Причини, чому відео TikTok не відтворюється

Вирішення проблем із переглядом відео TikTok

Якщо при перегляді відео в tiktok виникають труднощі із завантаженням контенту, найчастіше причинами є загальні проблеми на кшталт недостатньої швидкості інтернет-з'єднання або тимчасових неполадок на стороні соціальної мережі. Крім цього не варто забувати про можливі регіональні обмеження, актуальні для деяких країн і районів.

Причина 1: цілеспрямоване видалення вмісту

Почати варто з найбільш нешкідливою причини, що зводиться до неможливості завантаження того чи іншого ролика через видалення. Причому в залежності від авторства запису і змісту зробити це міг власник або Адміністрація ресурсу через порушення тих чи інших правил.

Почему не загружается видео в Тик Ток_002

Якщо ролик був завантажений вами і видалений адміністрацією помилково, можете звернутися в службу підтримки з відповідним проханням. У всіх інших випадках, на жаль, нічого зробити не вийде.

Причина 2: низька швидкість інтернету

У зв'язку з досить високими вимогами соціальної мережі до швидкості інтернет-з'єднання однією з найбільш частих причин неполадок при відтворенні відео виступає недостатньо високий показник завантаження. Щоб переконатися в цьому або, навпаки, відкинути такий варіант, в обов'язковому порядку відвідайте один із сервісів і зробіть вимір швидкості.

Детальніше: Перевірка швидкості і стабільності Інтернету

Почему не загружается видео в Тик Ток_003

Якщо показники досягають в середньому 10 Мбіт/сек., можете сміливо переходити до наступних причин, тоді як в противному випадку доведеться підвищити швидкість і надійність з'єднання. Для цих цілей найкраще підключитися до хорошого джерела Вай-фаю, зв'язатися з провайдером для уточнення подробиць і в разі потреби почекати деякий час або самостійно змінити тарифний план.

Почему не загружается видео в Тик Ток_004

Крім зазначених рішень, можете перейти на вкладку «профіль» в офіційному додатку, відкрити " налаштування та конфіденційність» через Головне меню, розгорнути категорію " Економія трафіку» і включити або вимкнути представлену тут функцію. Щоб побачити результат, після цього обов'язково вивантажите додаток з пам'яті і відкрийте заново.

Причина 3: нестабільна робота серверів

Так само як і попередній варіант, нестабільна робота серверів є однією з основних причин, чому відео в Тіктоку не завантажується або, наприклад, програється ривками. Найлегше підтвердити або спростувати наявність такого роду проблем, скориставшись сайтом або додатком Downdetector за представленою нижче посиланням.

Сторінка TikTok на сайті сервісу Downdetector

Почему не загружается видео в Тик Ток_005

Крім показань на зазначеному Сайті, не варто залишати без уваги потенційну завантаженість серверів, що особливо актуально ближче до вечора у вихідні. Як би там не було, при виявленні проблем з доступністю соціальної мережі доведеться почекати деякий час.

Причина 4: відсутність актуальних оновлень

Своєчасна установка оновлень дозволяє не тільки отримувати нові функції, але і підтримувати правильну роботу соціальної мережі. З цього випливає, що пропуск декількох версій Програми або браузера, якщо вами використовується настільна версія Тіктока, може привести до помилок при відтворенні відео.

Завантажте TikTok з App Store
завантажити TikTok з Google Play Маркета

Почему не загружается видео в Тик Ток_006

Щоб позбутися від несправностей в роботі офіційного клієнта, скористайтеся однією із зазначених посилань і на сторінці натисніть кнопку " оновити» . Після завершення процедури, як правило, проблеми із завантаженням повинні будуть зникнути.

Детальніше: Оновлення браузера на комп'ютері

Почему не загружается видео в Тик Ток_001

Оновити використовуваний інтернет-оглядач до актуальної версії зазвичай можна через категорію " про браузер» , для відкриття якої досить буде перейти у відповідний розділ через Головне меню. Більш точний порядок дій був описаний в іншій інструкції в залежності від конкретної програми.

Причина 5: збої в роботі Програми

Ще одна проблема, цього разу пов'язана виключно з офіційним мобільним клієнтом, зводиться до збоїв в роботі. Відбувається це з багатьох причин, в тому числі через швидкий перехід між версіями, тоді як рішень буде всього два: очистити кеш або зробити повну переустановку додатки з видаленням даних.

Почему не загружается видео в Тик Ток_007

Читайте також: очищення кешу додатків на телефоні

Для реалізації першого завдання необхідно відкрити головне меню на вкладці «профіль» , перейти в " налаштування та конфіденційність» і скористатися функцією " Очистити кеш» в рамках категорії " кеш-пам'ять та мобільні дані» . Також окремо на Android цілком можна видалити дані про роботу через параметри програми в системних налаштуваннях.

Детальніше: видалення TikTok з різних пристроїв

Почему не загружается видео в Тик Ток_008

В крайньому випадку, якщо очищення кешу не допомагає, можна зробити повну переустановку програми. Для цього виконайте видалення по представленої вище інструкції, перейдіть на сторінку клієнта в офіційному магазині і натисніть " встановити» , враховуючи, що згодом доведеться заново прив'язувати аккаунт і налаштовувати рекомендації.

Причина 6: регіональні обмеження

Залишилася, хоч і не така вже рідкісна проблема, може полягати в регіональних обмеженнях Тіктока, що, наприклад, актуально для Кримського півострова. Для обходу блокувань подібного роду доведеться використовувати різні VPN, які можна встановлювати за допомогою окремих додатків або налаштовувати вручну через системні налаштування.

Детальніше: не працює TikTok в Криму

Почему не загружается видео в Тик Ток_009

На жаль, гарантувати справну роботу більшості функцій навіть в цьому випадку неможливо, тому як соціальна мережа запам'ятовує Регіон користувача через внутрішні параметри і прив'язаний номер телефону. У той же час, цього повинно буде вистачити для стабільного перегляду відео, якщо, звичайно, дозволяє швидкість проксі-сервера.

Вирішення проблем із додаванням відео до TikTok

При виникненні проблем безпосередньо з додаванням нових відео в TikTok рекомендуємо ознайомитися з іншою інструкцією по представленої нижче посиланням. Зазвичай труднощі такого роду пов'язані з уже згаданими причинами на кшталт низької швидкості інтернету, неполадок на серверній стороні і тому подібним.

Детальніше: вирішення проблем із завантаженням відео в TikTok

Почему не загружается видео в Тик Ток_010

До основних рішень можна віднести збільшення швидкості з'єднання, в тому числі зниженням навантаження шляхом виключення інших додатків, а також використання VPN і зміни внутрішніх налаштувань. У невеликому числі випадків здатна допомогти повна перевстановлення програми або очищення кеша, що актуально для Android-пристроїв.

більше статей на цю тему: