Зміна імені облікового запису в Steam

Як і в багатьох інших програмах, в Стиме можливо редагування свого персонального профілю. З часом людина змінюється, у нього з'являються нові інтереси, тому часто буває необхідно змінити своє ім'я, що відображається в Стім. Читайте далі, щоб дізнатися, як можна змінити ім'я в Стім.


Під зміною імені аккаунта можна приймати дві речі: зміну імені, яке відображається на вашій сторінці Стіма, при спілкуванні з друзями, і Ваш логін. Розглянемо питання зміни імені.

Як змінити ім'я в Стиме

Ім'я змінюється так само, як і інші налаштування профілю. Вам необхідно перейти на свою сторінку.

  1. Зробити це можна через верхнє меню Steam. Натисніть на свій нік, а потім виберіть пункт «профіль».
  2. Переход к профилю в Steam
  3. Відкрийте сторінку вашого аккаунта в Стім. Тепер потрібно натиснути на кнопку»Редагувати профіль".
  4. Кнопка редактирования профиля в Steam
  5. Відкриється сторінка редагування профілю. Вам потрібна найперша рядок»ім'я профілю". Задайте те ім'я, яке ви хочете використовувати в подальшому.
  6. Изменение имение профиля в Steam
  7. Після того як ви зміните своє ім'я, перегорніть форму в самий низ і натисніть кнопку збереження змін. В результаті ім'я на вашому профілі буде замінено на нове. Якщо під зміною імені аккаунта мається на увазі зміна логіна, тут все буде трохи складніше.

Як поміняти логін в Стім

Вся справа в тому, що поміняти логін в Стім неможливо. Таку функцію розробники поки ще не ввели, тому доведеться використовувати обхідний шлях: створювати новий аккаунт і копіювати всю інформацію зі старого профілю в новий. Також доведеться перенести список друзів на новий аккаунт. Для цього потрібно буде відправити повторний запит на додавання в друзі всім своїм контактам в Стім. Про те, як змінити свій логін в Стім ви можете прочитайте тут .

Тепер Ви знаєте, як можна змінити ім'я свого аккаунта в Стім. Якщо ви знаєте інші варіанти, як можна це зробити, напишіть про це в коментарях.

більше статей на цю тему: