прибираємо затримку обміну в Стім

Убираем задержку обмена в Стиме лого

З введенням нового захисту Steam Guard в Стиме додані нові правила обміну предметами. Ці правила можуть перешкоджати швидкому та успішному обміну предметами. Суть полягає в тому, що якщо ви не підключили мобільний аутентифікатор Steam Guard на свій телефон, всі угоди з обміну предметами будуть затримуватися на 15 днів. В результаті цього, щоб обмінятися предметами вам доведеться чекати близько 2 тижнів. Читайте далі, щоб дізнатися, як можна прибрати затримку при обміні в Steam.


Затримка в 15 днів можна істотно уповільнити вчинення угод. Особливо важливо це для тих людей, які заробляли на обміні в Стім. Після цього нововведення для всіх торговців стало практично обов'язковою умова підключення мобільного аутентифікатора до свого аккаунту Steam. Після того як ви підключите мобільний аутентифікатор Steam Guard до аккаунту в Стиме, ви зможете здійснювати обміни з тією ж швидкістю що і до цього нововведення, тобто миттєво. Код Steam Guard

Вам не доведеться чекати два тижні, щоб на електронну пошту прийшов лист з підтвердженням угоди. Досить буде просто як раніше підтвердити обмін в клієнті Steam і обмін відбудеться миттєво. Про те, як підключити мобільний аутентифікатор Steam до свого аккаунту, ви можете прочитати у цій статті . Стаття містить докладну інструкцію, як включити Steam Guard для вашого облікового запису.

Для цього вам доведеться завантажити додаток Steam на свій мобільний телефон. Ця програма абсолютно безкоштовно. Досить буде підключення до Інтернету на мобільному телефоні. Наприклад, підійде підключення телефону до Інтернету через wi-fi точку доступу.

SteamGuard в мобильном приложении Стим

Тільки майте на увазі, що для входу в свій аккаунт вам доведеться використовувати код Steam Guard, що генерується на вашому мобільному телефоні. Тому якщо ви захочете увійти в свій обліковий запис, але поруч не буде телефону, то є ймовірність того, що ви не зможете зайти в свій аккаунт. Для вирішення даної проблеми не забудьте поставити галочку автоматичного входу в аккаунт Steam.

Тепер ви знаєте як можна прибрати затримку обміну в Стім. Це допоможе вам повернути колишню швидкість обміну предметами, яка була до введення останніх оновлень. Розкажіть про це друзям і знайомим, які теж користуються Стимом. Можливо, їм теж набридло чекати кожну угоду по 15 днів.

більше статей на цю тему: