Видалення спільнот у Viber для Android, iOS та Windows

У Viber існують два основних варіанти об'єднань користувачів: групові чати і спільноти . У цій статті мова піде про прийоми роботи, які застосовні до каналів комунікації другого із зазначених типу. Якщо ж вам необхідно видалити з месенджера (тільки свого або в цілому) "звичайну" групу, зверніться до інших матеріалів на нашому сайті:

Детальніше:
Як вийти з групи у Viber для Android, iOS та Windows
Як видалити групу у Viber для Android, iOS та Windows

Android

Користувачам Viber для Android доступні два підходи до вирішення позначеної в заголовку статті завдання, вибирайте відповідну інструкцію з представлених далі в залежності від якого саме (створеного власноруч і/або адмініструється, або «чужого») паблік вам необхідно позбутися в месенджері.

Варіант 1: вихід із спільноти та видалення її зі списку чатів

З точки зору не привілейованих учасників всіх спільнот в Viber, видалення чату цього типу передбачає вихід з нього і одночасне видалення заголовка (назви) паблік з переліку доступних використовуваному в месенджері аккаунту.

Адміністратори розглянутих об'єднань повинні враховувати, що вихід з них за представленою далі інструкції не тільки не призводить до припинення існування паблік, але також не несе будь-яких видимих іншим користувачам змін в його функціонуванні! Будь-який учасник спільноти після виходу з нього останнього супер-адміна при бажанні може зайняти його місце!

 1. Відкрийте Вайбер і перейдіть в паблік, який вважаєте за потрібне видалити зі свого месенджера.
 2. Viber для Android запуск мессенджера, переход в сообщество, которое нужно удалить
 3. Викличте меню чату, торкнувшись трьох крапок вгорі праворуч. Натиснути " інформація про спільноту» .
 4. Viber для Android Открытие меню Информация о сообществе
 5. Перегорніть відкрився перелік даних і опцій в самий низ, тапніте за останнім з доступних в ньому пункту " вийти і видалити» . Підтвердьте свої наміри, торкнувшись напису " ВИЙТИ І ВИДАЛИТИ» у віконці-запиті.
 6. Viber для Android пункт Выйти и удалить в Настройках сообщества, подтверждение запроса мессенджера
 7. В результаті список учасників об'єднання Viber зменшиться на одну одиницю, тобто ваш аккаунт, а сама спільнота зникне з доступних в месенджері.

Варіант 2: припинення роботи Спільноти

Оскільки в Viber не передбачено функції прямого видалення спільноти з сервісу, при виникненні такої необхідності не залишається нічого іншого, крім як довести число учасників об'єднання до 0, діючи за запропонованою далі інструкції.

Виконання повного видалення об'єднання як такого доступно виключно його супер-адмінам!

 1. Відкрийте адмініструється вами чат в месенджері, викличте меню " інформація про спільноту» .
 2. Viber для Android переход в администрируемое сообщество в мессенджере, открытии Информации (настроек)
 3. Перейдіть до блоку опцій»учасники" , Натисніть в ньому " запросити за посиланням» . На екрані вимкніть, якщо активована, опцію " посиланням користуються всі» . Viber для Android Деактивация опции Ссылкой пользуются все в администрируемом сообществе

  Далі в переліку функцій натисніть " вимкнути посилання» . Підтвердіть, тапнув &171; продовжити&187; , що надійшов з Viber запит.

 4. Viber для Android Отключение ссылки-приглашения в свое (администрируемое) сообщество
 5. Поверніться до меню " інформація про спільноту» , перейдіть до блоку »учасники" і натисніть & 171; Показати всі&187; під коротким списком перебувають в чаті користувачів.
 6. Viber для Android Блок Участники в Настройках сообщества, опция Показать всех
 7. Далі по черзі, але обов'язково почавши з супер-адмінів і адміністраторів виключіть з об'єднання всіх його учасників. Для цього тривалим натисканням на ім'я кожного користувача викликайте меню, тапа " видалити зі спільноти» і підтверджуйте запити месенджера.
 8. Viber для Android удаление супер-админов, администраторов и простых участников из сообщества
 9. Завершивши видалення всіх користувачів з об'єднання, тобто залишившись єдиним його учасником, поверніться в меню з настройками чату, перегорніть їх список в самий низ і натисніть " вийти і видалити» .
  Viber для Android пункт Выйти и удалить в настройках сообщества мессенджера

  Щоб Viber-паблік розглянутого типу остаточно припинив своє існування, залишилося підтвердити надійшов з програми запит, тапнув під ним " вийти і видалити» .

 10. Viber для Android подтверждение выхода из собственного сообщества после удаления из него всех администраторов и простых участников

IOS

Процедура видалення спільноти через Viber для iPhone так само, як і у випадку з вищеописаним Android, може бути двухваріантной, тобто проводиться з метою зупинки власної участі в об'єднанні користувачів месенджера або припинення існування адмініструється паблік.

Варіант 1: вихід із спільноти та видалення її зі списку чатів

Видалення спільноти з переліку чатів, з якими можливо взаємодіяти в месенджері, здійсненно будь-яким його учасником і в будь-який момент часу.

Якщо наступну інструкцію виконає користувач з правами супер-адміна або адміністратора, він позбудеться цих прав і доступу в чат, але сама спільнота продовжить своє існування!

 1. Запустіть Viber, перейдіть в співтовариство, від якого бажаєте «очистити» свій месенджер.
 2. Viber для iPhone запуск мессенджера, переход в сообщество из которого нужно выйти и которое нужно удалить с вкладки Чаты

 3. Тапнув по найменуванню паблік над областю з листуванням, викличте екран налаштувань. Перемістіться в самий кінець переліку відомостей і опцій, торкніться " вийти і видалити» .
 4. Viber для iPhone пункт Выйти и удалить в списке Информация о сообществе (Настройках чата)
 5. Для підтвердження наміру припинити свою участь в об'єднанні і видалення його заголовка з вкладки «чати» вашого месенджера натисніть " вийти і видалити» у відображеному меню.
 6. Viber для iPhone подтверждение выхода из сообщества и его удаления из перечня доступных в мессенджере чатов

Варіант 2: припинення роботи Спільноти

На відміну від попередньої інструкції, коли чат/канал розглянутого типу видаляється тільки з програми окремого користувача, наступний алгоритм передбачає фактично безповоротне знищення паблік в Viber. Незважаючи на той факт, що функції прямого видалення спільнот з сервісу в месенджері не передбачено, така можливість реалізована шляхом примусового виключення всіх учасників об'єднання і потім виходу з нього власника (супер-адміна).

Достатніми привілеями для виконання нижчевикладеного володіють виключно супер-адміни чату!

 1. Відкрийте видаляється співтовариство, викличте екран його налаштування.
 2. Viber для iPhone открытие администрируемого сообщества в мессенджере, переход в настройки чата

 3. Перейдіть до області»учасники" , натисніть " запросити за посиланням» . Деактивуйте перемикач " посиланням користуються всі» на екрані, що відкриється. Viber для iPhone отключение опции Ссылкой пользуются все в настройках администрируемого сообщества

  Далі тапніте " вимкнути посилання» і підтвердіть відобразився в месенджері запит.

 4. Viber для iPhone отключение ссылки-приглашения в администрируемое сообщество мессенджера
 5. Поверніться до списку»учасники" в Налаштуваннях паблік, натисніть в ньому " Показати всіх» . Viber для iPhone пункт блок Участники в Настройках сообщества, опция Показать всех

  Далі необхідно поступово виключити з чату всіх його користувачів крім себе &8212; почніть з супер-адмінів і адміністраторів, потім видаліть інших. Процедура здійснюється шляхом почергового тривалого натискання на Імена, вибору «видалити з чату» в меню і підтвердження надходять з Viber запитів.

 6. Viber для iPhone удаление супер-админов, админов и простых участников из сообщества в мессенджере
 7. Після того як в співтоваристві залишиться єдиний учасник (ваш аккаунт), виконайте попередню інструкцію з цієї статті, тобто покиньте чат і видаліть його зі списку доступних в месенджері.
 8. Viber для iPhone удаление сообщества из сервиса путем выхода из него последнего участника (супер-админа)

Windows

Видалення як» чужих", так і створених власноруч (адмініструються) спільнот в Viber, через його функціонуючу на ПК програму здійснюється за тими ж принципами, що і в вищеописаних мобільних варіантах месенджера.

Варіант 1: вихід із спільноти та видалення її зі списку чатів

Покинути будь-яке співтовариство і стерти всі згадки про нього в своєму месенджері можливо таким чином:

 1. Запустіть Вайбер для Віндовс, відкрийте видаляється чат, клікнувши по його назві в переліку зліва вікна програми. Далі викличте меню &171;деталі&187; клацанням по кнопці &171;i&187; над листуванням праворуч.
 2. Viber для Windows переход в сообщество, вызов меню Подробности

 3. За допомогою коліщатка миші прокрутіть відобразився праворуч вікна Viber перелік опцій,Viber для Windows меню Подробности сообщества в мессенджере

  Клікніть по останньому його пункту &8212; " вийти і видалити» .

 4. Viber для Windows пункт выйти и удалить в меню Подробности сообщества в мессенджере
 5. Підтвердіть відобразився запит клацанням по кнопці»вийти" . В результаті став непотрібним чат миттєво зникне зі списку доступних у вашому месенджері, а ви перестанете бути його учасником.
 6. Viber для Windows подтверждение запроса о выходе из сообщества в мессенджере и его удаления из списка доступных чатов

Варіант 2: припинення роботи Спільноти

Якщо ви-супер-Адмін спільноти Viber і прийняли рішення припинити його функціонування в Сервісі, з ПК виконайте наступне:

 1. Відкрийте знищуваний паблік, викличте його налаштування, клацнувши по кнопці «i» праворуч від заголовка над листуванням.
 2. Viber для Windows Открытие собственного сообщества в мессенджере, переход к экрану Подробности чата

 3. Перегорніть відобразився праворуч вікна месенджера перелік опцій,Viber для Windows меню настроек администрируемого сообщества в мессенджере

  Знайдіть пункт " посилання на спільноту» і клікніть по ньому.

  Viber для Windows пункт Ссылка на сообщество в меню его настроек

  Далі в меню натисніть " вимкнути посилання» ,

  Viber для Windows отключение ссылки на вступление в сообщество через его настройки

  Потім»продовжити" під відображеним запитом Viber.

 4. Viber для Windows подтверждение отключения ссылки на сообщество в его Настройках
 5. Знову відкрийте основний список параметрів чату, перейдіть в розділ «учасники» .
 6. Viber для Windows Настройки сообщества - раздел Участники
 7. Очистіть перелік учасників об'єднання від усіх записів, крім своєї власної.Viber для Windows список участников сообщества в мессенджере

  Для цього, починаючи з суперадмінів, по черзі клікайте правою кнопкою миші по іменах користувачів

  Viber для Windows вызов контекстного меню пользователя из перечня Участники сообщества

  І потім в меню, що відкриваються вибирайте " видалити зі спільноти» .

  Viber для Windows удаление участника из сообщества
 8. Завершальним припинення існування паблік в месенджері кроком є власний вихід з нього. Виконайте попередню інструкцію з цієї статті після того, як ваш аккаунт залишиться єдиним в списку учасників знищуваного чату.
 9. Viber для Windows прекращение существования сообщества в мессенджере путем выхода из него всех участников и супер-админа

більше статей на цю тему: