Додавання об'єктів на Яндекс.Карта

Спосіб 1: вказівка особистої інформації

На сайті і в додатку Яндекс.Карт при використанні єдиної облікового запису можна вдатися до закладок, виконавши збереження робочого і домашнього адреси. При цьому варто відзначити, що інформація автоматично дублюється в Яндекс.Паспорт і тому буде по необхідності використовуватися компанією на різних сервісах.

Перейти на Яндекс. Карти
завантажити Яндекс.карти з Google Play Маркету
завантажити Яндекс. карти з App Store

Варіант 1: Веб-сайт

 1. За допомогою наведеного вище посилання відкрийте веб-сайт служби та клацніть лівою кнопкою миші аватар профілю у верхньому правому куті сторінки. Після цього через Головне меню перейдіть в розділ»Закладки" .
 2. Переход к разделу Закладки на веб-сайте Яндекс.Карт
 3. Перебуваючи на вкладці»місця" , натисніть кнопку " додати адресу» навпроти пункту «Дім» або «робота» . Єдиною відмінністю даних параметрів один від одного є значок, тоді як сам процес вказівки місця проводиться ідентичним чином.
 4. Переход к добавлению личного адреса на веб-сайте Яндекс.Карт
 5. Заповніть текстове поле відповідно до того, яку саме адресу необхідно вказати. Додатково можете використовувати список, що випадає, щоб уточнити розташування, і Яндекс.Карту, що дозволяє вручну пересувати мітку без будь-яких обмежень.
 6. Процесс добавления личного адреса на веб-сайте Яндекс.Карт
 7. Визначившись з адресою об'єкта, скористайтеся кнопкою " Зберегти» у нижньому лівому куті блоку. В результаті з'явиться мітка з особливим значком. Процесс сохранения личного адреса на веб-сайте Яндекс.Карт

  Який би з варіантів ви не вибрали, за необхідності в майбутньому адреси можна буде редагувати і видаляти. Більш того, зазначена інформація не потребує перевірки з боку адміністрації.

 8. Успешное добавление личных адресов на веб-сайте Яндекс.Карт

Варіант 2: Додаток

 1. Відкрийте мобільний додаток Яндекс.Карт і торкніться значка головного меню у верхньому лівому куті. Через представлений список потрібно перейти в розділ»Закладки" . Безумовно, це можливо тільки при наявності облікового запису.
 2. Переход к разделу Закладки в приложении Яндекс.Карты
 3. Перейдіть на вкладку»Мої місця" за допомогою навігаційної панелі та натисніть »додати" навпроти «Вдома» або «роботи» . У разі якщо ви вже прив'язували адреси через веб-сайт, тут будуть представлені відповідні дані.
 4. Переход к добавлению личного адреса в приложении Яндекс.Карты
 5. Перебуваючи в режимі Додавання об'єкта, скористайтеся текстовим полем для адреси. Також можете вручну змінити місце, пересуваючи карту таким чином, щоб маркер був в центрі екрану.Процесс добавления личного адреса в приложении Яндекс.Карты

  Для завершення скористайтеся посиланням " Зберегти» у верхньому правому куті програми. Після цього інформація на сторінці з закладками і в профілі Яндекса буде оновлена.

Спосіб 2: Додавання відсутнього об'єкта

Незважаючи на високу опрацювання сервісу, деякі адреси, організації та інші об'єкти можуть з тих чи інших причин бути відсутніми на Яндекс.Карта. Спеціально для таких випадків на сайті і в додатку передбачена форма зворотного зв'язку, яка використовується для відправки заявок на додавання місця на адресу адміністрації.

Варіант 1: Веб-сайт

 1. При використанні повної версії сайту торкніться значка профілю в правому верхньому куті і в що з'явився зліва блоці виберіть пункт " додати об'єкт на карту» . Також можете клікнути правою кнопкою миші в робочій області і скористатися опцією " додати об'єкт» у контекстному меню.
 2. Переход к форме добавления нового места на сайте Яндекс.Карт
 3. Який би варіант не був обраний, після цього в лівій частині сервісу з'явиться список основних об'єктів. Клацніть по рядку з відповідним варіантом, щоб відкрити форму для уточнення деталей.Выбор разновидности добавляемого объекта на сайте Яндекс.Карт

  У кожному окремому випадку кількість і найменування полів, і вимоги до змісту, може відрізнятися. Єдине, що завжди залишається незмінним, це можливість додавання фотографії.

 4. Процесс добавление отсутствующего адреса на сайте Яндекс.Карт
 5. Змінити адресу можна шляхом перетягування значка по карті з затиснутою лівою кнопкою миші.
 6. Пример добавления общего объекта на сайте Яндекс.Карт
 7. Для відправки заявки на додавання місця заповніть кожне доступне поле і натисніть кнопку»надіслати" . Точність зазначеної інформації безпосередньо вплине на рішення модераторів. Отправка заявки на добавление объекта на сайте Яндекс.Карт

  Дізнатися про появу місця на карті після перевірки можна буде за допомогою повідомлення по електронній пошті.

Варіант 2: Додаток

 1. Перебуваючи в мобільному клієнті відповідного сервісу, на верхній панелі торкніться значка головного меню і перейдіть в розділ " додати об'єкт на карту» .
 2. Переход к добавлению отсутствующего объекта в приложении Яндекс.Карты
 3. Виберіть один із різновидів місць, представлених у списку. У більшості випадків, не рахуючи додавання організацій, відразу ж відкриється редактор адреси, за допомогою якого необхідно вказати точку.
 4. Выбор разновидности и расположения объекта в приложении Яндекс.Карты
 5. Після цього заповніть необхідні поля з уточненнями і натисніть»Готово" . Найкраще вказати якомога більше даних, щоб адміністрації було простіше перевірити інформацію.
 6. Добавление деталей об объекте в приложении Яндекс.Карты
 7. Для того щоб відправити заявку, на останньому етапі натисніть кнопку»надіслати" , по необхідності додавши коментар. Отправка заявки на добавление объекта в приложении Яндекс.Карты

  Процес додавання організацій відрізняється від описаного, так як в цьому випадку потрібно створити цілу компанію.

Спосіб 3: Зміна народної карти

Ще один спосіб додавання місць полягає у використанні іншого пов'язаного сервісу " народні карти» , розробленого спеціально для того, щоб кожен користувач міг створювати відсутні об'єкти, тим самим допомагаючи адміністрації. Тут, як і у випадку з основним сайтом, присутня обов'язкова модерація.

Перейти до народних карт

 1. Перейдіть на веб-сайт народних карт Яндекса і насамперед скористайтеся кнопкою»створити" на верхній панелі"» В результаті з'явиться вікно з можливістю вибору різновиду об'єкта.
 2. Переход к созданию нового объекта на сайте Народных карт
 3. Визначившись з типом, встановіть в потрібному місці мітку, прив'язану до мишки. Також обов'язково доповніть інформацію про об'єкт, що додається за допомогою полів у спливаючому вікні.Процесс добавления нового объекта на сайте Народных карт

  Деякі різновиди міток можуть сильно відрізнятися від звичайного вказівки будь-якої точки. Наприклад, це поширюється на інструменти виділення цілих зон.

 4. Пример выделения области на сайте Народных карт
 5. Завершивши редагування, натисніть кнопку " Зберегти» у наведеному вище блоці. Якщо зазначеної інформації буде достатньо, збереження відбудеться без будь-яких проблем.
 6. Успешное добавление нового объекта на сайте Народных карт
 7. Як ми вже згадували, модерація в даному випадку є обов'язковою. Статус перевірки можна відстежити через внутрішню систему повідомлень на верхній панелі.Просмотр списка уведомлений на сайте Народных карт

  Незважаючи на те, що народні карти мають власний мобільний клієнт, процедура редагування доступна тільки в повній версії веб-сайту.

Спосіб 4: Створення та налаштування організації

Якщо ви є власником нової організації і хочете, щоб офіс з'явився на Яндекс.Картах, зробити це можна шляхом реєстрації компанії в Яндекс.Довідник. При цьому сервіс не має окремого додатка, через що кожен етап доведеться виконувати в браузері на комп'ютері.

Перейти до Яндекс.Довідник

Крок 1: Реєстрація організації

 1. Використовуючи вказану нами посилання, перейдіть на головну сторінку Яндекс.Довідника і на вкладці «мої організації» натисніть кнопку " додати організацію» .
 2. Переход к созданию новой организации на сайте Яндекс.Справочника
 3. Заповніть текстове " назва компанії» відповідно до бажаної назви. Саме це значення відображається в заголовку картки кожного підприємства на Яндекс.Карта.
 4. Процесс создания организации на сайте Яндекс.Справочника
 5. Обов'язково вкажіть " Вид діяльності» компанії. В даному випадку слід використовувати заготовлені варіанти зі списку.
 6. Выбор категории для организации на сайте Яндекс.Справочника
 7. Оскільки додавання організації є основною метою, на наступному кроці натисніть " так, є філія, магазин, офіс» .
 8. Переход к добавлению офиса организации на сайте Яндекс.Справочника
 9. Заповніть поле " адреса офісу» відповідно до місця розташування потрібного об'єкта. Можете тут же скористатися мініатюрною копією карти, щоб встановити маркер в точне місце. Процесс добавления офиса организации на сайте Яндекс.Справочника

  На останньому етапі вкажіть контактні дані і виконайте підтвердження будь-яким зручним способом.

 10. Процесс подтверждения организации на сайте Яндекс.Справочника

Крок 2: Налаштування компанії

 1. Після того як організація буде зареєстрована, слід відразу ж приступити до Налаштування. Найкраще для цього використовувати зазначений на скріншоті розділ, який дозволяє швидко перемикатися між ключовими параметрами.
 2. Процесс настройки организации на сайте Яндекс.Справочника
 3. Нові компанії навіть в разі успішної реєстрації далеко не відразу з'являються в сервісах Яндекса. Для початку необхідно пройти модерацію, статус якої відображається на вкладці»мої заявки" .
 4. Просмотр заявок на изменение организации на сайте Яндекс.Справочника

Крок 3: Управління адресами

 1. Раніше доданий місце по необхідно можна змінити через параметри. Для цього відкрийте розділ»дані" , прокрутіть до самого низу і відредагуйте інформацію в блоці «адреса» .
 2. Процесс изменения адреса организации на сайте Яндекс.Справочника
 3. Зверніть увагу, що в залежності від початкових налаштувань компанії, необхідний підрозділ може мати інше найменування і управління, наприклад, " Територія надання послуг» . Пример организации без адреса на сайте Яндекс.Справочника

  Кожна зміна організації, в тому числі місця розташування офісу або території, проходить модерацію, і лише через кілька днів відображається на Яндекс.Карта. Варто зазначити, що кожна компанія обмежена однією адресою, проте може бути пов'язана мережею з іншими офісами.

більше статей на цю тему: