Чому деякі треки недоступні в Spotify

Причина 1: Офлайн-режим

Власники підписки Спотіфай Преміум можуть слухати музику навіть без підключення до мережі, попередньо скачавши її на свій комп'ютер або мобільний девайс. Найзручніше це робити в офлайн-режимі, активація якого і може стати причиною розглянутої нами проблеми. Вся справа в тому, що після його включення всі інші треки, плейлисти та альбоми, крім раніше завантажених, стають недоступними – вони неактивні і не можуть бути відтворені. Рішення в даному випадку очевидно – слід повторно підключити додаток до Інтернету. Про те, як це зробити, ми раніше писали в окремій статті, тільки потрібно виконати Зворотні розглянутим в ній дії.

Детальніше: як увімкнути офлайн-режим у Spotify


Офлайн-режим в программе Spotify для ПК

Причина 2: блокування Виконавця або треку

Треки, яким ви поставили позначку «Не подобається» (доступно тільки для плейлистів «відкриття тижня» і «Радар новинок»), і належать тим виконавцям, яких ви заблокували, теж стають недоступними в Спотіфай. Як і після переходу в режим офлайн, вони неактивні і не можуть бути відтворені. Отже, для того щоб відновити їх, потрібно зняти блокування або прибрати свій «дізлайк». Зробити це допоможе представлена за посиланням нижче інструкція, але, як і в розглянутому вище випадку, діяти потрібно в зворотному порядку.

Детальніше: Як заблокувати виконавця на Spotify

Заблокированные треки в плейлисте в десктопной версии Spotify

Примітка: розпізнати треки, відмічені «не подобається», можна по розташованому праворуч від їх найменування значку (показано вище). Можливість блокування артистів і її зняття доступна тільки в Мобільних додатках (показано нижче).

Результат блокировки исполнителя и возможность ее снятия в приложении Spotify для iPhone и Android

Причина 3: фактична відсутність

Незважаючи на те що музична бібліотека Спотіфай найбільша серед стрімінгових сервісів, деякі треки виконавців, альбоми, а то і вся їхня творчість можуть в ній бути відсутніми. Іноді ця проблема є тимчасовою-той чи інший артист випускає новий реліз ексклюзивно на одній платформі, наприклад, Apple Music, а через деякий час публікує його на інших. Але можливо і таке, що музика так і не буде додана з якихось суб'єктивних або юридичних міркувань. Рішенням, хоча і не найзручнішим, в даному випадку є самостійне завантаження контенту, про що ми розповімо в останній частині статті.

Примітка: якщо треки раніше були доступні в Spotify, але тепер ви перестали їх бачити, ознайомтеся з рекомендаціями з частини " приховування та відображення недоступних треків» цієї статті. Можливо, з бібліотеки сервісу вони пропали з однієї з наступних причин.

Причина 4: регіональні обмеження

Музика практично кожного більш-менш відомого артиста належить не йому особисто, а лейблам, у яких є свої представництва на території різних країн. На жаль, в числі останніх не завжди виявляються всі ті, де працює Спотифай і, власне, та, що вказана у вашому акаунті. В такому випадку частина або вся творчість виконавця можуть бути недоступними. Можливо і таке, що постачальники контенту самі вирішують не публікувати треки в певному регіоні або ж їх права на нього там просто не поширюються. Але це не означає, що з часом музичні композиції не з'являться в сервісі, просто невідомо, коли це станеться.

Єдиним рішенням у такому випадку є зміна країни, в якій було зареєстровано обліковий запис Spotify. Але для цього, по-перше, потрібно знати, де точно доступна музика, яку ви хочете слухати, по-друге, бути готовим користуватися VPN і/або платити за Premium-підписку помітно більше, по-третє, мати спосіб оплати (банківську карту або рахунок PayPal ), виданий цією країною. Але не виключено, що ви зіткнетеся з іншими обмеженнями, в тому числі і аналогічними – відсутністю деяких треків. Так, наприклад, якщо аккаунт буде прив'язаний до США, в ньому точно знайдеться велика частина зарубіжної музики, а ось з вітчизняної виникнуть проблеми.

Детальніше:
як зареєструватися в Спотіфай
Як змінити країну в Спотіфай
Як оформити підписку Спотіфай Преміум

Ввод данных новой карты в аккаунте Spotify Premium в браузере

Причина 5: обмеження доступу

Ще однією причиною, по якій треки виявляються недоступними в Spotify, є обмеження доступу до них. Наприклад, Пісня може бути заблокована через порушення авторських прав або, що теж іноді трапляється, державного законодавства. В обох випадках проблема може виявитися як тимчасової, так і постійної – можливо, по завершенні розглядів музика повернеться в сервіс, але також можливо, що цього не станеться ніколи. Як і у випадку з фактичною відсутністю треків, розглянутим нами в першій частині статті, виправити тут нічого не вийде.

Причина 6: Зміна метаданих

Артисти і постачальники контенту можуть не тільки самостійно публікувати свою музику в Спотіфай або, навпаки, видаляти її з бібліотеки сервісу, але і вносити деякі зміни. У числі таких коригування назви, наприклад, з метою додавання або, навпаки, видалення якоїсь інформації, або переміщення треку з одного релізу в інший (з альбому до збірки і навпаки, з синглу в альбом і навпаки, з альбому одного артиста в альбом іншого і т.д.). В такому випадку недоступною виявляється не композиція в цілому, а її конкретна інтерпретація. Для того щоб знайти і додати до себе в медіатеку змінену версію, необхідно скористатися пошуком, вказавши ім'я виконавця і назву, або повністю вивчити вміст сторінки артиста. Про те, як все це зробити, раніше нами розповідалося в окремих інструкціях.

Детальніше:
Функція пошуку Spotify
Як знайти та додати трек до своєї бібліотеки Spotify

Использование функции поиска в мобильном приложении Spotify

Приховування та відображення недоступних треків

Музика, яка недоступна в Спотіфай по одній з позначених нами вище причин (за винятком перших двох), може як відображатися в плейлистах і на сторінках артистів (вона неактивна і не програється), так і бути відсутнім в них. Залежить це від того, що встановлено в Налаштуваннях програми для ПК або мобільного додатку . Розглянемо, як перевірити і/або змінити цей параметр в різних версіях сервісу.

Комп'ютер

 1. Відкрийте»Налаштування" програми.
 2. Открыть настройки программы Spotify на компьютере
 3. Прокрутіть їх до блоку»параметри відображення" .
 4. Пролистать вниз настройки программы Spotify на компьютере
 5. Переведіть в активне положення перемикач напроти пункту " показувати в плейлистах недоступні треки» , якщо хочете їх бачити, або, навпаки, залиште його відключеним.
 6. Изменить параметры отображения контента в настройках программы Spotify на компьютере

Android

 1. Перебуваючи у вкладці»Головна" мобільного додатка, відкрийте його »Налаштування" &8212; значок шестірні, розташований у верхньому правому куті.
 2. Открыть настройки мобильного приложения Spotify для Android
 3. Перегорніть сторінку, що відкрилася трохи вниз.
 4. Пролистать вниз настройки мобильного приложения Spotify для Android
 5. Активуйте тумблер»недоступні треки" , якщо хочете їх бачити, або вимкніть його, щоб приховати.
 6. Скрыть или показать недоступные треки в мобильном приложении Spotify для Android

IPhone

 1. З вкладки»Головна" викличте «Налаштування» мобільного додатка.
 2. Открыть настройки мобильного приложения Spotify для iPhone
 3. Відкрийте розділ «відтворення» .
 4. Открыть раздел Воспроизведение в настройках мобильного приложения Spotify для iPhone
 5. Вимкніть перемикач " приховати недоступні треки» , якщо не хочете їх бачити, або, навпаки, включіть його, щоб ці композиції відображалися в списках відтворення.
 6. Показать или скрыть недоступные треки в мобильном приложении Spotify для iPhone

Додавання недоступних треків до Spotify

З якої б причини ті чи інші музичні композиції не були недоступними в Spotify, їх все ж можна додати в свою медіатеку. Правда, тільки в тому випадку, якщо вони є у вас на комп'ютері у вигляді локальних файлів. Наприклад, раніше купувалися в iTunes , Google Play або на інших майданчиках, або, що не зовсім законно, оцифровувалися з оптичних накопичувачів. Після того як ця музика буде завантажена через програму, її можна зробити доступною в Мобільних додатках і інших версіях сервісу – для цього достатньо створити плейлист. Більш детально про всі нюанси даної процедури ми раніше розповідали в окремій статті.

Детальніше: як завантажити свою музику в Спотіфай Результат добавления папки со своей музыкой в приложении Spotify для ПК

Крім самостійного додавання, в Spotify також можна перенести свою музику з інших популярних сервісів, &8212; цій темі на нашому сайті присвячена окрема інструкція.

Детальніше: Як перенести музику в Спотіфай

Источник выбран в приложении SongShift для переноса музыки из Apple Music в Spotify на iPhone

більше статей на цю тему: