Як отримати всі досягнення Steam?

У Стиме для того, щоб використовувати всі можливості деяких ігор, потрібно відкривати досягнення. Наприклад, такою грою є Team Fortress 2. Звичайно, ви можете довго і ретельно відкривати всі досягнення самі і це правильно. А можете за допомогою додаткового програмного забезпечення відкрити все за раз.

Як отримати всі досягнення в Steam?

Відкрити всі досягнення в Стім можна за допомогою програми Steam Achievement Manager.

Завантажити Steam Achievement Manager

Увага!
Перед початком роботи переконайтеся, що на вашому комп'ютері стоїть остання версія Microsoft.NET Framework.

  1. Скачайте програму за вказаною вище посиланням і витягніть вміст архіву в будь-яку директорію, крім директорії Steam.
  2. Запустіть програму, а також вийдіть з усіх ігор, які запущені. Таким чином ви убезпечите себе і точно не отримаєте бан.
  3. Тепер можна запустити завантажену програму. Ви можете побачити всі ігри, які є у вас в Стиме. Двічі клікніть по грі, де необхідно відкрити досягнення.
  4. Список игр Steam
  5. Щоб отримати досягнення, виберіть його, а потім торкніться значка замка зверху ліворуч та значка антени з хвилями у верхньому правому куті. Якщо все зроблено правильно, то ви відразу ж побачите сповіщення про нове досягнення.
  6. Открыть достижение Steam

Таким чином ви можете відкривати скільки завгодно багато досягнень і вас не забанять за це. Головне-стежте за тим, щоб всі ігри були вимкнені під час використання Steam Achievement Manager і все буде добре.

більше статей на цю тему: