нарізаємо відео на частини онлайн

Спосіб 1: Split Video

Split Video &8212; універсальний засіб для нарізки відео на фрагменти, коли мова йде про певний алгоритм виконання цієї дії. Сайт дозволяє як вибрати кожну частину вручну, так і налаштувати обрізку за часом або розміром кожного з майбутніх файлів. Все це допоможе максимально оптимізувати процес і витратити мінімальний час на нарізку відео.

Перейти до онлайн-сервісу Split Video

 1. Натисніть кнопку &171;Choose a file&187; , щоб перейти до &171;провіднику&187; для подальшого вибору відео. У новому вікні відшукайте файл і підтвердіть його додавання.
 2. Как разрезать видео на части онлайн-01
 3. Перший режим довільної нарізки шматків дозволяє вам самостійно ставити мітки в будь-якому моменті відео і додавати необмежену кількість точок за допомогою кнопки &171;Add split point&187; .
 4. Как разрезать видео на части онлайн-02
 5. На вкладці &171;Average Split&187; ви знайдете інструмент, який автоматично створить пропорційні за тривалістю шматки з вашого відео в залежності від того, на скільки частин воно повинно бути розділено.
 6. Как разрезать видео на части онлайн-03
 7. Режим &171;Split by Time&187; дозволяє вказати час тривалості кожної частини, а потім їх створення виконається автоматично. Від вас вимагається тільки поміняти значення в секундах і хвилинах в спеціально відведеному для цього поле.
 8. Как разрезать видео на части онлайн-04
 9. Зверніть увагу на те, що шматки будуть створені автоматично. Ви побачите їх тривалість, час початку і кінця, а також розмір в мегабайтах.
 10. Как разрезать видео на части онлайн-05
 11. Останній варіант поділу за фрагментами дозволить вам налаштувати розмір кожного з майбутніх файлів, після чого Split Video запропонує потрібну кількість частин. Вказується розмір шляхом введення вручну або через регулювання повзунка.
 12. Как разрезать видео на части онлайн-06
 13. Перед початком обрізки можна відкрити список додаткових параметрів, щоб змінити налаштування виводу. Для цього під таблицею з частинами натисніть кнопку &171;Video output format settings&187; .
 14. Как разрезать видео на части онлайн-07
 15. У формі, що з'явилася підберіть відповідний для вас формат, кодувальник відео і аудіо.
 16. Как разрезать видео на части онлайн-08
 17. Натисніть кнопку &171;Split&187; , підтверджуючи тим самим запуск поділу вашого відео на заготовлене заздалегідь число фрагментів.
 18. Как разрезать видео на части онлайн-09
 19. У деяких випадках обробка займає досить тривалий час, тому просто не закривайте вкладку і чекайте її завершення.
 20. Как разрезать видео на части онлайн-010
 21. Кожен з фрагментів обробляється по черзі, а в таблиці праворуч з'явиться посилання для скачування файлу. Натисніть її для кожного шматка, завантажте і відтворіть, переконавшись у правильності обробки.
 22. Как разрезать видео на части онлайн-011

Спосіб 2: ASPOSE

Розглянемо простіший, але не менш ефективний онлайн-сервіс під назвою ASPOSE. Він теж дозволяє нарізати відео відразу на кілька фрагментів і зберегти їх всі разом. Однак різних режимів нарізки немає, тому доведеться виставляти кожну точку і додавати фрагменти самостійно. Втім, найчастіше саме такий режим і потрібен користувачам, а про його використанні мова піде в наступній інструкції.

Перейти до онлайн-сервісу ASPOSE

 1. Відкрийте потрібну сторінку сайту, скориставшись посиланням вище, перетягніть файл у виділену область або натисніть по ній, щоб перейти до вибору ролика через &171; провідник & 187; .
 2. Как разрезать видео на части онлайн-027
 3. Знайдіть файл і двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші, щоб підтвердити завантаження на сайт.
 4. Как разрезать видео на части онлайн-028
 5. Зараз ролик тільки доданий в ASPOSE, але ще не завантажений на сервер для подальшої обробки. Ініціюйте цей процес, клікнувши по &171;Upload&187; .
 6. Как разрезать видео на части онлайн-029
 7. Через кілька секунд ви будете переміщені в сам редактор, де використовуйте плеєр для відтворення і червону лінію &8212; для регулювання кінця першого фрагмента.
 8. Как разрезать видео на части онлайн-030
 9. Якщо потрібно більш детально вказати час завершення першої частини відео, відредагуйте значення в формі з секундами, після чого переходите до створення наступного фрагмента, клікнувши по &171;Add Splitter Point&187; .
 10. Как разрезать видео на части онлайн-031
 11. Продовжуйте за допомогою з'являються червоних ліній вибирати час кінця фрагмента і додавайте так стільки точок, скільки потрібно конкретно для вашого проекту.
 12. Как разрезать видео на части онлайн-032
 13. Для збереження виберіть новий формат відео або залиште поточний і натисніть кнопку &171;Export&187; .
 14. Как разрезать видео на части онлайн-033
 15. Процес обробки кожного фрагмента займе деякий час, тому просто наберіться терпіння і чекайте.
 16. Как разрезать видео на части онлайн-034
 17. Скачування архіву почнеться відразу ж після натискання на кнопку &171;Download Now&187; . В отриманій директорії ви знайдете пронумеровані відеофайли, що відповідають обраним вами фрагментам при налаштуванні.
 18. Как разрезать видео на части онлайн-035

Спосіб 3: Clipchamp

Далі пропонуємо трохи зміститися з теми нарізки відео на безліч фрагментів і звернутися до повноцінних відеоредакторів, які дозволять вам без проблем створити і обробити потрібні частини, а потім окремо зберегти їх на комп'ютері. Почнемо з безкоштовного онлайн-сервісу Clipchamp, що пропонує стандартний для відеоредактора набір функцій.

Перейти до онлайн-сервісу Clipchamp

 1. Для початку роботи з Clipchamp знадобиться створити безкоштовну обліковий запис. Зробіть це і перейдіть до наступного кроку.
 2. Как разрезать видео на части онлайн-012
 3. Після входу в Особистий кабінет натисніть кнопку & 171; створити нове відео & 187; .
 4. Как разрезать видео на части онлайн-013
 5. Завантажиться вікно самого відеоредактора. У ньому виберіть розділ & 171; ваші медіа-ресурси&187; і натисніть кнопку & 171; імпорт Мультимедіа & 187; .
 6. Как разрезать видео на части онлайн-014
 7. Завантажте відео, дочекайтеся його появи в списку Мультимедіа, затисніть лівою кнопкою миші і перетягніть на таймлайн.
 8. Как разрезать видео на части онлайн-015
 9. Перемістіть повзунок відтворення на потрібну частину, де має відбутися розділення фрагментів, і використовуйте інструмент з ножицями, щоб виконати цю дію.
 10. Как разрезать видео на части онлайн-016
 11. Таким способом ви можете розділяти відео потрібну кількість разів, отримуючи безліч маленьких фрагментів. Їх можна перемішувати, накладати один на одного, видаляти або обробляти за допомогою доступних інструментів.
 12. Как разрезать видео на части онлайн-017
 13. Для збереження результату натисніть кнопку &171; експортувати&187; .
 14. Как разрезать видео на части онлайн-018
 15. Виберіть якість для свого відео та запустіть процес обробки. Після завершення файл буде завантажений на комп'ютер автоматично.
 16. Как разрезать видео на части онлайн-019

Спосіб 4: Kapwing

В якості альтернативи попередньому відеоредактору можна запропонувати Kapwing. Це той самий безкоштовний онлайн-сервіс із подібним інтерфейсом та набором функцій. Має дещо більше інструментів обробки картинки, дозволяючи повертати її, додавати рамки, кадрувати і більш простими діями накладати одне відео на інше. Нарізка на фрагменти в цьому відеоредакторі виглядає наступним чином:

Перейти до онлайн-сервісу Kapwing

 1. Скористайтеся посиланням вище, щоб опинитися на головній сторінці Kapwing. Пройдіть просту процедуру реєстрації і в особистому кабінеті натисніть кнопку &171;Create New Project&187; .
 2. Как разрезать видео на части онлайн-020
 3. У самому редакторі перейдіть до розділу &171;Media&187; і натисніть кнопку &171;Add Media&187; , після чого виберіть відео для поділу на фрагменти.
 4. Как разрезать видео на части онлайн-021
 5. Перетягніть його на таймлайн із затиснутою лівою кнопкою миші, щоб почати процес редагування.
 6. Как разрезать видео на части онлайн-022
 7. Перемістіть повзунок відтворення в потрібну частину, де має відбуватися поділ на фрагменти, потім натисніть кнопку &171;Split&187; на верхній панелі таймлайна.
 8. Как разрезать видео на части онлайн-023
 9. Продовжуйте нарізати відео на фрагменти, видаляючи все непотрібне, перемішуючи і обробляючи вміст за допомогою доступних функцій. Коли готові будете зберегти результат, натисніть на кнопку &171;Export&187; справа вгорі.
 10. Как разрезать видео на части онлайн-024
 11. Якщо ви розрізали відео на фрагменти і залишили все на одній доріжці з пробілами, Ви отримаєте повідомлення про те, що в проекті присутні порожні місця. Можете видалити їх або залишити, якщо це і планувалося.
 12. Как разрезать видео на части онлайн-025
 13. Виберіть формат відео, якість і рівень стиснення, потім підтвердіть початок обробки і скачування підсумкового файлу.
 14. Как разрезать видео на части онлайн-026

більше статей на цю тему: