способи покращення якості відео в TikTok

Варіант 1: завантажувані відео

Підвищити якість власних відео в TikTok можна багатьма способами &8212; від найпростішого використання вбудованих засобів соціальної мережі до роботи зі сторонніми графічними редакторами. Ми пройдемося по темі в загальних рисах, не загострюючи сильно увагу на деталях, так як значне поліпшення якості все одно буде досягнуто тільки при дотриманні певних правил.

Спосіб 1: зйомка відео

З усіх способів поліпшення якості відео в Тікток найпростіше буде використовувати вбудовані засоби офіційного додатки, які зберігають максимальну кількість оригінальних деталей за рахунок мінімального стиснення. Щоб виконати поставлене завдання, відкрийте програму, натисніть «+» на нижній панелі і зробіть настройку, як було описано окремо.

Детальніше: зйомка і редагування відео в TikTok

Как улучшить качество видео в Тик Ток_001

Вбудовані інструменти соціальної мережі можна використовувати без побоювань, це практично не впливає на підсумкове якість запису, а іноді навіть дозволяє підвищити чіткість деяких моментів. На жаль, дати якісь більш точні рекомендації тут не вийде.

Спосіб 2: Налаштування камери

При створенні оригінального відео або фрагментів також не буде зайвим подбати про виставлення налаштувань, що забезпечують високу якість, і в цілому придбання пристрою з хорошою камерою. Однак при цьому занадто сильно покладатися на дозвіл і чіткість оригінального матеріалу не варто, тому як відео все одно буде стисло відповідно до правил Тіктока.

Как улучшить качество видео в Тик Ток_002

Найкращим дозволом для зйомки відео буде 1080p при 30 кадрах/сек. Якщо виставлені вами значення значно нижче або вище рекомендованих, в результаті буде вироблено стиснення або розтягування відео, яке в кінцевому рахунку призведе до примусового зниження якості після публікації.

Спосіб 3: поліпшення якості

На сьогоднішній день існує величезна кількість мобільних додатків і онлайн-сервісів, за допомогою яких на різних платформах можна значно поліпшити якість відео. Кращі програми виділити досить складно, скрізь є плюси і мінуси, і тому виходити потрібно з особистих вимог, ознайомившись з іншими інструкціями на сайті.

Детальніше: покращення якості відео на комп'ютері і онлайн

Как улучшить качество видео в Тик Ток_003

Якщо вам не потрібні серйозні зміни відео, порекомендувати можна повністю безкоштовний редактор CapCut, здебільшого створений спеціально для Тіктока і дозволяє покращувати якість деяких елементів. Досить значущою перевагою тут є прямий експорт відео в соціальну мережу з мінімальними спотвореннями при збереженні.

Завантажте CapCut з App Store
завантажити CapCut з Google Play Маркета

Как улучшить качество видео в Тик Ток_004

Окремо відзначимо, що багато сторонні редактори за рідкісними винятками дозволяють зберігати і покращувати якість тільки при оформленні внутрішньої підписки. Якщо цього не враховувати, можна даремно витратити час і на виході отримати гіршу якість з доданими поверх водяними знаками.

Спосіб 4: усунення проблем з Інтернетом

Крім проблем, пов'язаних безпосередньо з завантажуваними роликами, якість відео може значно погіршуватися при низькій швидкості інтернету і просто нестабільному з'єднанні. Рішенням в даному випадку стане вимірювання швидкості і в разі потреби виконання рекомендацій з окремих інструкцій на сайті.

Детальніше:
вимірювання швидкості і перевірка стабільності Інтернету
збільшення швидкості інтернету на телефоні

Как улучшить качество видео в Тик Ток_005

В якості одного з варіантів можете спробувати завантажити відео в соціальну мережу через настільну версію сайту. Таке рішення здатне зробити позитивний вплив на ситуацію через, як правило, більшої швидкості інтернету на комп'ютері і в цілому відсутність проміжних етапів.

Варіант 2: переглянуті відео

Багато ролики інших користувачів в TikTok, так само як і Ваші після публікації, можуть програватися в гіршій якості, ніж були завантажені в додаток і доступні іншим людям. Пов'язано це в більшості випадків з низькою швидкістю інтернету, що можна виправити за представленою вище інструкції, або режимом економії трафіку.

  1. Щоб деактивувати режим економії трафіку, за допомогою нижньої панелі програми перейдіть на вкладку «профіль» а у верхньому правому куті екрана відкрийте головне меню. Тут необхідно вибрати " налаштування та конфіденційність» і перегорнути відкрився розділ.
  2. Как улучшить качество видео в Тик Ток_006
  3. В рамках блоку " кеш-пам'ять та мобільні дані» перейдіть на сторінку " Економія трафіку» і змістіть єдиний доступний повзунок з однойменною назвою в ліву сторону. Якщо все було зроблено правильно, можете відразу покинути настройки і перевірити якість відео.
  4. Как улучшить качество видео в Тик Ток_007

    Найкраще після зміни налаштувань і до перевірки Очистити дані про роботу внутрішніми засобами клієнта і згодом перезапустити додаток. Якщо цього не зробити, найімовірніше, деякі ролики як і раніше будуть завантажуватися в гіршій якості, особливо зі списку раніше переглянутих.

більше статей на цю тему: