відновлення облікового запису Steam після його крадіжки

Почнемо з того, що для самостійного відновлення аккаунта в Steam після його крадіжки у вас є мінімальна кількість часу, за який потрібно вжити всіх запобіжних заходів. Тому відразу, як тільки ви виявили викрадення профілю, переходите до наступного розділу Статті і дотримуйтесь інструкцій, а не залишайте справу на потім.

Зміна пароля від Електронної Пошти

У більшості випадків крадіжка Steam-аккаунта здійснюється шляхом отримання доступу до прив'язаної електронній пошті, оскільки саме туди приходить код для підтвердження авторизації і зміни налаштувань. Майже всі шахраї відразу ж побіжать міняти пароль на вашій пошті, щоб ви не змогли використовувати її для відновлення свого Стіма. Вам варто зробити це швидше, змінивши пароль самостійно, тим самим не тільки завершивши всі поточні сеанси, а й убезпечивши адресу від повторних зломів. Більш детальну інформацію по кожному поштовому сервісу ви знайдете в статті за посиланням нижче.

Детальніше: Як поміняти пароль від Електронної Пошти

Как восстановить аккаунт в Стиме, если его украли-1

Відновлення доступу до Steam-аккаунту

Якщо пошту захистити вдалося, процес відновлення доступу можна вважати наполовину успішним, оскільки ще належить скинути пароль і увійти в профіль, пізніше підвищивши його безпеку. У разі, коли пошта теж була вкрадена, доведеться здійснити більш складні дії, звернувшись на підтримку. Давайте розглянемо всі ситуації по порядку.

Варіант 1: доступ до пошти є

Шахраї більше не мають доступу до вашої пошти, після того, як ви змінили пароль. Бажано для неї налаштувати двоетапну аутентифікацію, якщо цього не було зроблено раніше. Так ви зробите наступні спроби злому практично неможливими. Тепер належить задати новий пароль для Стіма, повернувши собі аккаунт.

Перейдіть на офіційну сторінку відновлення Steam

 1. Клікніть по кнопці вище і на новій вкладці внизу натисніть кнопку & 171; скинути пароль&187; .
 2. Как восстановить аккаунт в Стиме, если его украли-2
 3. Впишіть адресу електронної пошти, до якої прив'язаний аккаунт, після чого введіть капчу.
 4. Как восстановить аккаунт в Стиме, если его украли-3
 5. Натисніть на варіант &171;Надіслати код підтвердження облікового запису на&8230;&187; . Другий метод зміни пароля без пошти буде розглянуто нижче.
 6. Как восстановить аккаунт в Стиме, если его украли-4
 7. У листі Ви отримаєте посилання, по якій і потрібно перейти.
 8. Как восстановить аккаунт в Стиме, если его украли-5
 9. Після переходу виберіть аккаунт, якщо їх було створено кілька, і встановіть для нього новий пароль.
 10. Как восстановить аккаунт в Стиме, если его украли-6

Тепер вкрай бажано включити Steam Guard, щоб встановити максимальний рівень захисту профілю, оскільки, ймовірно, шахраї спробують знову отримати до нього доступ. Детальніше про це читайте в статті за наступним посиланням.

Детальніше: увімкнення мобільного автентифікатора в Steam

Варіант 2: доступу до Пошти немає

Цей варіант куди складніше, оскільки самостійно ви не зможете впоратися з процедурою відновлення. Доступ до Пошти загублений, значить, шахрай може зламати і інші ваші акаунти, що варто розуміти, але це вже зовсім інша тема. Що стосується Стіма, то в цьому випадку доведеться звертатися на підтримку з відповідною заявою.

 1. Перейдіть до форми відновлення так само, як показано вище, але цього разу виберіть &171;я більше не маю доступу до цієї адреси ел. Пошти&187; .
 2. Как восстановить аккаунт в Стиме, если его украли-7
 3. Введіть поточну пошту, щоб отримати відповідь.
 4. Как восстановить аккаунт в Стиме, если его украли-8
 5. Заповніть форми нижче, вказавши стару адресу та прив'язаний номер телефону.
 6. Как восстановить аккаунт в Стиме, если его украли-9
 7. Нижче опишіть саму проблему, розповівши, що аккаунт був вкрадений. Якщо ви пам'ятаєте, що використовували його на сторонніх сайтах або обмінювалися предметами за допомогою всяких ботів, обов'язково опишіть це в цій же формі. Бажано прикріпити скріншоти з виписками останніх транзакцій по рахунку, щоб співробітники підтримки розуміли, що профіль дійсно належить вам.
 8. Как восстановить аккаунт в Стиме, если его украли-10

Залишається лише подати заявку та очікувати відповіді, що може зайняти до тижня або навіть більше. При цьому немає ніяких гарантій, що техпідтримка піде вам назустріч, хоча вона може попросити додаткові відомості про акаунт і відновити до нього доступ, якщо виявить сліди його крадіжки.

більше статей на цю тему: