вирішення проблем із відсутністю звуку в Zoom на телефоні

Варіант 1: несправності в роботі Динаміка

Відсутність вхідного звуку в Zoom на телефоні найчастіше пов'язано з недостатньо високою гучністю Динаміка, що можна легко виправити шляхом затиснення відповідної бічної кнопки. Також потрібні елементи представлені в рамках панелі управління, що актуально для будь-яких мобільних пристроїв.

Детальніше: увімкнення вхідного звуку в Zoom на телефоні

Почему нет звука в Зуме на телефоне_001

Крім низького рівня гучності, в досить рідкісних випадках причиною можуть бути несправності на серверній стороні месенджера, в роботі самого додатка або смартфона. Як би там не було, всі варіанти вже були нами раніше розглянуті в рамках іншої інструкції на сайті за вказаним посиланням.

Детальніше: Чому не чути співрозмовника в Zoom на телефоні

Почему нет звука в Зуме на телефоне_002

Додатково обов'язково спробуйте відключення або навпаки підключення зовнішніх навушників. Якщо проблеми пов'язані з пристроєм, підключення навушників може стати тимчасовим рішенням і підтвердженням, що пристрій потребує ремонту.

Варіант 2: несправності в роботі мікрофона

Якщо співрозмовники постійно скаржаться на відсутність звуку з вашого боку, як правило, пов'язано це з неправильно працюючим або зовсім несправним мікрофоном. Для початку необхідно відкрити параметри програми в системних " Налаштуваннях» і задіяти мікрофон за допомогою відповідного повзунка.

Детальніше: включення мікрофона в Zoom на телефоні

Почему нет звука в Зуме на телефоне_003

При відсутності позитивних результатів після зазначеного дії необхідно в обов'язковому порядку спробувати виконати повну переустановку додатки. Особливо актуально це в тому випадку, якщо мікрофон перестав працювати після чергового оновлення програми або внаслідок будь-яких системних збоїв.

Детальніше: усунення проблем з роботою мікрофона в Zoom на телефоні

Почему нет звука в Зуме на телефоне_004

Не варто також ігнорувати можливість поломки пристрою, що можна легко перевірити за допомогою стандартних додатків на зразок " Диктофона» . Якщо звук не записується навіть таким чином, доведеться звернутися в сервісний центр, тоді як тимчасовим рішенням може стати згадане раніше використання зовнішньої гарнітури.

більше статей на цю тему: