налаштування роутера Huawei HG8245H під Ростелеком

Крок 1: підключення роутера до комп'ютера

В першу чергу необхідно підключити роутер Huawei hg8245h до комп'ютера, якщо цього не було зроблено раніше. Найкраще використовувати LAN-кабель, який забезпечить стабільне з'єднання і дозволить увійти в веб-інтерфейс для виконання наступних операцій, пов'язаних з редагуванням параметрів. В іншій нашій статті автор пояснює, як підключити будь-який маршрутизатор до комп'ютера і зробити це правильно.

Детальніше: підключення комп'ютера до роутера
Подключение устройства к компьютеру для настройки роутера Huawei HG8245H под Ростелеком

Крок 2: Авторизація у веб-інтерфейсі

Всі дії, що стосуються зміни конфігурації розглянутого маршрутизатора, відбуваються в його фірмовому інтернет-центрі. У більшості випадків він не змінюється і залишається оригінальним, проте Ростелеком міг встановити свою прошивку, і тоді зовнішній вигляд меню трохи відрізняється від того, який ви побачите далі. Втім, на процес авторизації це ніяк не впливає. Вам знадобиться знайти адресу, логін і пароль для переходу настройки. Інформація розташована на задній наклейці пристрою, а якщо з її визначенням виникли труднощі, ознайомтеся з наступним керівництвом.

Детальніше: Як визначити логін і пароль для входу в налаштування роутера

Авторизация в веб-интерфейсе для настройки роутера Huawei HG8245H под Ростелеком

Залишається тільки перейти за отриманою адресою в будь-якому зручному браузері і ввести авторизаційні дані. Цій темі теж присвячена інша стаття на нашому сайті, де всі способи базуються саме на моделях від Huawei. Відповідно, наведені інструкції підійдуть і для розглянутої моделі маршрутизатора.

Детальніше: вхід в веб-інтерфейс роутерів від Huawei

Крок 3: перші дії в Інтернет-центрі

Після успішного входу в інтернет-центр Ви автоматично будете перенаправлені до розділу для редагування авторизаційних даних. Розробники рекомендують поміняти ім'я користувача і встановити пароль, щоб сторонні (зазвичай сусіди) не змогли отримати доступ до інтерфейсу і змінити конфігурацію.

Изменение параметров авторизации в веб-интерфейсе при настройке роутера Huawei HG8245H под Ростелеком

Після завершення налаштування Зміни вступають в силу і маршрутизатор відправляється на перезавантаження. Наступний вхід в дане меню здійснюйте вже з новим ім'ям користувача і паролем.

Крок 4: параметри WAN

Найважливіші параметри, що безпосередньо впливають на підключення, відносяться до WAN, оскільки саме за цим протоколом відбувається отримання даних від провайдера через відповідний кабель. Якраз в розділі з аналогічною назвою і здійснюється редагування параметрів для вибору типу з'єднання.

 1. Відкрийте вкладку &171;WAN&187; і виберіть існуюче підключення для його налаштування або створіть нове.
 2. Выбор существующего подключения для его настройки в роутере Huawei HG8245H под Ростелеком
 3. Серед з'явилися налаштувань знайдіть пункт &171;PPPoE&187; і позначте пункт маркером. Якщо в договорі або в інструкції від провайдера сказано, що потрібно використовувати інший протокол, активуйте його і налаштуйте відповідно до наданої інформації.
 4. Выбор протокола при настройке роутера Huawei HG8245H под Ростелеком

Зауважте, що при використанні протоколу PPPoE провайдер обов'язково надає логін і пароль для авторизації в мережі. Цю інформацію потрібно вводити в Налаштуваннях маршрутизатора при відображенні окремих полів. Якщо ви не знаєте, що саме слід вказати, зв'яжіться з технічною підтримкою Ростелеком і задайте представнику компанії цікавить вас питання. Можливо, виявиться, що постачальник Інтернет-послуг підключив вас по протоколу динамічного IP, тоді Інтернет повинен з'явитися відразу ж після підключення маршрутизатора

Крок 5: Бездротова мережа

Зараз більшість клієнтів крім LAN-підключення використовують бездротову мережу, поєднуючи пристрій з роутером за допомогою Wi-Fi. Кожен роутер роздає свою власну мережу, що володіє унікальними параметрами. Якраз їх і потрібно редагувати через веб-інтерфейс маршрутизатора, забезпечивши нормальне функціонування точки доступу.

 1. Для цього перейдіть на вкладку &171;WLAN&187; і обов'язково відзначте галочкою пункт &171;Enable WLAN&187; .
 2. Включение трансляции беспроводной сети при настройке роутера Huawei HG8245H под Ростелеком
 3. Виберіть наявне підключення і видаліть його за допомогою спеціально відведеної кнопки. Після цього створіть нове, щоб з нуля налаштувати його так, як потрібно саме вам.
 4. Выбор существующего подключения для настройки беспроводной сети роутера Huawei HG8245H под Ростелеком
 5. Введіть будь-яке зручне ім'я мережі в поле &171;SSID Name&187; . Воно використовується для пошуку даної точки доступу в списку доступних при підключенні. Додатково переконайтеся в наявності галочки біля пункту &171;Enable SSID&187; .
 6. Ввод имени беспроводной сети при ее настройке в роутере Huawei HG8245H под Ростелеком
 7. Тут же виберіть рекомендований метод аутентифікації, тобто захисту мережі. Зі списку знадобиться вказати &171;WPA/WPA2 PreSharedKey&187; .
 8. Ввод пароля для беспроводной сети при настройке роутера Huawei HG8245H под Ростелеком
 9. Сам пароль для підключення вводиться в поле &171;WPA PreSharedKey&187; , він повинен мати мінімум вісім символів. Запам'ятайте цей пароль, оскільки його доведеться використовувати при першому з'єднанні з настроюється точкою доступу. Однак не турбуйтеся, ви в будь-який момент можете повернутися до веб-інтерфейсу і змінити цей ключ на будь-який інший, але тоді його доведеться вводити повторно на всіх підключених до роутера пристроях.

Крок 6: локальна мережа

На завершення розберемося з параметрами локальної мережі. Зазвичай їх значення за замовчуванням влаштовують більшість користувачів, але необхідність в редагуванні може виникнути, якщо даний маршрутизатор з'єднується з іншим або відбувається настройка корпоративної мережі. Для початку відкрийте вкладку &171;LAN&187; і подивіться на два доступні поля. У цій версії прошивки можна змінити тільки IP-адреса роутера і маску підмережі. Якщо друге поле завжди залишається без змін, то ось IP-адреса Ви можете редагувати в залежності з потребами, наприклад, щоб уникнути конфліктів при підключенні одного роутера до іншого.

Общие настройки локальной сети при конфигурировании роутера Huawei HG8245H под Ростелеком

Далі перейдіть до розділу &171;DHCP Server Configuration&187; і зверніть увагу на присутні там пункти. Вимкніть DHCP-сервер, якщо маршрутизатор функціонує в режимі моста, але при підключенні спостерігаються проблеми. Тут же можна вказати діапазон одержуваних IP-адрес для клієнтів, але зазвичай цей параметр залишається без змін.

Дополнительные настройки локальной сети при конфигурировании роутера Huawei HG8245H под Ростелеком

більше статей на цю тему: