Видалення TikTok з різних пристроїв

Варіант 1: мобільний пристрій

Видалення офіційного клієнта даної соціальної мережі з мобільного пристрою виконується стандартними засобами операційної системи, будь то Android або iOS. При цьому точний порядок дій може значно відрізнятися на різних пристроях в залежності від моделі і версії оболонки.

Читайте також: видалення програм з телефону

IOS

 1. Якщо вами використовується iPhone, найпростіший метод видалення будь-якої програми зводиться до використання меню програми на домашньому екрані. Щоб виконати поставлене завдання, на кілька секунд затисніть будь-яку область робочого столу і торкніться значка «-» в кутку потрібного клієнта.
 2. Как удалить Тик Ток_001
 3. У спливаючому меню скористайтеся опцією " видалити додаток» , підтвердьте виконання завдання через додаткове вікно і дочекайтеся завершення. Ніяких повідомлень після видалення не відобразиться – ярлик просто зникне з робочого столу і зі списку встановлених додатків.
 4. Как удалить Тик Ток_002

  За бажанням можете також скористатися розділом «сховище iPhone» в системних " Налаштуваннях» , де достатньо буде вибрати «TikTok» , натиснути " видалити додаток» і підтвердити очищення. Більш того, тільки з цієї категорії доступна функція " вивантажити додаток» , що дозволяє стерти програму без шкоди для особистих даних.

Android

На пристроях під управлінням Android процедура видалення Тіктока майже не відрізняється від Айфона і може бути виконана різними методами, як шляхом перетягування ярлика в спеціальну область екрану, так і через системні налаштування. Ми зупинимося на універсальному варіанті з використанням магазину додатків, тоді як з іншими способами можете ознайомитися в окремій Інструкції за вказаною раніше посиланням.

Сторінка TikTok в Google Play Маркеті

 1. Перейдіть за вказаним вище посиланням або скористайтеся будь-яким іншим методом відкриття офіційної сторінки програми, після чого натисніть кнопку " видалити» . Дану процедуру необхідно підтвердити шляхом натискання " видалити» у спливаючому вікні.
 2. Как удалить Тик Ток_003
 3. Виконується видалення в повністю автоматичному режимі, не вимагаючи будь-яких дій. Після завершення на екрані відобразиться кнопка»встановити" , а сама програма з усіма даними зникне зі смартфона.
 4. Как удалить Тик Ток_004

  Якщо вами використовується пристрій без сервісів Google, що часто зустрічається на Honor і Huawei, можете виконати схожі дії через додаток-магазин, з якого виробляли скачування клієнта соціальної мережі. При цьому в разі установки з APK-файлу доведеться скористатися настройками системи.

Варіант 2: Комп'ютер

Через комп'ютер під управлінням Windows можна виконати видалення офіційного додатка tiktok, технічно представляє собою копію офіційного веб-сайту, стандартними засобами ОС. Нами буде продемонстровано видалення даного ПЗ на прикладі Windows 10, тоді як в будь-яких інших системах потрібні практично ідентичні дії.

 1. Відкрийте меню «Пуск» шляхом натискання по значку операційної системи на панелі завдань і знайдіть додаток «TikTok» . У випадку з десяткою знайти програму можна також на панелі з додатками в правій частині.
 2. Как удалить Тик Ток_005
 3. Клацніть правою кнопкою миші по вказаному значку і скористайтеся опцією " видалити» . Після цього в аналогічному спливаючому вікні обов'язково підтвердіть видалення і дочекайтеся завершення процедури.
 4. Как удалить Тик Ток_006

  На відміну від деінсталяції переважної більшості додатків в системі Windows, що розглядається по видаляється в повністю автоматичному режимі без відображення додаткових вікон. Зрозуміти, що завдання успішно завершена, можна по зниклому значку Тіктока в меню «Пуск» і появи кнопки »встановити" на сторінці соціальної мережі в Магазині Microsoft.

більше статей на цю тему: