передача музики з різних потокових служб на Spotify

Apple Music

Якщо ви вирішили "переїхати" на Spotify з Apple Music, оптимальним рішенням завдання перенесення медіатеки буде звернення до одного зі спеціалізованих онлайн сервісів. З їх допомогою можна експортувати як плейлисти, так і окремі треки, альбоми, EP. Правда, для додавання повноформатних релізів простіше скористатися доступною на цільовій платформі функцією пошуку і подальшим додаванням в медіатеку. Існує і альтернативні варіанти-наприклад, використання мобільного додатку, яке, на відміну від веб-ресурсів, не має будь-яких обмежень, або самостійна їх завантаження. До останнього варто вдатися в тих випадках, коли ті чи інші треки є в Еппл музиці і / або Айтюнс , але відсутні в Спотифай. Дізнатися ж більш детально про всі способи можна з представленої за посиланням нижче статті.

Детальніше: Як перенести музику з Apple Music в Спотіфай


Источник выбран в приложении SongShift для переноса музыки из Apple Music в Spotify на iPhone

YouTube і YouTube Музика

У разі необхідності експорту медіатеки з YouTube музики можна вдатися до тих же методів, які доступні для Apple Music, але є й інші рішення. Одним з таких є використання Програми для ПК, поширюваної по підписці і надає обмежені можливості в своїй безкоштовної версії. Інший варіант-ще один мобільний додаток, що працює за унікальним алгоритмом і максимально простий у використанні. На жаль, всі ці способи не ідеальні і іноді працюють з помилками, не знаходячи деякі треки, хоча вони точно є в Spotify. Зіткнувшись з подібним, потрібно вдатися до самостійного наповнення медіатеки відсутнім контентом, використовуючи вбудовану функцію пошуку і/або завантаження локальних файлів. Відзначимо, що всі методи, що працюють з YouTube музикою, підійдуть і для YouTube. Про них ми розповідали в окремій інструкції.

Детальніше: Як перенести музику з YouTube на Spotify

Поиск плейлиста для переноса музыки из YouTube Music в Spotify на сервисе Tune My Music

Google Play Музика

Дещо складніше справи йдуть з Google Play музикою, яку зараз саме час «покинути» на користь будь – якого іншого аналога-до кінця 2020 платформа буде закрита. Безкоштовно експортувати свої плейлисти, альбоми та треки можна за допомогою всього одного онлайн-сервісу, що працює не ідеально, але досить добре. Інші варіанти або малоефективні, або платні (підписка), але теж не позбавлені недоліків і обмежень. Ключова ж проблема перенесення полягає не стільки в недопрацьованій функціональності засобів і деяких обмеженнях, скільки в тому, що в Google музиці імена багатьох іноземних виконавців записані російською мовою, а в Spotify вони вказані латиницею. На щастя, Гугл дозволяє викачати зі свого сервісу раніше куплену і додану в нього музику, після чого її можна самостійно завантажити в свою бібліотеку на Спотифай. Більш детально про всі доступні рішення ми раніше писали в наступній статті.

Детальніше: Як перенести свою бібліотеку з Google Play Музики на Spotify

Выбор плейлиста для экспорта музыки из Google Play Музыки в Spotify в программе MusConv

Яндекс.Музика

Варіанти експорту медіатеки з сервісу Яндекс.Музика мало чим відрізняються від таких в розглянутих вище випадках з Еппл і Ютуб музикою, а крім них існує ще одне, досить ефективне рішення. Останнє було розроблено ентузіастом і вимагає від користувача мінімум зусиль – посилання на відкритий плейлист, який необхідно перенести в Спотифай. Але яким би з доступних способів ви не скористалися, деяких помилок не уникнути. Так, в бібліотеці цільової платформи може просто не виявитися треків ряду представників вітчизняної сцени останніх десятиліть. Крім цього, назви багатьох композицій на одній платформі можуть значно відрізнятися від таких на інший, через що шукати і додавати їх потрібно вручну. Не варто забувати і про можливість самостійного завантаження музики, яка зберігається у вас на ПК або зовнішньому накопичувачі. Детально про кожен з доступних способів ви можете дізнатися із зазначеного нижче матеріалу.

Детальніше: Як перенести свою медіатеку з Яндекс.Музики в Spotify

Скопировать ссылку на понравившийся плейлист для переноса из Яндекс.Музыки в Spotify в браузере на ПК

ВКонтакте

Завдання експорту музики з ВКонтакте вирішується практично так само просто, як і у випадку з Яндексом, і, на жаль, страждає від схожих проблем. Останні до того ж посилюються рядом характерних для соціальної мережі особливостей. По – перше, на цьому сайті є величезна кількість нелегальних аудіозаписів-кавер-версій і неофіційних реміксів, яких немає і ніколи не з'явиться в Спотіфай. По-друге, метадані багатьох музичних композицій в сервісі вказані неправильно-вони можуть бути неповними, зайвими (з якимись приписками в дужках) або некоректними, коли спочатку вказується назва треку, а потім ім'я артиста, хоча на всіх стрімінгових платформах прийнято зворотне. На щастя, ця проблема виправляється шляхом застосування спеціального браузерного скрипта. Схожим чином можна отримати і список всіх аудіозаписів з VK для їх перенесення в Spotify. Але є й інші рішення – всі вони раніше розглядалися нами в окремій інструкції.

Детальніше: Як перенести музику з ВКонтакте в Спотіфай

Копирование вывода для переноса аудиозаписей из ВКонтакте в Spotify через браузер на ПК

Boom

Незважаючи на те що Boom досить популярний серед російськомовних любителів музики, жоден з відомих нам сервісів для перенесення медіатеки не підтримує роботу з ним. Такого простого, прямого і автоматизованого способу її експорту в Spotify, як у всіх розглянутих вище випадках, не існує, проте рішення є. Першим є використання спеціалізованого додатка, що надає можливість перенесення плейлистів, а разом з ними і альбомів, EP, а також окремих треків, по їх скріншотам. Другий же випливає з того, що Бум хоч і є незалежною платформою, все ж тісно взаємопов'язаний з ВКонтакте – все аудіозаписи, додані вами в свою бібліотеку в першому, автоматично з'являться і в другому. Тому вирішити цікаву для нас задачу можна тими ж методами, які застосовні для соціальної мережі. У такого підходу є як свої переваги, так і недоліки, а ознайомитися з ними можна в представленій за посиланням нижче статті.

Детальніше: Як перенести музику з Boom на Spotify

Перейти к своей музыке в приложении Boom для переноса в Spotify на телефоне

більше статей на цю тему: