Реєстрація в китайському TikTok

Крок 1: встановлення Програми

Перш ніж приступати до реєстрації облікового запису, необхідно завантажити недоступну в звичному магазині додатків китайську версію Тіктока на мобільний пристрій, будь то Айфон або смартфон на платформі Android. Найбільше труднощів виникне саме в першому випадку через специфіку операційної системи, тоді як у другому установка виконується буквально в кілька натискань.

IOS

Якщо вами використовується iOS-пристрій, для завантаження потрібного додатка доведеться змінити країну стандартного App Store через налаштування Apple ID і згодом знайти клієнт в оновленому магазині. Також в якості альтернативи можна створити новий аккаунт спеціально для доступу до китайських версій ПЗ, що зажадає обов'язкової прив'язки мобільного телефону.

Детальніше: Завантаження китайського TikTok на iPhone

Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_001

Процедура скачування програми з зазначеної версії магазину не відрізняється від аналогічної для будь-якого іншого застосування, не рахуючи того, що інтерфейс буде на китайській мові. У той же час після установки клієнта за необхідності можна повернути звичну мову шляхом зміни регіону або обліковий запис, так як сам по собі Тікток буде доступний незалежно від Apple ID.

Android

На пристроях під управлінням Android Додатки можна встановлювати з APK-файлів, що, як неважко здогадатися, робить завантаження китайського tiktok вельми простим завданням. Єдине, файли клієнта слід брати виключно на перевірених сайтах, наприклад, в сторонніх магазинах на зразок представленого нижче.

Завантажте APK китайського TikTok

 1. Скориставшись вказаним посиланням, натисніть кнопку «Завантажити APK» а на наступній сторінці торкніться значка стрілки праворуч на екрані. Тут також можна вибрати певну версію програми, проте використовувати найкраще останні випуски.
 2. Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_002
 3. При появі спливаючого повідомлення від браузера підтвердіть початок завантаження за допомогою відповідної кнопки, по можливості вибравши папку для збереження файлу. Відстежувати статус Скачування, як правило, можна в окремому розділі»Завантаження" .
 4. Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_003
 5. Щоб виконати відкриття Програми, перш за все доведеться дозволити установку файлів з невідомих джерел в налаштуваннях операційної системи. Залежно від версії і оболонки даний пункт може перебувати в різних місцях, що було описано окремо.

  Детальніше: встановлення файлів APK на Android

 6. Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_004
 7. Дочекавшись завершення завантаження, з обраної раніше папки або через браузер відкрийте отриманий APK-файл одиночним дотиком і натисніть»встановити" . Про успішне виконання процедури буде сказано на тому ж екрані з пропозицією відразу відкрити програму.
 8. Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_005

  Якщо в процесі інсталяції виникають помилки, що малоймовірно, слід спробувати інші випуски ПО з зазначеного сайту. Крім цього, використовувати найкраще систему Android не нижче сьомої версії і досить продуктивний пристрій, так як Тікток є досить вимогливою програмою.

Крок 2: Створення облікового запису

Обзавестися обліковим записом і стати повноправним Користувачем додатків в даний час можна за допомогою стандартної форми реєстрації аккаунта, іншої китайської соціальної мережі або мобільного пристрою. При цьому розглядати настільну версію сервісу ми не будемо, так як там виникає куди більше помилок при спробі створення нового аккаунта.

Варіант 1: стандартна реєстрація

Через підвищену безпеку китайського клієнта соціальної мережі, а також територіальних обмежень, створити обліковий запис можна тільки за допомогою місцевого телефону. Якраз це і є головною проблемою, так як при вказівці коду будь-якої іншої країни, за винятком «+86» , буде виникати помилка, навіть якщо вами використовується VPN.

Офіційний сайт онлайн-сервісу SMS-MAN

 1. Єдиний дієвий спосіб реєстрації полягає в придбанні справжнього китайського і, що важливо, вільного номера з метою отримання коду з SMS-повідомлення. Для цього, якщо у вас немає знайомих з Китаю, підійдуть сторонні сервіси, серед яких особливої уваги заслуговує «SMS-MAN» , доступний за посиланням вище. Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_006

  Щоб придбай номер, виконайте реєстрацію, виберіть»Китай" зі списку " виберіть країну» і аналогічне зробіть з пунктом «TikTok/Douyin» в категорії " виберіть послугу» . Після цього скористайтеся кнопкою »купити" і зробіть оплату через найбільш зручний сервіс на відповідній сторінці.

 2. Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_007
 3. Розібравшись з придбанням номера, відкрийте заздалегідь скачаний Китайський клієнт Тіктока і за допомогою нижньої панелі перейдіть на вкладку профілю. В даному випадку потрібна сторінка підписана ієрогліфом «我» і розташовується в правій частині екрана.
 4. Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_008
 5. Встановіть галочку поруч із зазначеною інформацією про прийняття Ліцензійної угоди і в текстове поле після коду «+86» введіть отриманий раніше номер телефону. Після цього натисніть велику червону кнопку і на сторінці вкажіть код з SMS-повідомлення. Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_009

  В якості альтернативи можете спробувати ввести власний номер, що незважаючи на сказане раніше, іноді спрацьовує, наприклад, якщо у вас Український або Білоруський оператор. Однак при появі повідомлення «系统繁忙,请稍后再试» продовжувати спроби реєстрації з використовуваним номером буде безглуздо.

 6. Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_010
 7. Отримати безпосередньо сам код, так само як і скопіювати номер, можна на сайті сервісу з віртуальними номерами в рамках окремого блоку " Список активацій» , виконавши перевірку вхідних повідомлень за допомогою кнопки " отримати SMS» і торкнувшись рядка з відповідними символами. Найкраще, звичайно ж, використовувати справжній телефон, де отримання СМС виконується через окремий додаток. Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_011

  Іноді при створенні аккаунта може вимагатися не отримання коду, а відправка SMS-повідомлення з китайського вказаного номера на інший спеціальний телефон, що можливо тільки з цієї сім-карти. На жаль, в цьому випадку обхідні шляхи практично відсутні, тому як навіть віртуальний сервіс обмежений отриманням повідомлень.

 8. Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_012

  Якщо все було зроблено правильно і вийшло виконати підтвердження, відбудеться створення нового облікового запису з вимогою ввести додаткові дані. Враховуйте, що при виході з облікового запису, прив'язаного до віртуального номеру, повторно увійти вже не вийде – для цього потрібно змінити телефон через внутрішні настройки.

Варіант 2: Реєстрація через соцмережі

Ще один варіант реєстрації облікового запису зводиться до використання доступних китайських соціальних мереж, де потрібні схожі дії і дані, включаючи стільниковий телефон. Як приклад нами буде розглянуто мобільний додаток сервісу WEIBO, як правило, не обмежує створення облікових записів за допомогою російських номерів і доступне у всіх країнах, що сильно спрощує процес.

Завантажте WEIBO з App Store
завантажити WEIBO з Google Play Маркета

 1. Завантаживши зазначений додаток на мобільний пристрій, в лівому верхньому кутку екрану на головній сторінці натисніть кнопку «Login» і на наступному кроці розгорніть список «+86» . Також можете залишити стандартний код і при наявності ввести китайський телефон, тим самим виключаючи будь-які можливі помилки в майбутньому.
 2. Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_013
 3. За відсутності китайського номера зі списку «Select Area» слід знайти і торкнутися пункту «Russia» з кодом «007» , по поверненні на попередній екран ввести номер телефону і скористатися посиланням «Get Code» . Якщо ви проживаєте в іншій країні, код потрібно вибирати відповідний з того ж розділу.
 4. Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_014
 5. На сторінці «Verify Your Identity» необхідно відповісти на кілька питань, що зводяться до вказівкою певної фігури на зображенні шляхом одиночного торкання. Лише після цього можна буде вказати код з СМС-повідомлення в спеціальне поле і натиснути кнопку «Sign Up» для продовження реєстрації.
 6. Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_015
 7. Введіть обов'язкові дані, включаючи стать і дату народження з подальшим натисканням «Done» у нижній частині екрана. Наступні параметри можна пропустити, так як це ні на що не впливає.
 8. Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_016
 9. Розібравшись з реєстрацією, запустіть в офіційний додаток китайського Тіктока і перейдіть у вкладку «我» . Тут необхідно натиснути кнопку з трьома крапками і у спливаючому вікні вибрати соціальну мережу з логотипом WEIBO.
 10. Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_018
 11. Через додаткове вікно підтвердіть перехід в офіційний клієнт соціальної мережі і натисніть кнопку «Confirm» , не забуваючи про установку галочки в блоці «More permissions» . Якщо все було зроблено правильно, реєстрація повинна завершитися без будь-яких складнощів.
 12. Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_019

  Більшість можливих помилок під час реєстрації облікового запису в TikTok через WEIBO вирішуються шляхом зміни налаштувань мережі і перевстановлення програми. Також можна тимчасово перейти на іншу мобільну платформу, наприклад, з Айфона, де проблеми виникають найчастіше, на Android-пристрій.

Варіант 3: інші рішення

Останній доступний і гідний уваги варіант полягає у використанні єдиного облікового запису з мобільного пристрою, що здебільшого актуально тільки для Apple ID. Таке рішення може спрацювати, якщо вами для скачування програми була створена нова китайська обліковий запис із заздалегідь прив'язаним номером телефону.

Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_020

Для реєстрації аккаунта необхідно торкнутися окремої кнопки під формою авторизації на сторінці «我» і пройти додаткову верифікацію у спливаючому вікні. Якщо обліковий запис підходить, ніяких проблем не виникне, і створення облікового запису буде виконано за допомогою прив'язаного телефону.

Как зарегистрироваться в китайском Тик Ток_021

Якщо вами використовується аккаунт без китайського телефону, створений для будь-якої іншої країни, як правило, все одно буде потрібно прив'язати відповідний номер. Також у спливаючому блоці може виникати повідомлення про те, що система зайнята, позбутися від чого можна тимчасовою зміною мережі і перевстановлення клієнта.

більше статей на цю тему: