завантаження музики зі Spotify на комп'ютер

Важливо! нижче нами буде розглянуто єдиний легальний спосіб скачування музики зі Спотіфай на ПК, який полягає в оформленні преміум-підписки і використанні однієї з основних її можливостей. Будь-які інші методи, що передбачають звернення до стороннього ПО і/або Сервісів, порушують закон про авторське право і внутрішні правила стрімінговой платформи.

Завантажте додаток Spotify для ПК

Крок 1: оформлення підписки

На момент публікації цієї статті Spotify пропонує новим користувачам 3 місяці безкоштовного користування, протягом яких можна оцінити всі надані можливості, в тому числі і цікавить нас скачування треків. Процедура оформлення підписки досить проста і складається з трьох етапів – це вибір тарифу, прив'язка засобу оплати і підтвердження. Більш детально про її реалізацію ми раніше розповідали в окремій статті.

Детальніше: як підписатися на Спотіфай Преміум

Три месяца Premium в Spotify на ПК

Крок 2: завантаження музики

Тепер, коли у вас є аккаунт Spotify Premium, можна сміливо переходити до скачування треків з Сервісу на комп'ютер.

Важливо! у програмі для ПК відсутня можливість скачування альбомів і синглів, вона доступна тільки для плейлистів. Тому якщо ви хочете завантажити окремі треки, спочатку створіть з ними плейлист.

 1. Для початку знайдіть список відтворення, який ви хочете завантажити зі Spotify. Для цього можна звернутися до головної сторінки сервісу та її підрозділів,Поиск плейлиста на главной странице Spotify на ПК

  Розділу " Для вас» ,

  Поиск плейлиста для скачивания в разделе Для тебя Spotify на ПК

  Функції пошуку

  Поиск плейлиста для скачивания на диск со Spotify на ПК

  Або власній бібліотеці.

 2. Плейлисты для скачивания в медиатеке и профиле в Spotify на ПК
 3. Відшукавши потрібний список відтворення, перейдіть до нього і переведіть в активне положення перемикач напроти пункту»завантажити" , розташованого праворуч над переліком треків.
 4. Скачать плейлист с треками со Spotify на ПК
 5. Дочекайтеся завершення процедури. Біля завантаженого для офлайн-прослуховування плейлиста з'явиться значок, який вказує на його доступність, а згаданий на попередньому кроці перемикач буде перебувати в активному стані.
 6. Результат успешного скачивания плейлиста с треками со Spotify на ПК

  Тепер, якщо у вас на комп'ютері пропаде інтернет або ви самі його вимкніть, викачані треки можна буде прослухати В Спотифай в режимі офлайн, який в таких випадках активується автоматично. У сторонніх плеєрах ці аудіофайли відтворити не вийде, так як вони захищені за допомогою DRM і мають відмінний від MP3 формат.

  Прослушивание треков в режиме офлайн без интернета на Spotify на ПК

  Самостійно активувати розглянутий ражем можна через Головне меню програми.

  Включение офлайн-режима в приложении Spotify для ПК

Крок 3: Налаштування

Додатково розглянемо пару можливостей програми, про які корисно знати для її комфортного використання.

Вибір місця зберігання файлів

В Налаштуваннях Spotify можна вибрати папку на диску ПК, в якій будуть зберігатися завантажені для прослуховування офлайн аудіофайли. Для цього необхідно виконати наступне:

 1. Викличте меню управління профілем & 8212; для цього клікніть по вказує вниз стрілкою, розташованої праворуч від вашого імені і виберіть пункт»Налаштування" .
 2. Перейти к настройкам профиля в программе Spotify на ПК

 3. Перегорніть сторінку в самий низ і натисніть на кнопку " Показати розширені налаштування» .
 4. Показать расширенные настройки в программе Spotify на ПК
 5. В блоці " сховище завантажених треків» клікніть " змінити місце» . Изменить место хранение файлов, загруженных из Spotify на ПК

  У віконці файлового менеджера перейдіть в ту папку, в яку хочете зберігати завантажувані дані, після чого натисніть на кнопку «ОК» .

 6. Выбор папки для хранения файлов, загруженных из Spotify на ПК

  Порада: створити нову папку можна як попередньо, так і вже в цьому вікні-потрібно просто натиснути правою кнопкою на кореневому каталозі, по черзі вибрати в контекстному меню пункти »створити" &8212; »Папку" , задати назву і підтвердити вибір.

  Создание папки для скачивания музыки со Spotify на ПК

  Відтепер вся музика, завантажена з Spotifai, зберігатиметься у вибраному вами місці на диску ПК.

Видалення завантажених файлів

Логічно припустити, що в певний момент завантажені аудіофайли може знадобитися видалити. Для цього достатньо виконати дії, Зворотні розглянутим нами на другому кроці даної статті, тобто перейти до більш непотрібного плейлисту і деактивувати перемикач напроти пункту " завантажено» . Із завершенням процедури дані будуть видалені.

Удаление скачанных файлов со Spotify на ПК

більше статей на цю тему: