Як видалити міжрядковий інтервал у Microsoft Word

Варіант 1: Рядки

Зазвичай під питанням «як прибрати міжрядковий інтервал в Microsoft Word » мається на увазі його зменшення. Рішенням в даному випадку буде зміна стандартного відступу (1,15 пт) або будь-якого іншого використовуваного на одинарний ( 1,0 пт ) - для цього достатньо розгорнути меню функції »інтервал" на панелі інструментів і вибрати в ньому відповідне значення. Очевидно, що попередньо потрібно виділити потрібний фрагмент тексту.

Детальніше: Як зробити одинарний інтервал в Ворді

как убрать межстрочный интервал в ворде_001

Відступ 1,0 пт є оптимальним з точки зору збереження читабельності тексту будь-якого шрифту та розміру. При необхідності відстань між рядками все ж можна зробити менше, хоча це і не рекомендується. Більш детально про це розповідається в представленій за посиланням нижче статті.

Детальніше: Як зменшити міжрядковий інтервал у Microsoft Word

как убрать межстрочный интервал в ворде_002

Варіант 2: Абзаци

Для того щоб прибрати відступи між абзацами, можна скористатися тим же меню»інтервал" . Залежно від заданих параметрів форматування там доступний один або два пункти. Якщо ж в даному меню буде запропоновано не видалити, а додати відступи до і після абзацу, значить, вони вже відсутні. Детальніше про вирішення цього завдання можна дізнатися з окремої інструкції на нашому сайті.

Детальніше: Як видалити абзацний відступ в Майкрософт Ворд

как убрать межстрочный интервал в ворде_003

Крім цього, якщо перейти у вкладку»Конструктор" і розгорнути меню кнопки «інтервал між абзацами» , можна зробити так, щоб відповідний відступ не додавався в принципі (пункт »відсутній" ). По суті, це той же одинарний інтервал, про який йшла мова на початку статті.

как убрать межстрочный интервал в ворде_004

більше статей на цю тему: