування плагіна рівнів

Розробники Mee6 не просто реалізують систему нарахування очок для підвищення рівнів, а й дозволяють редагувати її, додаючи свої ролі, умови та інші параметри. Все це здійснюється в профілі на офіційному сайті при виборі відповідного плагіна. Враховуйте, що деякі налаштування доступні тільки в преміум-версії бота, тому варто задуматися про її придбання, якщо мова йде про великий проект.

 1. Після авторизації бота не доведеться знову відкривати сторінку Mee6 &8212; перехід на неї відбувається автоматично. Виберіть вкладку &171;плагіни&187; .
 2. Переход к списку плагинов для настройки бота Mee6 в Discord на компьютере при создании уровней на сервере
 3. Серед всіх доступних плагінів відшукайте&171; рівні & 187; і клікніть по цій плитці.
 4. Выбор плагина создания уровней при настройке бота бота Mee6 в Discord на компьютере
 5. Розгорніть список &171;повідомлення про підвищення рівня&187; і виберіть той канал, на який користувачам повинні приходити повідомлення про те, що їх рівень був підвищений.
 6. Выбор канала для отправки сообщений при настройке уровней бота Mee6 в Discord на компьютере
 7. Редагуйте саме повідомлення, зберігаючи синтаксис відображення імені користувача та поточного рівня. Можна використовувати кирилицю, написавши текст російською.
 8. Выбор сообщения на канале при повышении уровня через бота бота Mee6 в Discord на компьютере
 9. Нижче знаходиться розділ & 171; Налаштування нагородних ролей & 187; , за допомогою якого ви можете створити на сервері певну кількість ролей або звань, що присвоюються після досягнення певного рівня. Ролі можуть підсумовуватися з відображенням декількох або замінюватися з видаленням попередньої. Все це залежить від вибраного вручну параметра.
 10. Выбор системы смены уровней при настройке бота бота Mee6 в Discord на компьютере
 11. Далі зі списку &171; нагороди ролей & 187; виберіть вже існуючі на сервері ролі, які будуть присвоюватися при підвищенні рівнів, і налаштуйте їх в залежності від того, яка роль до якого рівня відноситься.
 12. Выбор роли для награды за уровень при использовании бота бота Mee6 в Discord на компьютере
 13. При введенні команди !rank будь-який користувач може отримати свою картку з відображенням поточної позиції в списку лідерів, рівнем і кількістю поточного досвіду. Картка редагується адміністратором: змінюйте її колір, шрифти або встановіть зображення на задній план.
 14. Просмотр пользовательской карточки с уровнем при использовании бота бота Mee6 в Discord на компьютере
 15. Це здійснюється в окремому вікні зі зрозумілим меню, де знаходиться список доступних кольорів і призначених для користувача фонів.
 16. Редактирование пользовательской карточки с уровнем при использовании бота Mee6 в Discord на компьютере
 17. &171;множник ОО&187; &8212; унікальний настроюється параметр, що впливає на множення очок досвіду при їх отриманні. Перемістіть повзунок трохи вліво, якщо хочете зробити процес підвищення більш складним, і вправо для його прискорення.
 18. Редактирование умножителя очков опыта при использовании бота Mee6 в Discord на компьютере
 19. Якщо носії певних ролей або учасники каналів не повинні отримувати досвід за спілкування, обов'язково відзначте їх у відповідних блоках. Так алгоритм не буде зчитувати активність і додавати досвід.
 20. Выбор каналов для игнорирования получения опыта при использовании бота Mee6 в Discord на компьютере
 21. Прочитайте список доступних команд, вимкнувши деякі, якщо ви не хочете, щоб їх використовували учасники сервера.
 22. Настройка команд просмотра уровней при использовании бота Mee6 в Discord на компьютере

Крок 3: перевірка бота в Discord

Як тільки ви виконали всі попередні дії і налаштували Mee6 під себе, можна сміливо запускати Діскорд і перевіряти роботу бота, переконавшись в тому, що він вважає рівні, коректно присвоює ролі і справляється з іншими завданнями.

 1. В першу чергу підключіться до свого сервера і переконайтеся в тому, що бот відображається в списку учасників & 171; в мережі & 187; . Якщо це не так, перевірте, чи правильно обраний сервер для авторизації, і зробіть її повторно.
 2. Проверка добавления бота Mee6 в Discord на компьютере на личном сервере
 3. Для перевірки поточного рівня напишіть в будь-який текстовий канал сервера !rank .
 4. Ввод команды для отображения текущего уровня через бота Mee6 в Discord на компьютере
 5. Активуйте команду натисканням клавіші Enter і ознайомтеся з з'явилася на екрані карткою. Продовжуйте спілкуватися на сервері, стежачи за тим, як відбувається підвищення рівня.
 6. Отображение текущего уровня пользователя при использовании бота Mee6 в Discord на компьютере
 7. В особисті повідомлення буде відправлено повідомлення від бота з інформацією про персоналізацію картки. Це повідомлення отримують всі користувачі і зможуть перейти за посиланням для зміни зовнішнього вигляду даного атрибута.
 8. Личное сообщение о возможности редактирования пользовательской карточки при использовании бота Mee6 в Discord на компьютере

Спосіб 2: DANK Memer

Бот під назвою Dank Memer відомий більше як розважальний інструмент, що додає на сервер елементи гринду, нові смайлики і різні веселі штуки для користувачів, які не несуть практичної користі, але розбавляють проведений на сервері час. Однією з функцій бота є організація алгоритму рівнів, яка теж працює за принципом отримання очок за спілкування в чатах. Однак при цьому Dank Memer додає ще й валюту, а нею можна обмінюватися з іншими користувачами, торгувати і витрачати на інші потреби. Якщо ви виставите відповідні налаштування, учасники зможуть витратити валюту на отримання рівня. Давайте розберемося з установкою і налаштуванням бота по черзі.

Крок 1: Авторизація DANK Memer

У Dank Memer є офіційний сайт, але він потрібен виключно для авторизації бота, оскільки всі інші налаштування і перегляд важливої інформації здійснюються переважно на сервері після установки бота. Для успішної авторизації вам знадобиться виконати наступні дії.

Додати DANK Memer на сервер з офіційного сайту

 1. Після переходу на головну сторінку сайту натисніть кнопку &171;Invite now&187; .
 2. Переход к авторизации бота бота Dank Memer в Discord на компьютере через официальный сайт
 3. У новому вікні зі спадного списку виберіть сервер, на якому Бот авторизується, і клацніть по & 171; продовжити&187; .
 4. Выбор канала для добавления бота Dank Memer в Discord на компьютере через официальный сайт
 5. Всі галочки навпроти дозволів повинні бути встановлені, після чого залишається підтвердити авторизацію.
 6. Подтверждение прав бота Dank Memer в Discord на компьютере при его добавлении через официальный сайт
 7. Застосуйте капчу для завершення даного кроку.
 8. Подтверждение капчи при добавлении бота Dank Memer в Discord на компьютере через официальный сайт
 9. Поверніться на офіційний веб-сайт і відкрийте розділ &171;Commands&187; .
 10. Открытие списка доступных команд после добавления бота Dank Memer в Discord на компьютере
 11. Прочитайте список доступних команд і опис від розробників для загального розуміння можливостей і особливостей бота.
 12. Проверка списка доступных команд после добавления бота Dank Memer в Discord на компьютере

Крок 2: Перевірка бота

Після успішної авторизації DANK Memer знадобиться перейти на свій сервер і виконати кілька команд, не тільки упевнившись в тому, що бот функціонує, але і отримавши корисну інформацію для подальшої взаємодії.

 1. Після відкриття головного каналу сервера ви повинні побачити повідомлення від Dank Memer, де розповідаються загальні принципи роботи з ботом. Справа в списку учасників з'явиться аватарка даного інструменту, що має на увазі його успішне додавання.
 2. Проверка успешности добавления бота Dank Memer в Discord на компьютере на личном сервере
 3. Введіть команду pls help для отримання списку команд допомоги в різних напрямках бота.
 4. Ввод команды для получения помощи при использовании бота бота Dank Memer в Discord на компьютере
 5. Наприклад, ви можете ввести pls help currency , щоб отримати список усіх команд, пов'язаних з економікою бота.
 6. Команда для получения узконаправленной помощи при использовании бота Dank Memer в Discord на компьютере

Крок 3: відображення свого рівня

Система рівнів теж починає функціонувати відразу, але, на жаль, не має таких налаштувань, які були доступні в попередньому боті. У вас є можливість лише перевірити свій рівень та поточну кількість досвіду. Для цього введіть на текстовому каналі команду pls profile і натисніть Enter .

Команда для открытия пользовательской карточки при использовании бота Dank Memer в Discord на компьютере

У новому повідомленні від бота відображається не тільки поточний рівень, але і кількість зароблених коштів, інвентар, досвід і монети в банку. Детальніше про те, що означає Кожен з цих пунктів і як використовувати ті ж монети, ви можете прочитати на сайті Dank Memer, де розробники описують всі аспекти дії бота.

Ознакомление с пользовательской карточкой при использовании бота Dank Memer в Discord на компьютере

Спосіб 3: ProBot

ProBot &8212; ще один багатофункціональний бот для адміністрування сервера з підтримкою підвищення рівнів. Він працює за аналогією з Mee6, але має свої і особливості, завдяки чому частина користувачів віддає перевагу саме йому, щоб не купувати преміум в згаданому інструменті.

Крок 1: Додавання ProBot на сервер

Авторизація ProBot практично нічим не відрізняється від додавання вже розглянутих ботів, проте все ж коротко розглянемо цей процес, щоб у вас не виникло труднощів. Наявність офіційного сайту дозволить прискорити додавання і бути впевненим в тому, що ви отримаєте саме того бота, якого хочете.

Додати ProBot на сервер з офіційного сайту

 1. На сторінці бота знайдіть кнопку &171;додати до Discord&187; .
 2. Переход к авторизации бота ProBot в Discord на компьютере через официальный сайт
 3. Виберіть сервер для додавання та перейдіть до наступного кроку.
 4. Просмотр разрешений при авторизации бота ProBot в Discord на компьютере
 5. Підтвердіть авторизацію введенням капчі.
 6. Подтверждение капчи при авторизации бота ProBot в Discord на компьютере
 7. Поверніться на сайт і переконайтеся в тому, що сервер тепер відображається зліва (панель з серверами реалізована точно так же, як і в Діскорд), а також присутній меню з усіма необхідними настройками.
 8. Просмотр меню управления бота ProBot в Discord на компьютере на официальном сайте

Крок 2: Налаштування системи рівнів

Після успішного додавання ProBot на сервер можна приступати до редагування параметрів, що здійснюється на сайті бота. Це набагато зручніше, ніж просто вводити команди, оскільки у користувача з'являється більш широкий спектр можливостей.

 1. На сайті ProBot викличте меню управління сервером і через нього перейдіть в &171;систему рівнів&187; .
 2. Выбор меню для настройки системы уровней бота ProBot в Discord на компьютере
 3. У першому ж блоці здійснюється основна настройка: вибір ролей і каналів, які не отримують рівні, канал з відображенням повідомлень і виводиться на екран повідомлення.
 4. Заполнение общей информации о системе уровней при настройке бота ProBot в Discord на компьютере
 5. Якщо хочете присвоювати користувачам ролі в якості нагороди за підвищення рівня, клацніть по кнопці &171;додати роль за нагороду&187; .
 6. Выбор наградной роли для системы уровней при настройке бота бота ProBot в Discord на компьютере
 7. Заповніть рядок, який з'явиться, і не забудьте вибрати роль для певного рівня. Якщо після підвищення ролі повинні замінювати один одного, обов'язково активуйте параметр &171;видалити після підвищення рівня&187; .
 8. Редактирование наградной роли для системы уровней при настройке бота бота ProBot в Discord на компьютере
 9. На завершення ознайомтеся з двома доступними командами для відображення топа учасників за кількістю балів і виведення на екран особистої статистики користувача. Вирішіть, чи хочете ви, щоб усі члени сервера використовували ці команди.
 10. Редактирование наградной роли для системы уровней при настройке бота бота ProBot в Discord на компьютере
 11. Перед виходом не забудьте зберегти зміни, інакше всі вони будуть скинуті.
 12. Сохранение изменений после настройки бота ProBot в Discord на компьютере

Крок 3: перевірка бота в Discord

Завершальний етап &8212; перевірка працездатності ProBot після застосування всіх налаштувань на офіційному сайті. Покажемо, як переконатися в тому, що він функціонує, а з управлінням і командами ви зможете розібратися самостійно.

 1. По-перше, після переходу на свій сервер у списку учасників &171; в мережі & 187; ви повинні побачити даного бота. Нижче знаходиться напис &171;грає в help&187; , що означає, що ви можете використовувати команду help для отримання допомоги.
 2. Проверка бота ProBot в Discord на компьютере на личном сервере после добавления
 3. Введіть команду rank , яка відобразить поточний статус користувача в системі рівнів.
 4. Ввод команды для слежения за системой уровней после добавления бота ProBot в Discord на компьютере
 5. Якщо картка з'явилася, значить, виконані раніше настройки коректні і всі учасники будуть отримувати рівні при спілкуванні на голосових і текстових каналах.
 6. Получение пользовательской карточки с уровнем после добавления бота ProBot в Discord на компьютере

Відзначимо, що при створенні нагородних ролей потрібно враховувати ті ж правила, як і при додаванні звичайних. Налаштуйте для кожної ролі свої права, дозволи та обмеження, щоб користувачі розуміли, в чому саме вони отримують привілеї при підвищенні рівня.

Читайте також: додавання та розподіл ролей на сервері в Discord

Це були боти для додавання системи рівнів на сервер, а якщо ви бажаєте ще сильніше розширити його функціональність, дізнайтеся більше про інші можливості описаних інструментів або авторизуйте ще кілька ботів, вибравши їх з іншої статті на нашому сайті.

Детальніше: корисні боти для Discord

більше статей на цю тему: