боти для ігор Discord

Dank Memer

Багатофункціональний бот Dank Memer користується популярністю серед користувачів Discord , тому його встановлюють на багато серверів, щоб розважити учасників, додати систему заохочень і інші &171;фішки&187;, що змушують користувача проводити більше часу в співтоваристві, взаємодіючи і з іншими учасниками. Зі списком всіх доступних команд, що додаються на сервер даними ботом, ви можете ознайомитися на офіційному сайті, а поки давайте зосередимося виключно на доступних іграх.

 • Fight . Введіть цю команду, щоб вийти на поєдинок з іншим учасником. Він проводиться з випадковим алгоритмом дій, тому завжди переможець визначається рандомно. Під час таких боїв можна займатися накопиченням внутрішньої валюти і досвіду, за що потім змінюється на різні предмети, купуються домашні тварини і прокачується рівень.
 • Guess . Запускає просту гру, де бот загадує випадкове число від 1 до 20 і дає вам чотири спроби на те, щоб розгадати загаданий номер. Після запуску гри в чаті потрібно тільки ввести передбачуване число, а потім з'явиться репліка від бота з результатами. За успішне проходження це гри ви теж отримуєте бонуси у вигляді досвіду.
 • Tictactoe . Для цієї гри знадобиться друг або будь-який учасник сервера, з яким ви хотіли б зіграти. Це звичайні хрестики-нулики зі стандартними правилами, але особливостями в управлінні. Уважно читайте інформацію від бота, щоб не помилитися і поставити знак в необхідному місці.
 • Trivia . Остання гра, доступна в Dank Memer. Це своєрідна вікторина, коли на екрані з'являється питання з чотирма доступними варіантами відповідей, а вам потрібно вибрати правильний, вказавши в чаті відповідну букву. Чим більше вірних відповідей ви дасте, тим більше призових очок отримаєте.
 • Gamelb . Виводить на екран список десятьох кращих гравців. Тут ви попередньо вибираєте тип гри, для якої хочете отримати список лідерів. Це чудовий засіб для захоплення гравців, оскільки багатьом подобається змагальний дух і вони хочуть бути першими.
Переход к авторизации Dank Memer как бота для игр в Discord

Тепер поговоримо про встановлення бота та початок його використання. У цьому плані все стандартно &8212; необхідно перейти на офіційний сайт і натиснути кнопку для запрошення DANK Memer на сервер. З'явиться спливаюче вікно з підтвердженням дії, після чого бот автоматично авторизовується на сервері, переходить в режим онлайн і вже готовий приймати команди. Зверніть увагу на розділ за допомогою на сайті бота. Там ви побачите не тільки список всіх команд, але і розберетеся з тим, як правильно їх використовувати.

Додайте DANK Memer до Discord з офіційного веб-сайту

IdleRPG

Бот IdleRPG теж складається з декількох компонентів і підходить для виконання певних завдань, але його основний напрямок &8212; розвага, ігри, спілкування і торгівля. Розробники IdleRPG називають цей проект цілим співтовариством, оскільки він об'єднує людей за інтересами і відкриває цілий новий світ при поході в одиночні пригоди. Є офіційний сервер для ком'юніті, де обговорюються різні ігрові моменти і теж відбувається процес взаємодії між учасниками, але ви можете безперешкодно додати IdleRPG на свій сервер і дозволити користувачам створити свого персонажа або виконувати інші дії.

Опишемо головну особливість цього інструменту &8212; одиночні пригоди. На офіційному сайті є сторінка зі списком команд і їх описом, які відповідають за проходження кампанії. Для початку потрібно ввести команду старту, після чого похід відразу ж починається і потрібно читати відображається на екрані інформацію. Під час пригоди доведеться приймати важливі рішення, битися з монстрами і шукати здобич. Є команда, яка відразу ж завершує похід, але в такому випадку всі нагороди скасовуються і ви нічого не отримуєте. Бот веде статистику всіх походів і летальних випадків & 8212; відстежуйте, скільки разів вже відправлялися в пригоду і скільки разів вмирали.

Переход к авторизации IdleRPG как бота для игр в Discord

Окремої уваги в IdleRPG заслуговують азартні ігри, оскільки розробники додали внутрішню валюту, яка і виступає в ролі ставок. Тут теж радимо звернутися за допомогою до списку команд, щоб дізнатися, які зараз є доступні ігри, як їх запустити і запросити друзів приєднатися. Взаємодія з іншими учасниками в іграх примітивне і часто зводиться до того, що виграє той, хто взяв карту більшого значення, відповідно, отримуючи разом з цим і гроші зі ставок.

З ботом на сервер додаються торговці, магазини та інші локації, де можна було б витратити зароблені гроші або на щось обміняти їх. У кожного учасника є своя роль, що покращується під час взаємодії з ботом, їх список теж виведений на сторінці розробників. На опис всіх доступних функцій в IdleRPG піде багато часу, до того ж про них вже розповіли творці. Якщо вас зацікавив цей бот, клацніть по наступному посиланню і приступите до детального ознайомлення з ним, експериментуючи з наданими можливостями.

Додайте IdleRPG до Discord з офіційного веб-сайту

TacoShack

Бот TacoShack має вкрай цікаву задумку, аналогів якої поки немає на просторах Діскорда. Цей інструмент виключно для ігор, тобто однієї глобальної гри, яка полягає в тому, що у кожного користувача відкривається свій бізнес з торгівлі тако. Змагальний елемент полягає в тому, що потрібно заробити більше грошей, ніж всі інші, і вибитися тим самим на перше місце в списку лідерів. Відразу при початку гри у користувача з'являється хатина (заклад, де продаються тако), яку в майбутньому треба буде покращувати. Її доведеться прибирати і виконувати щоденні завдання, щоб відвідувачі були задоволені і залишали більше чайових. Згодом пропонується додати розширення у вигляді ресторану на колесах, магазину на пляжі і лотка з морозивом, щоб заробити ще більше грошей і вкладати вже наявний капітал в розвиток свого бізнесу.

Переход к авторизации TacoShack как бота для игр в Discord

Крім основного змагального моменту гравці можуть взаємодіяти один з одним, об'єднуючись у франшизи. Хтось один буде головним і призначить ролі для всіх інших учасників. У цей момент відкривається ще одна особливість TacoShack & 8212; наявність робочих місць. Чим більше гравців з вами співпрацює, тим простіше заробити більше грошей, але і витрати на їх зарплати теж підвищуються. Проявіть свої навички управління бізнесом, щоб вибитися вперед і зайняти лідируюче місце в загальній або щотижневій таблиці.

Зароблені гроші можна витрачати не тільки на розширення свого бізнесу: бот пропонує різні типи азартних ігор, такі як слоти і блекджек. Введіть команду допомоги, якщо хочете знати, як запустити партію та зробити ставку. Сума виграшу або програшу ніяк не вплине на місце в таблиці лідерів, але при цьому загальний бюджет може знизитися і ваша справа почне приносити виключно збитки. TacoShack & 8212; точно заслуговує увагу всіх тих, хто хоче додати на свій сервер різні ігри. Це захоплююча пригода не на одну годину, здатне затягнути кожного учасника.

Додайте TacoShack до Discord з офіційного веб-сайту

MafiaBot

З назви MafiaBot вже стає зрозуміло, для яких цілей він призначений. Грати в мафію в Discord можна без будь-яких додаткових інструментів, але тоді користувачеві доведеться виконувати все самостійно, організувати жеребкування і зайнятися іншими ігровими моментами, які можна було б оптимізувати. Якраз для спрощення всієї процедури і призначений MafiaBot, що складається з п'яти ігрових режимів, значно відрізняються один від одного:

 • Classic &8212; класична мафія, в яку ви граєте з невеликою групою друзів. У ній присутні всього три основних ролі: мафія, детектив і доктор.
 • Crazy &8212; додає шалені ролі, про які гравці класичної мафії раніше навіть не чули. Сюди відноситься лінчеватель і творець. Про призначення кожної ролі більш детально розповідається при створенні партії.
 • Chaos &8212; цей режим характерний тим, що привносить ще більше заплутаних ситуацій, коли незрозуміло, вбивцею була мафія або вся справа в бомбардувальнику & 8212; персонажа з новою роллю, яка і робить цей режим таким унікальним.
 • Corona &8212; теж додає дві нові ролі, з особливими правилами поведінки, на чому і закінчуються особливості даного режиму.
 • Crimson &8212; для тих, хто хоче отримати більше містики під час ігрового процесу. Назва ролі & 171; алхімік & 187; вже говорить багато про що, а ось про його призначення розповідається безпосередньо перед початком партії.
Переход к авторизации MafiaBot как бота для игр в Discord

Почати гру за допомогою MafiaBot не так складно: спочатку кожен гравець підключається до кімнати (повинно бути мінімум п'ять чоловік), після цього лідер групи запускає настройки, а бот відправляє текст з інструкцією в особисті повідомлення і розподіляє ролі. Знову ж таки, через приватні повідомлення здійснюється пропозиція про вибір мети &8212; коли кожен учасник оголосить про свої наміри, настане ніч. Усі починають голосувати і вибирають, кого вбити. Бот автоматично виключає з гри гравця з найбільшою кількістю голосів. Цикл повторюється і триває до тих пір, поки не виявиться переможець у вигляді мафії або сторони городян.

Додайте MafiaBot до Discord через відкритий майданчик

Використання даного бота має на увазі, що всі дії виконуються автоматично і учасникам навіть не доведеться зв'язуватися через голосові чати, щоб творець стежив за процесом гри і оголошував результати. Все можна обговорювати в текстових чатах і особистому листуванні з ботом. Якщо такий тип гри в мафію вам не подобається, прочитайте про інші варіанти в статті за посиланням нижче.

Детальніше: як грати в мафію через Discord

TriviaBot

Вікторини & 8212; найпоширеніший тип ігор серед ботів, оскільки розробнику не потрібно вивчати складні алгоритми і намагатися реалізовувати їх. Тут все просто &8212; необхідно лише додати базу питань і варіанти відповідей для них. Кожному розробнику залишається поліпшити роботу інструменту під себе & 8212; створити локальну або глобальну таблицю лідерів, дозволити об'єднуватися в команди і реалізувати систему заохочень. Все найкраще з цього жанру зібрав в собі бот під назвою TriviaBot, а головною його особливістю вважається відсутність повторень в питаннях, оскільки на поточний момент часу їх вже більше ста тисяч. До того ж будь-який гравець може запропонувати своє питання і, якщо такий відсутній і задовольняє вимогам, творці з часом додадуть його в гру.

Переход к авторизации TriviaBot как бота для игр в Discord

Азарту додає те, що кожен місяць на сайті розігрується одна підписка Nitro для кращого гравця. Як вже зрозуміло, TriviaBot веде глобальну таблицю лідерів, збираючи інформацію з усіх серверів. Введіть команду на своєму сервері, щоб дізнатися свою поточну позицію і зрозуміти, як скоро досягнете певного місця в топі. Що стосується локальних нагород, то в цьому випадку вже сам творець сервера, куди був доданий бот, вирішує, хоче він видати ролі в якості призів або налаштувати внутрішню валюту. Бот підтримує російську мову і його можна активувати через налаштування після установки. Єдиний недолік &8212; не завжди питання переведені коректно, але це зустрічається рідко.

Додайте TriviaBot до Discord з офіційного веб-сайту

GarticBOT

Якщо вам знайома і цікава гра &171;Крокодил&187;, GarticBOT точно припаде до душі. Це рішення додає на сервер всього одну, але повноцінну гру, сенс якої полягає в тому, що бот поступово починає малювати картинку, а учасникам гри належить зрозуміти, що на ній зображено. Перемагає той, хто швидше за всіх введе правильну відповідь в чаті. Якщо з розгадуванням виникають складнощі, можна набрати команду допомоги, тоді бот (обмежена кількість разів) дасть підказку, яка підштовхне учасників до правильної відповіді. Присутня функція, що дозволяє додати і свої зображення, щоб бот включив їх в свій список і теж відтворював.

Переход к авторизации GarticBOT как бота для игр в Discord

Головний недолік GarticBOT &8212; відсутність локалізації &8212; всі відповіді доведеться вводити англійською. Зазвичай бот малює предмети побуту, тварин або інші об'єкти, назви яких знайомі практично кожному, хто хоча б трохи володіє англійською мовою. Втім, нічого не заважає використовувати перекладач, якщо ви вже знаєте слово, але не знаєте, як написати його англійською. Команд в GarticBOT не багато, тому запам'ятати їх можна з першого разу і без проблем управляти грою, зупиняючи або відновлюючи її в будь-який момент.

Додайте GarticBOT до Discord з офіційного веб-сайту

GamesROB

GamesROB &8212; додає на сервер відразу одинадцять різних ігор для двох і більше осіб. Відзначимо, що російська мова підтримується, хоча на офіційному сайті його немає. Після додавання бота знадобиться ввести відповідну команду, яка перемкне локалізацію на необхідну. Тепер давайте більш детально зупинимося на всіх доступних іграх, які підтримує даний бот.

 • Uno &8212; відома карткова настільна гра, сенс якої дуже простий: потрібно позбутися від усіх карт в руці швидше супротивників. Бот роздає карти &8212; їх зображення видно в особистих повідомленнях &8212; і в свій хід ви вибираєте реакцію, вказуючи, яку з карт слід викласти. Звичайно, грати трохи складніше, ніж в реальному житті, оскільки доводиться розбиратися з усіма картинками і реакціями, але зате це повноцінна реалізація &171;Уно&187; через бота в Дискорді.
 • Hangman &8212; у нас ця гра відома під назвою &171;Шибениця&187;. Якщо пояснювати коротко, то один гравець загадує слово, а другий повинен його відгадати, називаючи букви. За кожну неправильну відповідь домальовується одна деталь шибениці. Гравець програє, якщо вдалося намалювати чоловічка на шибениці. GamesROB відмінно реалізовував цю гру і самостійно малює частини шибениці, якщо відповідь виявляється неправильним.
 • 2048 &8212; знайома багатьом міні-гра, за правилами якої необхідно зібрати число 2048, поступово складаючи однакові числа: 2 на 2, 4 на 4, 8 на 8 і так далі. Управління в боті реалізовано за допомогою реакцій зі стрілками. Тобто вам потрібно вибрати напрямок, в якому будуть зрушуватися клітини. Картинка на екрані відразу ж зміниться, ви побачите кількість набраних очок і зможете продовжити гру, поки доступних ходів не залишиться.
 • ConnectFour &8212; ця гра схожа на хрестики-нулики, оскільки кожному потрібно зібрати чотири свої фігури в одній лінії, щоб вони не переривалися фігурами іншого гравця. Принцип гри такий же, як у згаданій, тому з розумінням не повинно виникнути ніяких проблем.
 • Minesweeper &8212; гра &171;Сапер&187; відома тим, що була встановлена в операційних системах Windows і багато грали в неї у вільний час. Слід розміновувати поле, не натрапивши на міни. Розгадані клітини містять цифри, що позначають, скільки мін знаходиться навколо неї. Для зручності в GamesROB поле розділене як шахівниця, а вам треба самостійно писати, яку клітку відкрити.
 • Town, Country, River & 8212; бот задає одну з тим (міста, меми, фільми, транспорт), а всім учасникам гри потрібно написати якомога більше слів, що відносяться до даної тематики. Виграє той, хто написав найбільше різних слів, прийнятих ботом.
 • Russian Roulette &8212; принцип російської рулетки майже такий же, як в реальному житті, але цей варіант безпечний для здоров'я. Гравці по черзі крутять рулетку і стріляють, а на екрані з'являється повідомлення, чи був здійснений постріл або в цьому відсіку барабана патрона не виявилося.
 • Detective &8212; аналог гри &171;Мафія&187;, про яку ми вже говорили в рамках цієї статті. Треба набрати від 4 до 12 гравців, кожен підтверджує свою участь, після чого бот роздає всім ролі через особисті повідомлення і запускає гру. Вибір і голосування здійснюється за допомогою команд, які підкаже бот під час ігрового процесу.
 • TicTacToe &8212; назва цієї гри перекладається як &171;хрестики-нулики&187;. Вона знайома всім, тому правила пояснювати не будемо, уточнимо лише те, що ходи здійснюються точно так же, як і в ConnectFour.
 • Memory Game &8212; в цей вид Міні-ігри можна зіграти навіть самому, запустивши її за допомогою спеціально створеної команди. Бот показує клітини з емодзі, а вам слід запам'ятати пару однакових, а потім вибрати їх розташування.
 • Quiz &8212; формат вікторини, коли бот задає питання і надає чотири різні варіанти відповідей, серед яких тільки один правильний. До одночасного сеансу може підключитися відразу 12 гравців.
Переход к авторизации GamesROB как бота для игр в Discord

GamesROB &8212; наймасштабніший з усіх перерахованих сьогодні ботів для ігор. Так, деякі види розваг в ньому дуже прості, але все ж захоплюючі і точно сподобаються хоча б кільком учасникам. Якщо ви збираєтеся використовувати цей інструмент на своєму сервері, краще відразу створіть канал з описом всіх ігор і команд для них, щоб користувачам не довелося самостійно вишукувати їх або взагалі не знати про те, що завжди була можливість зіграти в одну із запропонованих ігор.

Додайте GamesROB до Discord з офіційного веб-сайту

PokeMeow

PokeMeow &8212; розвага для всіх любителів покемонів. Даний бот додає на сервер цілу систему взаємодії з цими казковими істотами. Звичайно, основна функція &8212; вилов покемонів, що здійснюється шляхом введення спеціально призначеної для цього команди. Процес рандомний, тому іноді вам може нічого не випасти або в руки потрапить самий звичайний покемон. Розробники налаштували алгоритм випадання так, щоб найцінніші і золоті покемони зустрічалися набагато рідше. До того ж ведеться облік популяції істот і вам точно не попадеться хтось із, наприклад, Зубатів, якщо їх всіх вже виловили. Однак є яйця, що видобуваються зі спеціальних коробок або випадають при виконанні випадкових дій. З часом з них вилуплюються нові покемони, які, можливо, не встигли вам випасти. Про це буде розказано при використанні відповідних команд.

Переход к авторизации PokeMeow как бота для игр в Discord

У PokeMeow реалізована повноцінна система торгівлі, обміну покемонами і предметами між учасниками, щоб максимально урізноманітнити процес вилову і колекціонування. Існує навіть глобальний ринок, який об'єднує всі сервери, де встановлено PokeMeow. Для нього написаний цілий ряд різних команд, що дозволяють виставляти своїх покемонів на обмін або продаж за фіксовану ціну. Ця гра була б не зовсім повноцінною, якщо не можна було б влаштовувати бої між гравцями. Для початку битви в чаті потрібно написати ;battle , а потім залишається тільки стежити за з'являються повідомленнями і сподіватися, що ви здобудете перемогу. У PokeMeow налічується більше сотні самих різних команд, тому обов'язково використовуйте команду допомоги або відкрийте сторінку на офіційному сайті, де представлений список всіх доступних дій з їх описом.

Додайте PokeMeow до Discord з офіційного веб-сайту

ZSurvive

ZSurvive додає на сервер постапокаліптичний світ, в якому належить виживати, фармити ресурси і битися з зомбі. Ви не просто опиняєтеся на якійсь одній локації, а можете переміщатися по абсолютно різних місцях, добуваючи там певний тип корисних копалин або знаходячи босів, за перемогу над якими дають корисні нагороди. Кожен учасник сервера може запустити навчання і отримати інформацію від розробників про те, що належить робити, щоб вижити в світі ZSurvive. Відразу після проходження перших кроків слід відкрити карту і переміститися на бажану локацію для пошуку ресурсів. Скажімо, ви вибрали ліс і почали шукати предмети. Після того, як інвентар досить наповнився всякими цікавими речами, займіться крафтом, щоб поліпшити своє спорядження і бути готовим до того, що скоро доведеться битися з зомбі. Все це здійснюється за допомогою спеціальних команд, а предмети в інвентарі зберігаються до закінчення гри, тому не турбуйтеся про те, що вони втечуть після виходу з Діскорда. Чим кращі у вас інструменти, тим більше нових ресурсів Ви отримуєте і швидше вбиваєте ворогів. Як тільки локації з босами відкриті і ви впевнені у своїй перемозі, переміщайтеся на них і вступайте в бій.

Переход к авторизации ZSurvive как бота для игр в Discord

У ZSurvive передбачена внутрішньоігрова валюта під назвою ZCoin. Вони збираються під час ігрового процесу і можуть бути витрачені через магазин, який викликається в головному меню. Там ви знайдете корисні предмети і поліпшені інструменти для видобутку ресурсів. Є в грі і список досягнень, одержуваних при реалізації певних умов: вбивство першого боса, поліпшення інструментів до найвищого рівня і інше. Переглядайте свої вміння, інвентар і досягнення шляхом введення команд, ознайомитися з якими можна як на сайті бота, так і безпосередньо в Дискорді, викликавши для цього вікно допомоги.

Додайте ZSurvive до Discord з офіційного веб-сайту

Elo by Anddy

Elo by Anddy &8212; єдиний бот з нашого списку, функціональність якого зосереджена не на різних міні-іграх, а на допоміжних операціях при організації турнірних матчів в комп'ютерних іграх або інших заходах. Розробник бота використовував популярну систему генерації матчів, взяту з шахів, тому ви можете бути впевнені в тому, що створення турнірної таблиці і розподіл партій пройде коректно. Підтримуються абсолютно всі відомі режими проведення турнірів, автоматично підключається таблиця лідерів і навіть реалізована рейтингова система, щоб створювати сітку, відштовхуючись від рівня гравців. Присутня система жеребкування, яку можуть розіграти між собою як звичайні гравці, так і організатор, дозволивши тим самим спірні моменти.

Переход к авторизации Elo by Anddy как бота для игр в Discord

У таблиці відображаються перемоги, поразки, Поточні матчі, вже зіграні серії та інша корисна інформація. Додатково можна дізнатися, з ким вже грав певний учасник, подивитися його результати і дізнатися про найближчі події, якщо сітка згенерована відразу на всі етапи заходу. На жаль, Elo by Anddy не підтримує російську мову, але присутній розгорнутий опис того, як працювати з даними ботом. Його можна перевести навіть за допомогою звичайного перекладача, після чого всі незрозумілі моменти відразу стануть ясними. Як тільки ви запустите бота і виберіть відповідний формат проведення матчів, він автоматично додасть на сервер необхідну кількість каналів, розмістить на них інформацію і зробить все, щоб гравці відразу перейшли до боїв.

Додайте Elo by Anddy до Discord через відкритий майданчик

Karuta

Karuta &8212; це колекційний картковий бот для Discord, в якому на даний момент представлено понад 78000 аніме-персонажів. Він перетворює персонажів на предмети колекціонування, які ви можете отримати, налаштувати, оновити та обміняти. Головна відмінність Karuta від інших ботів для колекціонування &8212; підтримка зібраної колекції абсолютно на всіх серверах, де доданий цей інструмент. Тобто вам необхідно тільки переконатися в наявності програми, після чого можете грати своєю ж колекцією в абсолютно різних спільнотах, в тому числі і вступати в змагання з іншими учасниками, що додає в процес Колекціонування більше динаміки. Карута дозволяє гравцям торгувати всіма існуючими картами та предметами. Це створює динамічну і цікаву торговельну економіку, яка припаде до душі навіть найдосвідченішим гравцям. Якщо хтось хоче картку, обміняйте їх золото, квитки, пил або що-небудь ще.

Переход к авторизации Karuta как бота для игр в Discord

Для отримання карток потрібно знати, як працює система випадання. Вона запускається шляхом введення команди в текстовому чаті, після чого картки з'являються в рандомному порядку між повідомленнями учасників. Чим більше учасників і повідомлень, тим частіше випадають картки. Коли ви побачите карту, яку хочете додати до своєї колекції, натисніть відповідну реакцію. Наприклад, якщо потрібна Вам карта була викинута як друга в наборі, ви повинні вибрати правильний варіант реакції, в цьому випадку другий. Якщо ніхто інший не реагує на ту саму карту протягом однієї секунди &8212; вона ваша. В іншому випадку всі користувачі, які вибирають карту, будуть боротися за неї. Битва за карту & 8212; це проста механіка генерування випадкового числа, при якій випадковий учасник, що відреагував, нагороджується картою. Гравці, які викидають карти вручну, завжди виграють битви за свої скинуті карти. Повний список карт і команд Karuta ви знайдете на сайті розробників.

Додайте Karuta до Discord з офіційного веб-сайту

більше статей на цю тему: