Помилка з кодом 80 у Steam. Що робити

Як і в будь-який інший програмі в Steam трапляються збої. Одним з частих видів неполадок є проблеми з запуском гри. Ця проблема позначена кодом 80. При виникненні цієї неполадки ви не зможете запустити потрібну гру. Читайте далі, щоб дізнатися, що робити при виникненні помилки з кодом 80 в Steam.


Дана помилка може бути викликана різними факторами. Розберемо кожну з причин виникнення проблеми і наведемо рішення виниклої ситуації. Ошибка с кодом 80 в Steam

Пошкоджені файли гри та перевірка кешу

Можливо вся справа в тому, що були пошкоджені ігрові файли. Таке пошкодження може бути викликано в тому випадку, коли була різко перервана установка гри або були пошкоджені сектора на жорсткому диску. Вам допоможе перевірка цілісності кешу гри.

 1. Для цього необхідно клікнути правою клавішею миші по потрібній грі в бібліотеці ігор Steam. Потім виберіть пункт &171; властивості&187;.
 2. Переход к свойствам игры в программе Steam
 3. Після цього вам потрібно перейти на вкладку «локальні файли». На цій вкладці є кнопка "перевірити цілісність кешу". Натисніть її.
 4. Кнопка проверки целостности кэша игры в Steam
 5. Розпочнеться перевірка ігрових файлів. Її тривалість залежить від розміру гри і швидкості вашого жорсткого диска. В середньому перевірка займає близько 5-10 хвилин. Після того як Steam виконає перевірку, він автоматично замінить всі пошкоджені файли на нові. Якщо в ході перевірки пошкоджень не було виявлено, то найімовірніше проблема в іншому.

Завислий процес гри

Якщо до виникнення проблеми гра зависла або вилетіла з помилкою, то є ймовірність того, що процес гри так і залишився незакритим. В цьому випадку вам потрібно в примусовому порядку завершити процес гри. Робиться це за допомогою диспетчера завдань Windows.

 1. Натисніть комбінацію клавіш CTRL+ALT+DELETE. Якщо вам запропонують вибір з декількох варіантів, виберіть диспетчер завдань.
 2. У вікні диспетчера завдань вам необхідно знайти процес гри. Зазвичай він має таке ж ім'я як гра або дуже схоже. Також ви зможете знайти процес по іконці додатки.
 3. Після того як ви знайдете процес, клікніть по ньому правою клавішею миші і виберіть пункт «зняти завдання».
 4. Отключение процесса игры Steam через диспетчер задач
 5. Потім спробуйте запустити гру ще раз. Якщо виконані дії не допомогли, то переходите до наступного способу вирішення проблеми.

Проблеми з клієнтом Стіма

Дана причина зустрічається досить рідко, але має місце бути. Клієнт Steam може перешкоджати нормальному запуску гри в тому випадку, якщо він працює некоректно. Для того щоб відновити працездатність Стіма, спробуйте видалити конфігураційні файли. Вони можуть бути пошкоджені, що призводить до того, що ви не можете запустити гру. Дані файли знаходяться в папці, в яку був встановлений клієнт Steam.

 1. Для її відкриття клікніть правою клавішею миші по ярлику запуску Стіма і виберіть варіант &171;розташування файлу&187;.
 2. Открытие папки с файлами Steam
 3. Вам потрібні наступні файли:

  ClientRegistry.blob
  Steam.dll

  Видаліть їх.

 4. Перезапустіть Steam, а потім спробуйте запустити гру ще раз.
 5. Якщо це не допомогло, то доведеться встановлювати заново Steam. Про те, як виконати переустановку Стіма, залишивши при цьому встановлені в ньому гри, ви можете прочитайте тут . Після того як ви зробите дані дії, спробуйте запустити гру ще раз.
 6. Якщо це не допомагає, залишається лише звернутися до служби підтримки Steam. Про те, як звернутися в техпідтримку Стіма, ви можете прочитати у цій статті .

Тепер Ви знаєте, що робити при виникненні помилки з кодом 80 в Steam. Якщо ви знаєте інші способи вирішення даної проблеми, то напишіть про це в коментарях.

більше статей на цю тему: