Як розблокувати iPhone, iPad або iPod через iTunes

Ошибка: iPhone отключен подключитесь к iTunes. как разблокировать
Одне з безперечних достоїнств Apple-пристроїв полягає в тому, що встановлений пароль не допустить небажаних осіб до вашої особистої інформації, навіть якщо пристрій було втрачено або вкрадено. Однак, якщо раптом ви забули пароль від пристрою, подібний захист може зіграти з вами злий жарт, а значить, пристрій можна буде розблокувати тільки за допомогою iTunes.

Якщо ви забули пароль від вашого iPod, iPad або iPod, на якому відсутній або не використовується Touch ID, після декількох неправлених спроб введення пристрій буде блокуватися на певний період часу, а з кожною новою невдалою спробою даний час буде збільшуватися.

В кінці-кінців все може дійти до того, що пристрій повністю заблокується, відобразивши користувачеві повідомлення з помилкою: «iPad відключений. Підключіться до iTunes". Як розблокувати в даному випадку? Зрозуміло одне-без допомоги програми iTunes не обійтися.

Як розблокувати Айфон через Айтюнс?

Спосіб 1: скидання лічильника спроб введення пароля

Зверніть увагу, розблокувати пристрій можна тільки на тому комп'ютері з встановленою програмою iTunes, на якому було раніше встановлено довіру між пристроєм і iTunes, тобто раніше ви повинні були на даному комп'ютері управляти своїм Apple-пристроєм.

 1. Підключіть пристрій до комп'ютера за допомогою кабелю USB, а потім запустіть програму iTunes. Коли програма виявить ваш гаджет, клацніть у верхній області вікна по іконці із зображенням вашого пристрою.
 2. Ошибка: iPhone отключен подключитесь к iTunes. как разблокировать
 3. Ви потрапите в вікно управління вашим Apple-пристроєм. Клацніть по кнопці&171; синхронізувати & 187; і дочекайтеся закінчення процесу. Як правило, даного кроку цілком достатньо, щоб скинути лічильник, але якщо пристрій як і раніше заблоковано, переходимо далі.

  У нижній області вікна клацніть по кнопці " синхронізувати» .

 4. Ошибка: iPhone отключен подключитесь к iTunes. как разблокировать
 5. Як тільки iTunes почне синхронізацію з пристроєм, вам буде потрібно скасувати її, клацнувши у верхній області програми по іконці з хрестиком.
 6. Ошибка: iPhone отключен подключитесь к iTunes. как разблокировать

Після виконання даних дій лічильник неправильного введення паролів буде скинутий, а значить, у вас є ще кілька спроб ввести пароль, щоб розблокувати пристрій.

Спосіб 2: Відновлення з резервної копії

Даний спосіб застосуємо тільки в тому випадку, якщо на вашому комп'ютері через програму iTunes була створена копія iTunes, не захищена паролем (при цьому на самому iPhone повинна бути відключена функція &171;Знайти iPhone&187;).

 1. Для того, щоб відновитися з наявної резервної копії на комп'ютері, відкрийте меню управління пристроєм на вкладці " огляд» .
 2. Ошибка: iPhone отключен подключитесь к iTunes. как разблокировать

 3. В блоці " резервні копії» встановіть позначку біля пункту "цей комп'ютер", а потім клацніть по кнопці " відновити з копії» ./li> Ошибка iPhone отключен подключитесь к iTunes. как разблокировать

На жаль, скинути пароль іншим способом не вийде, тому що яблучні пристрої мають високий рівень захисту проти крадіжок і злому. Якщо у вас є свої рекомендації по тому, як розблокувати Айфон через iTunes, діліться ними в коментарях.

більше статей на цю тему: