Заправка картриджів лазерного принтера Hewlett-Packard

Важлива інформація

Моделей лазерних принтерів від розглянутого виробника існує досить багато, причому на різних типах картриджів, які нерідко значно відрізняються один від одного. Розміщена нижче інструкція являє собою скоріше загальну послідовність дій, ніж пряме керівництво для якогось конкретного пристрою, тому просимо мати на увазі цей нюанс.

Самостійна заправка картриджів

Для вирішення поставленого завдання потрібно виконати наступні дії:

 1. Вилучіть картридж з принтера – намагайтеся виконати цю операцію акуратно, щоб не пошкодити пристрій.

  Детальніше: зняття картриджа з принтерів компанії HP

 2. Більшість компонентів в принтерах HP не передбачають заправку як є, тому для неї потрібно часткове розбирання. Оглянути всі варіанти в цій статті не представляється можливим, тому зупинимося на одному з найпоширеніших варіантів – для його розкриття знадобиться відкрутити гвинт на одному з торців, від'єднати захисний кожух, а потім акуратно отщелкнуть половинки з фотобарабаном і бункером.
 3. как самому заправить картридж лазерного принтера hp-1
 4. Частина з фотобарабаном поки відкладіть в сторону і займіться бункерної половиною: відкрутіть ще один гвинт на торці і зніміть боковину.
 5. как самому заправить картридж лазерного принтера hp-2
 6. Вилучіть з корпусу магнітний вал.

  Важливо! тут потрібна обережність і уважність-не пошкодьте і не втратьте пружину вала, а також шестерню-направляючу!

 7. как самому заправить картридж лазерного принтера hp-3
 8. Трохи прокрутіть шнек, який спрямовує тонер до валу, потім візьміть аркуш офісного паперу формату А4 і обережно засуньте в щілину, як показано на зображенні нижче.
 9. как самому заправить картридж лазерного принтера hp-4
 10. Безпосередньо заправка проводиться наступним чином: відкрийте ємність з тонером і почніть обережно засипати його по заправленому листу на висоті близько 2-3 сантиметрів від корпусу картриджа, розтягуючи по всьому напрямку паперу і прокручуючи шнек після кожної порції.

  Важливо! для більшості картриджів Hewlett-Packard необхідна кількість барвника становить не більше 45-50 грам!

 11. как самому заправить картридж лазерного принтера hp-5
 12. Ще кілька разів проверніть засіб подачі тонера (це потрібно для його більш рівномірного розподілу по бункеру), потім встановіть назад магнітний вал і боковину.как самому заправить картридж лазерного принтера hp-6

  На цьому етапі також рекомендується кілька разів провернути вал, щоб переконатися, що подається на нього шар фарби рівномірний.

 13. как самому заправить картридж лазерного принтера hp-7
 14. Протріть корпус картриджа від потрапив на нього тонера і зберіть пристрій цілком.

  Увага! протирати фотовал не рекомендується, елемент очиститься самостійно в процесі роботи!

как самому заправить картридж лазерного принтера hp-8

Для картриджів з передбаченою горловиною для заправки (на пристроях ODM-виробників, що випускаються під маркою HP, а також принтерах Samsung, які після продажу відповідної частини бізнесу підтримує американська компанія) скористайтеся наступними інструкціями:

Детальніше: Заправка лазерного картриджа Kyocera

как самому заправить картридж лазерного принтера hp-9

Процедура заправки кольорових картриджів не відрізняється від такої для монохромних, хіба що її знадобиться виконувати для кожного кольору окремо.

більше статей на цю тему: