скасування підписки на Кинопоиск через смартфон

Доступ до розширених функцій Кинопоиск надається виключно в рамках єдиної підписки Яндекса під назвою »Плюс" . Відповідно, відмова від платних переваг першого має на увазі відключення другої, і таким чином, деактивувавши підписку на Кинопоиск, ви одночасно втратите (по завершенні оплаченого періоду) доступ до багатьох можливостей інших сервісів, наприклад, Яндекс.Музика .

Спосіб 1: Додаток

Найбільш зручний варіант доступу до всіх функцій сервісу Кинопоиск на будь-якому смартфоні, включаючи управління підпискою, має на увазі експлуатацію мобільного додатку, тому в першу чергу розглянемо рішення озвученої в заголовку статті завдання саме через нього.

У прикладах далі демонструється скасування підписки «Плюс» від Яндекса через додаток сервісу Кинопоиск для Android, але користувачі iPhone також можуть взяти наступні інструкції на озброєння, &8212; істотних відмінностей в алгоритмі вирішення озвученої в заголовку статті завдання з двох основних на сьогодні мобільних платформ не спостерігається.

 1. Запустіть мобільний додаток Кинопоиск.Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 01

  Якщо це ще не виконано, авторизуйтесь в сервісі через аккаунт, на якому діє скасовується далі підписка»Плюс" від Яндекса. З такою метою перейдіть на вкладку Додатки &171;профіль&187; , торкніться &171; Увійти&187; у верхній секції відкрився екрану, надайте сервісу дані

  Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 02

  (логін і пароль) Яндекс ID.

 2. Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 03
 3. Перейдіть на крайню праворуч панелі розділів програми внизу вкладку «профіль» . У секції " ви в плюсі» відкрився екрану натисніть на блок " Плюс Активний Керувати» .
 4. Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 04
 5. З Сторінки, що відкрилася і ініціюється необхідна нам процедура, але перш ніж переходити до її реалізації, необхідно відключити " додаткові опції» підписки, якщо такі активовані. Прокрутіть екран до відображення відповідного списку, далі: Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 05
  • Натисніть на найменування першої за списком включеної в підписку опціонально можливості, торкніться &171; вимкнути & 187; на отобразившейся сторінці, і потім підтвердіть прочитання оповіщення сервісу, тапнув »добре" .
  • Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 06
  • Виконайте вищезазначене щодо всіх " додаткових опцій» »Плюс" . Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 07

   Переконавшись, що всі перемикачі в розглянутому переліку переведені в положення»вимкнено" , перейдіть до наступного кроку на шляху до відключення підписки.

  • Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 08
 6. Перейдіть до самого кінця сторінки " Яндекс Плюс: управління підпискою» , натисніть на кнопку " скасувати (безкоштовну) підписку» . Підтвердьте власні наміри, торкнувшись " скасувати все одно» на наступному екрані.
 7. Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 09

 8. Далі знову буде потрібно підтвердження запиту на відмову від наданих підпискою «Плюс» переваг (причому не один раз, сервіс всіляко спробує &171;відмовити&187; вас від доведення операції до кінця, тому будьте уважні):
  • Натисніть " скасувати підписку» на що нагадує про можливість спільного доступу до переваг сервісу екрані.
  • Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 10
  • Перегорніть інформацію на наступній сторінці до кінця, торкніться розташованої під нею кнопки " скасувати підписку» .
  • Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 11
  • У відповідь на ще одну спробу сервісу переконати вас не відмовлятися від переваг»плюс" & 8212; надання пропозиції про нарахування бонусних балів, прокрутіть сторінку до кінця, тапніте " скасувати підписку» .
  • Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 12
  • Нарешті, торкніться кнопки " скасувати все одно» під оповіщенням про припинення доступу до прослуховування Яндекс музики і перегляду Кинопоиск на ваших підключених до »плюс" девайсах після закінчення оплаченого періоду підписки.
  • Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 13
 9. Отримавши підтверджує успіх операції повідомлення " ви скасували підписку» , торкніться хрестика у верхній частині екрана праворуч, - це закриє поточну сторінку в додатку Кинопоиск і поверне вас в його »Налаштування" .

  Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 14

  З метою переконатися, що вищеописані дії точно привели до необхідного результату, тобто підписка на Кинопоиск і інші сервіси Яндекса відключена, натисніть на блок " Плюс Активний» в секції " ви в плюсі» , &8212; вгорі відобразилася сторінки повинна демонструватися червоний напис »плюс скасовано" .

 10. Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 15

  Варто відзначити, що далі можна продовжити використання програми та сервісу як зазвичай, & 8212; незважаючи на факт деактивації підписки»Плюс" на вашому поточному акаунті, надані нею переваги у всіх сервісах Яндекса, включаючи Кинопоиск, продовжать діяти до кінця оплаченого раніше (або наданого безкоштовно в рамках промоакції) періоду.

Спосіб 2: Веб-версія Кинопоиск

На смартфонах, де додаток Кинопоиск відсутня, скасувати підписку»Плюс" можливо, увійшовши на сайт сервісу, і це не складніше, ніж задіяти мобільний софт. До слова, необхідні для деактивації підписки дії при роботі з веб-версією розглянутої системи і порядок їх виконання фактично аналогічні вищевикладеному.

Відкрити веб-сайт Кинопоиск

 1. Перейдіть за запропонованою вище посиланням через будь — який мобільний браузер,-Це відкриє головну сторінку веб-ресурсу Кинопоиск. Торкніться розташованої вгорі праворуч кнопки»Увійти" , авторизуйтесь в сервісі, вказавши логін і пароль від аккаунта, на якому потрібно деактивувати включає доступ до розширених функцій Кинопоиска підписку " Яндекс Плюс» . Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 16

  При необхідності пройдіть додаткові перевірки учеткі.

 2. Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 17
 3. Тапніте по розташованої вгорі праворуч веб-сторінки аватарке аккаунта, через який авторизувалися на сайті Кинопоиска, виберіть пункт " Управління підпискою» у відображеному меню.
 4. Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 18
 5. Прокрутіть відображену веб-сторінку до блоку " додаткові опції» , вимкніть такі, Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 19

  Якщо є.

 6. Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 20
 7. Перейдіть в самий кінець сторінки Яндекс Плюс, Натисніть «скасувати (безкоштовну) підписку» , а потім торкніться " скасувати все одно» під відображеним запитом сервісу.
 8. Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 21
 9. Далі вам буде потрібно багаторазово підтвердити свої наміри. Спочатку тапніте»скасувати" під описом переваг спільного використання підписки, потім перегорніть сторінку, що відкрилася до кінця і натисніть на кнопку «скасувати (безкоштовну) підписку» . Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 22

  Натисніть «скасувати підписку» в самому кінці сторінки з пропозицією " кешбек балами» , і, нарешті, &8212; " скасувати все одно» під попередженням про втрату можливості прослуховувати Яндекс музику і дивитися Кинопоиск на своїх пристроях після закінчення дії оплаченого періоду «Плюс» .

 10. Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 23
 11. На цьому все, отримавши повідомлення «ви скасували підписку» , поверніться на веб-сторінку " Управління підпискою» і переконайтеся в дієвості вироблених маніпуляцій-вгорі відображається червоний напис »плюс скасовано" , а в секції під нею вказана дата, коли припинять дію надаються в рамках підписки можливості.
 12. Как отключить подписку Кинопоиск на телефоне 24

більше статей на цю тему: