Встановлення TikTok на телефон

Android

Пристрої під управлінням операційної системи Android дозволяють встановлювати додаток TikTok відразу декількома способами, як через офіційний магазин Google Play , так і сторонніми засобами. Найбільш рекомендованим є саме перше рішення, як мінімум через те, що розробник не гарантує стабільності ПЗ, отриманого з інших джерел.

Детальніше: Завантаження TikTok на Android

Как установить Тик Ток на телефон_001

Незважаючи на сказане, якщо на смартфоні, наприклад, немає офіційної підтримки сервісів Google, цілком можна обійтися APK-файлом, отриманим з довіреного джерела. Не рекомендується ставити сильно застарілі версії, навіть якщо нові поступаються по частині інтерфейсу або доступності певних можливостей.

IOS

Щоб встановити TikTok на Айфон, необхідно скористатися офіційними або неофіційними засобами на вибір. Рекомендуємо обмежитися саме першим варіантів, тоді як друге рішення краще використовувати в крайньому випадку, наприклад, якщо у Вашому регіоні з тих чи інших причин даний сервіс не працює.

Варіант 1: App Store

На мобільні пристрої Apple офіційно поставити tiktok в даний час можна тільки одним способом, скориставшись стандартним магазином додатків. На жаль, це повністю виключає можливість інсталяції застарілих версій Програми, так само як і підтримку неактуальних випусків iOS.

Завантажте TikTok з App Store

 1. Торкніться значка App Store на одному з головних екранів або списку програм і за допомогою нижньої панелі перейдіть на вкладку»пошук" . Тут в єдине доступне текстове поле Введіть назву ПО на будь-якому зручному мовою, використовуючи спливаючі підказки для переходу до сторінки з результатами.
 2. Как установить Тик Ток на телефон_002
 3. Опинившись на екрані зі списком додатків, виберіть Тікток, зазвичай, розташований на самому початку. Також за бажанням вже на даному етапі можна виконати установку, торкнувшись відповідної кнопки.
 4. Как установить Тик Ток на телефон_003
 5. Після переходу на офіційну сторінку програми в App Store натисніть по значку із зображенням хмари або кнопку»завантажити" залежно від статусу ранніх установок. Додатково необхідно буде підтвердити установку за допомогою біометрії і згодом дочекатися завершення завантаження. Как установить Тик Ток на телефон_004

  Успішно завантажений клієнт сервісу можете запустити за допомогою кнопки»відкрити" на сторінці в магазині або скориставшись значком на домашньому екрані. Який би з варіантів не був обраний, згодом необхідно буде зробити початкову настройку переваг, що ми описувати вже не будемо.

 6. Как установить Тик Ток на телефон_005

Окремо від інструкції по App Store відзначимо, що до певного моменту скачати TikTok, так само як і будь-яке інше ПО, можна було за допомогою однієї із застарілих версій iTunes, які в даний час не працюють. Якщо ви самі все ще користуєтеся нею без проблем з працездатністю, можете зробити установку, використовуючи комп'ютер.

Читайте також: Встановлення програм через iTunes

Варіант 2: сторонні засоби

Незважаючи на закритість iOS, існує досить велика кількість неофіційних засобів установки додатків, включаючи сторонні аналоги App Store, які не потребують джейлбрейка. Серед такого роду по нами буде розглянуто тільки один варіант виключно як приклад. При цьому пам'ятайте, що за можливі наслідки використання неофіційних сервісів відповідальність несете тільки ви.

Завантажте TweakDoor з офіційного веб-сайту

 1. Обов'язково використовуючи мобільний пристрій, перейдіть за вказаним посиланням і натисніть кнопку «Download» . Після цього у спливаючому вікні підтвердіть скачування профілю конфігурації дотиком написи " дозволити» .
 2. Как установить Тик Ток на телефон_006
 3. Розібравшись із завантаженням, закрийте браузер і перейдіть в»Налаштування" . Тут на самому початку під блоком з Apple ID необхідно знайти і торкнутися пункту " профіль завантажений» .
 4. Как установить Тик Ток на телефон_007
 5. При появі спливаючого вікна " встановлення профілю» натисніть кнопку »встановити" у правій верхній частині екрана і підтвердіть виконання процедури за допомогою код-пароля. Надалі необхідно ідентичним чином пропустити два повідомлення, включаючи інформацію про використання даних.
 6. Как установить Тик Ток на телефон_008
 7. Коли установка завершиться, можете закрити настройки і знайти новий додаток «TweakDoor» на домашньому екрані. Саме по собі дане ПО в майбутньому можна буде видалити за аналогією з будь-якою іншою програмою.
 8. Как установить Тик Ток на телефон_009
 9. Перебуваючи на головній сторінці магазину додатків, перейдіть на вкладку «Search» за допомогою нижньої панелі та торкніться текстового поля. Сюди слід ввести назву сервісу англійською мовою і вибрати відповідний варіант зі списку результатів.
 10. Как установить Тик Ток на телефон_010
 11. Для встановлення використовуйте кнопку «GET» у правій частині екрана та підтвердьте цю дію у спливаючому вікні. Якщо все зроблено правильно, почнеться завантаження, статус якої можна відстежувати по значку програми на домашньому екрані пристрою. Как установить Тик Ток на телефон_011

  Гарантувати стабільну роботу програми, що завантажується таким чином, на жаль, не можна, що особливо актуально для останніх версією операційної системи. У той же час, тільки такими засобами можна, наприклад, завантажити нестандартну версію програми з різними поліпшеннями або орієнтовану на іншу мову.

більше статей на цю тему: