увімкнення сімейного доступу до Steam

Ігровий майданчик у Steam постійно вдосконалюється. Ще однією цікавою можливістю, яка була додана в цей сервіс, є сімейний доступ до ігор &8212; Family Sharing. Читайте далі, щоб дізнатися про нього більш детально, а також зрозуміти, як саме цей доступ активувати.

Що таке "Family Sharing"

Суть функції полягає в тому, що ви можете відкрити доступ до своєї бібліотеки гри іншому користувачеві, і він зможе грати в ці ігри. Так само, як якщо б вони були куплені ним або як якщо б ви купили диск в магазині і, погравши деякий час, передали його своєму другові. Таким чином, ви з другом, реальним членом сім'ї або ким-небудь ще зможете зберегти і заощадити пристойну суму. Одному користувачеві більше не доведеться купувати ігри, в які він хотів би пограти, вже присутні в акаунті іншого користувача Стим. Крім того, нові ігри можна буде купувати спільно.

Як увімкнути функцію сімейного доступу

Спочатку функція була доступна лише для бета-тестування, але сьогодні «Family Sharing» може використовувати будь-який користувач, після чого він отримає можливість ділитися своїми іграми з іншою людиною і мати доступ до його ігор. Для активації Family Sharing вам необхідно зробити наступне:

  1. У верхньому меню головного вікна програми виберіть пункт «Steam» , а потім клікніть по рядку «Налаштування» .
  2. Строка перехода к настройкам Steam
  3. Відкриється вікно налаштування клієнта Стіма. Вам необхідна вкладка «Сім'я» . Перейдіть на неї.
  4. Переход в раздел Семья в настройках Стима для включения общего доступа
  5. На цій вкладці знаходиться управління сімейним доступом. Це потрібно для того, щоб різні учасники &171;сім'ї&187; мали доступ до бібліотеки ігор. Для того щоб інший користувач отримав доступ до вашої бібліотеці гри, йому необхідно увійти зі свого комп'ютера в ваш обліковий запис. Тому майте на увазі, що вам доведеться поділитися своїми логіном і паролем від облікового запису, щоб додати друга в сім'ю в Стім. При виникненні проблемних ситуацій ви зможете відновити доступ до свого аккаунту за допомогою оновлення пароля, про що ми раніше писали в окремій статті.

    Детальніше: Як скинути та змінити пароль від Steam .

  6. Отже, ви передали логін і пароль від свого аккаунта іншому користувачеві. Йому потрібно вийти зі свого облікового запису, а потім увійти в вашу за допомогою відповідних логіна і пароля. Можливо, йому доведеться ввести код доступу до аккаунту, який буде висланий на електронну адресу, прив'язаний до даного облікового запису. Ви повинні будете його передати. Потім так званому учаснику сім'ї потрібно перейти в цей же розділ налаштувань, якої описується вище, тільки в цей раз там вже повинен бути вказаний його комп'ютер.
  7. Після натискання кнопки " авторизувати цей комп'ютер» відбудеться додавання комп'ютера користувача в сімейний список.
  8. Це означає, що він отримає доступ до вашої бібліотеки ігор, а також зможе переходити з одного облікового запису в інший (з Вашого в свій і навпаки). Всі ігри з вашої бібліотеки також відобразяться і у нього.

Відключення сімейного доступу

Для того щоб відключити сімейний перегляд в Steam, необхідно перейти до управління «Family Sharing» . Робиться це так само, через вікно налаштувань, де необхідно скористатися кнопкою & 171; управління іншими комп'ютерами & 187; . На даному екрані будуть представлені всі комп'ютери, які мають доступ до вашого аккаунту за допомогою функції «Family Sharing» . Для того щоб відключити доступ певного комп'ютера, необхідно натиснути кнопку " Деавторизувати» , після чого даний пристрій більше не матиме доступ до бібліотеки ваших ігор.

Кнопка деавторизации компьютера из списка семейного доступа в Стиме

Висновок

Тепер Ви знаєте, як можна надати доступ до своєї бібліотеки ігор іншим користувачам Steam. Діліться своєю бібліотекою лише з тими, кому довіряєте.

більше статей на цю тему: