користувацькі налаштування Discord

Мова піде про доступних користувальницьких налаштувань Discord як всередині програми, так і в операційній системі. Внутрішні параметри практично ідентичні для мобільного додатку і десктопної версії, тому розглянемо тільки другу.

Налаштування користувача

Параметри в Discord діляться на категорії, тому будемо дотримуватися цієї ж схеми, почавши з блоку &171;налаштування користувача&187; . Саме вікно з параметрами відкривається натисканням по значку шестерінки на панелі управління внизу вікна.

Мій обліковий запис

Після відображення вікна з параметрами відразу ж з'являється розділ &171;Мій обліковий запис&187; , де присутні основні налаштування профілю, доступні для зміни. В першу чергу радимо звернути увагу на аватарку. Ви можете її поміняти або змінити мініатюру, якщо це потрібно. При придбанні підписки Discord Nitro відкривається доступ до установки GIF-анімацій в якості зображення профілю, але про цей привілей ми поговоримо трохи пізніше.

Изменение фотографии учетной записи при пользовательской настройке программы Discord

Блок під аватаркой дозволяє переглянути ім'я користувача, прив'язану електронну пошту і номер телефону. Натисніть кнопку &171; змінити & 187; , якщо бажаєте редагувати будь-який з цих параметрів, але враховуйте, що всі дії доведеться підтверджувати, оскільки перед внесенням змін на пошту або телефон відправиться код, який потрібно ввести.

Изменение регистрационных данных при пользовательской настройке программы Discord

Окремо виділений параметр з підключенням двоетапної аутентифікації, характерною для багатьох сайтів, додатків і соціальних мереж. Технологія призначена для максимального захисту облікового запису від злому. Вона працює за принципом відправки коду підтвердження на номер телефону при спробі входу з будь-якого місця. Якщо код введений неправильно, авторизуватися не вийде &8212; це і захищає профіль від зловмисників.

Включение двухэтапной аутентификации при пользовательской настройке программы Discord

Завершує категорію налаштувань блок & 171; видалення облікового запису&187; , в якому ви знайдете дві кнопки: для відключення або повного видалення профілю. Відключену обліковий запис можна відновити в будь-який момент, про що попереджають і розробники, а поки вона деактивована, ніхто не зможе відправляти вам повідомлення або взаємодіяти з профілем. Видалення облікового запису означає, що всі дані будуть стерті без можливості відновлення.

Удаление или временное отключение аккаунта при пользовательской настройке программы Discord

Конфіденційність

Будь месенджер або соціальна є має свою політику конфіденційності, його розробники збирають дані про користувачів і ведуть своєрідну стеження, оптимізуючи тим самим роботу свого по. У розділі з налаштуваннями &171;Конфіденційність&187; у вас є можливість дізнатися, які дані використовує компанія, обмежити деякі з них і убезпечити свою взаємодію з Дискордом. Але перед цим знаходяться рівні безпеки особистих повідомлень, параметри якого відповідають за сканування повідомлень при відправці і їх автоматичне видалення, якщо контент виявиться неприйнятним. Доступно як повне відключення сканування, так і установка максимального рівня захисту або вибору чогось середнього.

Выбор параметров фильтрации сообщений при пользовательской настройке программы Discord

Далі знаходяться налаштування конфіденційності сервера і обмеження на відправку запитів в друзі. Це стане в нагоді, якщо ви є медійною особою і не бажаєте отримувати непотрібні запити, на які все одно не зможете відповісти.

Выбор параметров отправки запросов в друзья при пользовательской настройке программы Discord

Якщо прокрутити нижче, можна знайти блок & 171; як ми використовуємо ваші дані&187; . У ньому ви не тільки дізнаєтеся, яку інформацію збирають розробники, але і отримаєте доступ до регулювання дозволів, якщо якимись відомостями ви ділитися не хочете. Для цікавих є функція & 171; запитувати всі мої дані&187; , після використання якої на пошту прийде розгорнутий лист з усією інформацією, що збирається розробниками про вас.

Просмотр параметров конфиденциальности при пользовательской настройке программы Discord

Авторизовані програми

Підрозділ & 171; авторизовані програми & 187; здебільшого потрібен власникам і адміністраторам серверів, які ведуть безпосередні справи з ботами. Деякі з них мають свій офіційний сайт і взаємодіють з сервером якраз за допомогою авторизації програми. Це відкриває величезну кількість нових функцій і дає можливість гнучко налаштувати бота. На цій сторінці знаходиться список всіх авторизованих додатків з правами доступу, і в разі потреби ви можете відключити будь-яке з них.

Просмотр авторизованных приложений при пользовательской настройке программы Discord

Ми вже розповідали про найпопулярніших ботах в іншій статті на нашому сайті, тому якщо ви зацікавлені в знайомстві з такими додатками і тим, які функції вони додають на сервер, клікніть по посиланню нижче і почніть читання матеріалу.

Детальніше: корисні боти для Discord

Інтеграції

& 171; інтеграції&187; &8212; корисний підрозділ з параметрами для всіх бажаючих підключити додаткові акаунти до Дискорду, щоб отримати доступ до розширених функцій або налаштувати синхронізацію. Наприклад, при підключенні Spotify ви зможете транслювати музику в статус, а інші користувачі будуть бачити це і розуміти, яку музику ви зараз слухаєте.

Подключение связанных учетных записей при пользовательской настройке программы Discord

Якщо на комп'ютері встановлені інші платформи, Discord автоматично виявить їх і з'явиться запит про інтеграцію облікових записів. Відзначимо, що дану функцію рекомендується відключити, якщо ви працюєте на слабкому ПК і відчуваєте проблеми з періодичним підвисанням програми через навантаження на операційну систему.

Налаштування виставлення рахунків

Цей блок з настройками призначений він виключно для тих користувачів, хто купує підписку Nitro або виробляє інші фінансові операції в Discord. Розберемо по черзі всі присутні розділи, де є можливість оформити підписку на платні функції програми, забустити сервер або відв'язати карту, якщо така була прив'язана раніше.

Discord Nitro

Головна категорія налаштувань описуваного блоку & 8212; &171;Discord Nitro&187; . При придбанні цієї підписки користувач отримує величезну кількість нових функцій в Дискорді і позбавляється від будь-яких обмежень, які переслідували його раніше при взаємодії з месенджером. Сюди входять різні елементи персоналізації та візуальні позначення преміум-облікового запису на сервері. Якихось глобальних переваг над звичайними користувачами преміум не отримують, але наявність подібної підписки дозволяє всім бажаючим підтримати розвиток проекту.

Раздел для приобретения подписки при пользовательской настройке программы Discord

Ознайомтеся з усіма доступними привілеями та вирішіть, чи хочете ви перейти на Nitro та який тарифний план вам підходить. Головна особливість & 8212; передплатна система поширення, а це значить, що через місяць можна відмовитися від продовження, якщо щось не влаштовує.

Ознакомление с доступными функциями подписки при пользовательской настройке программы Discord

Буст сервера

Бустингом серверів можуть займатися абсолютно будь-які користувачі &8212; як творці і адміністратори, так і звичайні учасники. Бусти підвищують рівень сервера і додають поліпшення, наприклад: місця для призначених для користувача емодзі, Висока якість голосових каналів, ексклюзивні ролі і збільшення ліміту на розміри завантажуваних файлів.

Ознакомление с доступными функциями по бустингу сервера при пользовательской настройке программы Discord

В категорії &171;буст сервера&187; Ви знайдете перелік всіх поліпшень і дізнаєтеся, як оформляється подібне просування. Якщо ви бажаєте допомогти іншому серверу або поліпшити свій, сміливо переходите до оплати і використовуйте сервер з новим рівнем, перевіряючи, як це позначиться на якості спілкування.

Склад подарунків

Коротко розберемо наступну категорію &8212; & 171; Склад подарунків & 187; . У ній відображаються всі куплені або отримані подарунки, їх призначення і дати. Якщо ви отримали код на активацію подарунка, вводити його потрібно саме тут в зазначеному форматі. Після застосування відобразиться відповідне повідомлення про те, що операція виконана успішно.

Просмотр отправленных подарков и ввод ключа для его получения при пользовательской настройке программы Discord

Виставлення рахунків

Перегляд всіх фінансових операцій і управління ними здійснюється через спеціально відведену для цього сторінку. У ньому вам належить додати спосіб оплати, якщо цього ще не було зроблено раніше. Картка або електронний гаманець прив'язується точно так же, як і в інших додатках, онлайн-сервісах і соціальних мережах. Після додавання карти залишається оформити підписку і налагодити регулярні платежі. Історія операцій відображається в цьому ж вікні і дозволяє стежити за всіма діями, здійсненими За останній час.

Просмотр привязанной карты и истории платежей при пользовательской настройке программы Discord

Налаштування Програми

Основний розділ з налаштуваннями безпосередньо пов'язаний з функціонуванням Discord. У ньому кожен користувач може виставити параметри під себе в залежності від потреб і наявного обладнання, використовуваного для розмови і прослуховування голосових каналів. Пройдемося по кожній доступній категорії, щоб ви розуміли, яка для яких налаштувань стане в нагоді.

Голос і відео

Практично кожен користувач розглянутого месенджера знайомий з категорією & 171; Голос і відео & 187; . У ній присутні основні і додаткові параметри, що відповідають за захоплення і виведення звуку, а також за використання веб-камери при спілкуванні з користувачами. Перший блок, який демонструється на наступному скріншоті, дає можливість самостійно вибирати використовуваний мікрофон і динаміки, регулювати повзунок гучності для кожного їх пристроїв і перевіряти звук за допомогою вбудованого засобу.

Читайте також:
увімкнення та керування звуком у Discord
Налаштування мікрофона в Discord

Общие параметры голоса и видео при пользовательской настройке программы Discord

Тут же редагується режиму введення: мікрофон можна активувати натисканням зазначеної клавіші або голосом, встановивши відповідну чутливість. Відзначте маркером цікавить Вас режим введення, щоб для нього з'явилися відповідні настройки. Про веб-камері сказати майже нічого, оскільки розробники пропонують тільки вибрати її і перевірити якість передачі зображення в цьому ж вікні.

Параметры режима ввода и веб-камеры при пользовательской настройке программы Discord

В блоці & 171; розширені & 187; є кілька пунктів, відповідальних за використання фільтрів і кодеків під час спілкування і ведення прямих трансляцій. Бажано активувати шумозаглушення і ехоподавлення, щоб звук з мікрофона передавався без перешкод. Використовуваний відеокодек і апаратне прискорення слід редагувати тільки тим, хто активно займається проведенням прямих трансляцій і знає, який варіант для нього підходить.

Дополнительные параметры голоса и видео при пользовательской настройке программы Discord

Текст та зображення

У Дискорді активно використовуються текст і зображення як при спілкуванні на сервері, так і в особистих повідомленнях з іншими учасниками. Відображення картинок і показ прихованого тексту можна налаштувати індивідуально: наприклад, якщо ви не хочете автоматично завантажувати GIF і попередній посилань з метою економії трафіку, що особливо актуально для мобільних пристроїв. Для цього перейдіть в категорію з відповідною назвою, прочитайте кожен рядок і поміняйте значення відповідно до своїх уподобань.

Выбор параметров текста и изображений при пользовательской настройке программы Discord

В окремий блок виведено відображення вмісту під спойлерами: на сервері або в особистих повідомленнях можна відправити фрагмент тексту/графіки прихованим, у вигляді спойлера, а інша людина, натиснувши на цю частину повідомлення, ознайомиться з нею. Якщо ви бажаєте, щоб вміст завантажувався автоматично, встановіть маркер біля пункту &171;завжди&187; або виберіть варіант для себе.

Выбор режима отображения спойлеров при пользовательской настройке программы Discord

В іншій статті на нашому сайті є розгорнута інформація про те, як відбувається створення спойлерів, що можна помістити в них і які настройки в Discord присутні.

Детальніше: створення спойлера в Discord

Зовнішній вигляд

Наступний перелік налаштувань &8212; & 171; зовнішній вигляд&187; , який на комп'ютері і в мобільному додатку виглядає приблизно однаково і для редагування доступні ідентичні пункти. Поки що Discord дозволяє вибрати тільки між світлою і темною темою, налаштувати відображення повідомлень і загальний масштаб. До речі, на комп'ютері його можна швидко змінити за допомогою поєднання Ctrl + прокрутка колеса миші .

Настройка внешнего вида программы при пользовательской настройке программы Discord

У цьому підрозділі є невелике вікно попереднього перегляду, що дозволяє негайно перевірити, як відображаються елементи інтерфейсу після внесення змін користувача. Однак не всіх користувачів влаштовують присутні в цьому списку настройки, тому вони бажають розширити функціональність програмного забезпечення. Зробити це можна через спеціальні плагіни, що дають можливість встановити кастомную тему і редагувати її під себе. Інформацію з цього приводу ви знайдете в матеріалі за посиланням нижче.

Детальніше: встановлення теми для Discord

Повідомлення

З назви категорії вже зрозуміло, що в ній користувач знайде деякі параметри, пов'язані з отриманням повідомлень. Їх можна відобразити на робочому столі, керувати індикатором і вирішити, чи повинен значок блимати на панелі завдань, якщо прийшло нове сповіщення.

Редактирование параметров для получения уведомлений при пользовательской настройке программы Discord

Зауважте, що при синхронізації мобільного додатку і десктопної версії працює тайм-аут. Це час затримки між відправкою повідомлення на смартфон, якщо воно не було прочитано з комп'ютера. Виберіть зі списку інший варіант, якщо стандартний час вас не влаштовує.

Гарячі клавіші

Управляти Дискордом простіше, якщо запам'ятати стандартні гарячі клавіші і налаштувати призначені для користувача. Робиться це в спеціально відведеному підрозділі з доступними інструментами, де вас відразу ж зустрічає блок, призначений для додавання нових гарячих клавіш, якщо обрана дія відсутня в списку стандартних сполучень або встановлена комбінація не влаштовує. Зі списку виберіть дію, яке бажаєте виконати за допомогою поєднання клавіш, а потім в поле праворуч вкажіть його.

Настройка пользовательских горячих клавиш при пользовательской настройке программы Discord

Ознайомтеся з комбінаціями клавіш, заданими за замовчуванням в блоці &171;Default Keybinds&187; . Деякі з них вже доступні користувачеві, оскільки часто використовуються в інших програмах або навіть в самій операційній системі. Решта ж є унікальними і пов'язані тільки з Discord. Виокремити для себе основні комбінації і постарайтеся їх запам'ятати, щоб спростити виклик окремих вікон, управління сервером або повідомленнями.

Просмотр списка стандартных горячих клавиш при пользовательской настройке программы Discord

Мова

Нічого особливого в категорії &171; мова & 187; немає &8212; тут розташований лише список із підтримуваними мовами, а поруч-маркери. Якщо відзначити маркером будь-який з мов, Діскорд відразу ж перемкне інтерфейс і всі елементи будуть локалізовані. Більше ніяких дій тут виконати не можна.

Просмотр списка доступных языков локализации при пользовательской настройке программы Discord

Налаштування Windows

Цей підрозділ стане в нагоді багатьом Користувачем. У ньому ви можете включити або відключити згортання вікна в панель завдань при натисканні &171;X&187; , налаштувати запуск Discord при завантаженні операційної системи або взагалі зробити його виключно ручним.

Управление настройками операционной системы при пользовательской настройке программы Discord

Якраз скасування автозапуску програми і викликає найбільше труднощів у звичайних користувачів, оскільки вони не можуть відшукати відповідний виконуваний файл, а настройка всередині програми не завжди виявляється ефективною. Якщо ви теж зіткнулися з подібною складністю, скористайтеся керівництвом за посиланням нижче.

Детальніше: відключаємо автозапуск Discord при старті Windows

Режим стримера

Ці параметри стануть в нагоді тільки тим, хто проводить прямі трансляції на особистих або довірених серверах. Не будемо довго зупинятися на цьому підрозділі, так як для звичайного користувача в ньому немає практично нічого корисного.

Параметры режима стримера при пользовательской настройке программы Discord

&171;увімкнути режим стримера&187; &8212; параметр активує цей режим і відкриває доступ до спеціальних гарячих клавіш, що відповідають за призупинення трансляції або її зміну. Під тумблером ви знайдете виділену синім напис, натиснувши по якій, перейдете на сторінку налаштування гарячих клавіш. Автоматичне перемикання в режим стримера підходить в тих випадках, коли ви використовуєте OBS або інший софт для захоплення відео. Інструмент визначає запуск програми і відразу активує згаданий режим. Увімкніть опцію &171; приховати особисту інформацію&187; , якщо на стрімі можуть засвітитися персональні дані аккаунта. Так ви нікому випадково не покажете свою електронну пошту або номер телефону.

Налаштування гри

У цьому розділі знаходяться тільки дві взаємопов'язані категорії, тому об'єднаємо їх. Відкривши &171;ігрову активність & 187; і зверніть увагу на пункт &171;відображати в статусі гру, в яку ви зараз граєте&187; . Вирішіть, чи хочете ви показувати іншим користувачам запущену на своєму ПК гру, або віддаєте перевагу приховувати цю інформацію.

Отключение или включение режима захвата игровой активности при пользовательской настройке программы Discord

Нижче-список із доданими іграми, який формується автоматично, якщо ви запускаєте їх під час активного розбрату. Навпроти кожної гри відображаються значки з екранами, і якщо якісь горять червоними, значить, режим стеження за ігровою активністю відключається під час запуску зазначеного додатка.

Просмотр списка игр для захвата игровой активности при пользовательской настройке программы Discord

Слідом перейдіть в категорію &171;накладання&187; і перегляньте всі наявні там параметри. У вас є можливість як повністю відключити внутрішньоігровий оверлей, що відображає аватарки всіх підключених користувачів, їх повідомлення та індикатори включеного мікрофона, так і виставити його параметри під себе. Наприклад, гарячою клавішею включається або відключається блокування оверлея, дозволяючи вам вручну вибрати режим вікон, налаштувати їх прозорість і інші пункти. Детально про це описано в іншій статті на нашому сайті.

Детальніше: увімкнення та налаштування накладання в Discord

Редактирование параметров оверлея при пользовательской настройке программы Discord

Додавання статусу

Ще один важливий пункт призначених для користувача налаштувань Діскорда &8212; управління статусами. Користувачеві доступні як стандартні позначення: &171; в мережі & 187; , &171; не активний&187; , &171; не турбувати&187; і &171; невидимий & 187; , так і призначений для користувача статус, куди можна вписати абсолютно будь-який напис і додати емодзі.

Редактирование пользовательского статуса при пользовательской настройке программы Discord

Завдяки стороннім плагінам статуси стають анімованими або мінливими, що досягається роботою спеціального JS-скрипта. Всі подробиці про різні види статусів і їх налаштування ви знайдете далі.

Детальніше: додавання статусів до Discord

Дії з серверами

Сервери є невід'ємною частиною месенджера, тому їх налаштування теж варто розглянути. Уточнимо, що ми поговоримо тільки про ті пункти, які доступні звичайному користувачеві, а не творцеві сервера. Натисніть За назвою паблік і ознайомтеся з з'явилися елементами контекстного меню. У ньому ви можете заглушити повідомлення із зазначеного сервера, запросити людей, поміняти свій нікнейм або замовити буст, якщо бажаєте підтримати проект.

Редактирование параметров сервера при пользовательской настройке программы Discord

Налаштування користувачів

Якщо клікнути правою кнопкою миші по учаснику будь-якого сервера в листуванні або на панелі праворуч, з'явиться контекстне меню, в якому теж є список налаштувань, починаючи від додавання заміток, згадок і закінчуючи регулюванням гучності, включаючи повне відключення звуку.

Действия с другими пользователями при пользовательской настройке программы Discord

Враховуйте, що вибрані дії поширюються виключно на виділеного користувача, тому з іншими теж знадобиться виконати те ж саме, якщо це буде потрібно.

Читайте також: як додати друга до Discord

Налаштування Discord в операційній системі

Завершимо матеріал коротким описом дій, які можна виконати в операційній системі Windows, налаштувавши тим самим роботу Discord. В першу чергу розповімо про відключення автозапуску: відкрийте &171; Диспетчер завдань & 187; будь-яким зручним для Вас способом і перейдіть на вкладку &171; автозавантаження & 187; . Там ви знайдете рядок з іменем &171;Update&187; , при переході в властивості якої стане ясно, що це виконуваний файл Діскорда. Вимкніть автозавантаження цього додатка і воно не буде включатися при кожному старті Windows.

Удаление программы из автозагрузки при пользовательской настройке программы Discord

Знайдіть виконуваний файл Discord і перейдіть до його властивостей через викликане контекстне меню. У новому вікні на вкладці &171;Сумісність&187; є цілий ряд пунктів, які можна активувати, якщо у вас виникають труднощі з роботою месенджера в старих версіях операційних систем. Про це ми вже говорили в окремих інструкціях на нашому сайті.

Детальніше:
вирішення проблем із встановленням Discord у Windows 7
вирішення проблеми з чорним екраном у Discord на Windows 7

Настройка совместимости программы при пользовательской настройке программы Discord

більше статей на цю тему: