Способи усунення помилки 3194 в iTunes

Ошибка 3194 в iTunes при восстановлении прошивки
При некоректній роботі програми iTunes користувач бачить на екрані помилку, що супроводжується унікальним кодом. Знаючи його значення, ви зможете зрозуміти причину виникнення проблеми, а значить, процес її усунення стане простіше. Далі мова піде про помилку 3194 і варіантах її виправлення.

Виправлення помилки 3194 в iTunes

Якщо ви зіткнулися з помилкою 3194, це повинно говорити про те, що при спробі встановити на пристрій прошивку від серверів Apple не надійшло відповіді. Отже, подальші дії будуть спрямовані на вирішення цієї проблеми.

Спосіб 1: оновлення iTunes

Неактуальна версія iTunes, встановлена на вашому комп'ютері, може легко стати причиною виникнення помилки 3194. В даному випадку вам буде потрібно лише перевірити наявність оновлень для iTunes і, якщо вони будуть виявлені, виконати їх установку. Після завершення установки рекомендується виконати перезавантаження комп'ютера.
Обновление программы iTunes на компьютере

Читайте також: Як перевірити iTunes на наявність оновлень

Спосіб 2: перезавантаження пристроїв

Не варто виключати і тієї ймовірності, що в роботі того чи іншого пристрою виник системний збій. В даному випадку вам слід перезавантажити відразу три пристрої: комп'ютер, Apple-гаджет і маршрутизатор.

Перезагрузка iPhone

Детальніше: як перезавантажити iPhone

Спосіб 3: перевірка файлу hosts

Оскільки помилка 3194 виникає через проблеми з підключенням до серверів Apple, слід також запідозрити змінений файл hosts. Як правило, в 90% випадку його змінюють віруси, тому перш за все потрібно просканувати систему антивірусом або скористатися спеціальною лечащей утилітою Dr.Web CureIt .

Программа Dr.Web CureIt

Після того як всі віруси будуть виявлені і успішно видалені, виконайте перезавантаження комп'ютера. Тепер необхідно перевірити стан файлу hosts. Якщо він відрізняється від оригіналу, йому обов'язково потрібно повернути первісний стан. Про те, як знайти на комп'ютері файл hosts, а також як повернути йому початковий вигляд, більш докладно розповідається на офіційному сайті Microsoft за цим посиланням .

Якщо вам довелося вносити корективи в файл hosts, обов'язково після збереження змін перезавантажте комп'ютер і спробуйте знову провести процедуру відновлення або оновлення в iTunes.

Спосіб 4: відключення антивірусного ПЗ

Деякі антивірусні програми можуть блокувати доступ iTunes до серверів Apple, приймаючи даний процес за вірусну активність. Спробуйте призупинити на комп'ютері роботу всіх захисних програм, включаючи і антивірус, а потім перезапустіть iTunes і перевірте наявність помилки. Якщо помилка 3194 в Айтюнс благополучно зникла, і вам вдалося завершити процедуру відновлення (оновлення), потрібно перейти в Налаштування антивіруса і додати iTunes в список виключень. Також подібну помилку може викликати і активне мережеве сканування в антивірусі, тому його теж рекомендується призупинити.

Отключение антивируса на компьютере

Детальніше: як відключити антивірус

Спосіб 5: Пряме підключення до Інтернету

Деякі маршрутизатори можуть блокувати доступ програми iTunes до серверів Apple. Щоб перевірити таку можливість, підключіться до Інтернету безпосередньо, минаючи використання модему, тобто відключіть інтернет-кабель від маршрутизатора, потім підключіть його безпосередньо до Вашого комп'ютера.

Спосіб 6: оновлення iOS на самому пристрої

Якщо є можливість, виконайте оновлення пристрою «по повітрю». Більш детально про цю процедуру ми вже розповідали раніше.

Обновление iPhone

Детальніше: Як оновити iPhone, iPad або iPod через iTunes і»по повітрю"

Якщо ж ви намагаєтеся відновити пристрій, рекомендуємо зробити повне скидання інформації і налаштувань через гаджет.

  1. Для цього відкрийте додаток»Налаштування" і перейдіть до розділу «Основні» .
  2. Ошибка 3194 в iTunes при восстановлении прошивки
  3. В самому кінці вікна перейдіть до розділу»Скидання" .
  4. Ошибка 3194 в iTunes при восстановлении прошивки
  5. Виберіть пункт " стерти вміст та налаштування» і підтвердьте свій намір виконати подальшу процедуру.
  6. Ошибка 3194 в iTunes при восстановлении прошивки

Спосіб 7: проведення процедури відновлення або оновлення на іншому комп'ютері

Спробуйте оновити або відновити ваш Apple-пристрій на іншому комп'ютері.

Сброс контента и настроек на iPhone

Детальніше: Як виконати повне скидання iPhone

На жаль, далеко не завжди причини виникнення помилки 3194 криються в програмній частині. У деяких випадках можуть давати про себе знати і апаратні неполадки Apple-пристрої – це може бути проблема в роботі модему або наявні несправності в харчуванні. Виявити точну причину може тільки кваліфікований фахівець, тому якщо ви так і не змогли позбутися від помилки 3194, краще відправити пристрій на діагностику.

більше статей на цю тему: