усунення проблем із запуском Play Маркета на Meizu

У 2016 році компанія-виробник мобільних пристроїв Meizu перестала встановлювати на свої смартфони сервіси Google. Пояснюється це тим, що за період надходження апарату на міжнародний ринок софт застаріває і користувач отримує неактуальну версію програмного забезпечення. Але нововведення вплинуло і на вже реалізовані пристрої, через що в роботі Play Маркету з'явилися збої.

Спосіб 1: перевстановлення служб Google Play

Ефективним методом відновлення працездатності штатного Play Маркета на смартфонах Meizu є перевстановлення сервісів від Google. Виконується дана дія за допомогою спеціально розробленого для цих смартфонів додатки Google Apps Installer, але попередньо потрібно видалити компоненти Google. Детальна інструкція, як це зробити, дана в окремій статті на сайті, в ній наведені два методи, користуватися якими рекомендуємо послідовно — в разі неефективності першого, перейти до другого.

Детальніше: Як видалити служби Google Play на Meizu

не открывается плей маркет на мейзу_01

Зверніть увагу! не рекомендується видаляти сервіси від Google недосвідченим користувачам, так як це може спричинити негативні зміни в роботі окремо взятих програм, а без належних знань у вирішенні подібних проблем несправність торкнеться важливі компоненти операційної системи.

Після того як всі компоненти Google будуть видалені з телефону, слід виконати їх повторну установку. Для цих цілей теж підійде спеціальна програма Google Apps Installer. Тільки в разі відсутності результату слід вдатися до спеціалізованого софту для інсталяції сервісів OpenGapps. Докладні керівництва по використанню цих додатків наведені в матеріалі іншого автора на сайті.

Детальніше: Як встановити Google Play Market на смартфон Meizu

не открывается плей маркет на мейзу_02

Спосіб 2: загальні рекомендації

Раніше описаний метод вузьконаправлений і стосується виключно смартфонів від кампанії Meizu, але в разі виникнення штатних проблем допоможуть рекомендації з окремої інструкції щодо усунення несправностей в роботі магазину додатків Play Маркет.

Детальніше: усунення проблем з роботою Play Маркета на Android

не открывается плей маркет на мейзу_03

більше статей на цю тему: