просування відео в TikTok

Розуміння принципу роботи рекомендацій

Рекомендації &8212; головний двигун популярності в Тіктоку. Ніхто точно не знає, як саме вони працюють, до того ж є припущення, що алгоритми просування роликів час від часу змінюються. Дивно, але навіть новий користувач даної соціальної мережі, завантаживши всього один ролик, може вмить стати популярним тільки тому, що вдало потрапив в рекомендації і відео стало вірусним. Є кілька загальних факторів, які позитивно впливають на просування кліпів. Давайте розглянемо їх, щоб ви розуміли, які фактори своєї творчості можна поліпшити.

  1. Авторський контент . Тікток має вбудовані інструменти, призначені для перевірки вмісту на авторство. Вони відстежують, чи викладалося десь вже таке відео, чи є збіги по відеоряду і загальному контенту. Іноді порівнюються навіть формат і кодеки з роликами, наприклад, завантаженими з Ютуба. Не можна точно стверджувати, які ще характеристики порівнюються, але відомо, що засоби, що визначають плагіат, є. Найкраще просуваються ролики, де в кадрі видно ваше обличчя і відбувається розповідь життєвої історії. Як показує практика, такі кліпи найчастіше залітають в річки.
  2. Заповнення профілю . Тікток неохоче просуває ті відео, автори яких не заповнили профіль і не поміняли задане за замовчуванням ім'я користувача. По-перше, так дійсно ніхто не зверне увагу на автора, а по-друге, знижується шанс потрапляння в рекомендації. Ми радимо додати аватарку, зробити запам'ятовується логін і написати основну інформацію про себе, після чого вже займатися просуванням контенту.
  3. Додавання хештегів . У TikTok багато відео автоматично поділяються на різні категорії залежно від того, що показано на них. Однак використання хештегів дозволяє ще краще розділяти їх на категорії і рекомендувати конкретним групам користувачів. Обов'язково проставляйте хоча б кілька хештегів до кліпу, які відносяться до його тематики.
Как продвигать видео в ТикТок-1

Це тільки основна інформація, яка з часом може застаріти, тому ми рекомендуємо звертати увагу на тих авторів, хто розповідає про просування в Тікток, веде постійні експерименти і наводить наочні статистичні дані про те, як працюють рекомендації на даний момент. Все це допоможе зрозуміти, як поліпшити відео і забезпечити його просування.

Придбання реклами

Придбання реклами &8212; найпростіший метод просунути будь-який товар, бренд або що б це не було в Інтернеті. Сюди ж входять і кліпи з Тіктока. При цьому вам не потрібно поширювати рекламу десь на зовнішніх джерелах, оскільки це не принесе бажаного ефекту. Ви можете записати короткий кліп до 15-ти секунд, викласти його на канал прямо в tiktok і придбати офіційну рекламу. Ваше відео буде з'являтися в рекомендаціях інших користувачів як рекламне. Вони зможуть переглянути його, оцінити та перейти на канал, щоб ознайомитися з усім іншим вмістом або підписатися.

Как продвигать видео в ТикТок-2

Єдина складність у впровадженні цього методу просування полягає у виборі відповідного відео. Справа в тому, що користувач відразу бачить, рекламний це кліп чи ні, і може просто перегорнути його відразу, не вникаючи в вміст. Вам необхідно зацікавити глядача з перших секунд, щоб у нього відпало бажання переходити до інших кліпів, не додивившись цей. В рамках цієї статті всі поради про те, яким повинен бути рекламний кліп, просто не вмістяться, оскільки все безпосередньо залежить від цільової аудиторії і тематики каналу. Спробуйте подумати над цим самостійно або трохи посидьте в рекомендаціях, переглядаючи подібні рекламні відео від інших авторів, щоб дізнатися щось нове.

Колаборації з іншими блогерами

Взаємодія різних авторів дозволяє їм обом отримати вигоду у вигляді набору переглядів та нових підписників. У колаборації вступають як відомі блогери, так і не дуже. Іноді це відбувається у вигляді рекламного контракту, коли менш популярний автор пропонує вже стала зірці допомогти з просуванням його контенту, записавши дует. Цінник кожна людина виставляє свій або взагалі відмовляється від проведення подібних рекламних кампаній, оскільки його формат каналу не передбачає можливість запису подібних кліпів. Втім, ви можете самі написати більш успішним блогерам за схожими тематиками, домовившись з ними про просування відео на взаємовигідних умовах.

Как продвигать видео в ТикТок-3

Іноді їм навіть достатньо записати простий дует на вказаний Вами кліп, щоб в кадрі було обличчя і глядачі побачили реакцію блогера. Багато з них перейдуть до оригіналу, щоб оцінити його, прочитати коментарі або дізнатися більше про автора. Використовуйте цей метод для популяризації необхідного вам відео, тільки враховуйте, що всі умови тут встановлюються саме тим тіктокером, до якого ви звертаєтеся з проханням про рекламу.

Підключення інших платформ

Ця рекомендація по просуванню власних відео актуальна тільки для тих користувачів, хто прийшов в Тікток, вже маючи будь-якої бекграунд в інших соціальних мережах. Це може бути аккаунт в Instagram або Ютьюб (до речі, їх найпростіше прив'язати до свого профілю в Тікток, щоб ділитися відео і новинами). Вам знадобиться зв'язати всі свої платформи і згадувати в постах або відео про те, що ви є на кожній з них, агітувати користувачів підписуватися, залучаючи їх ексклюзивним матеріалом.

Как продвигать видео в ТикТок-4

Що стосується просування своїх кліпів саме в Тіктоку, то на інших платформах вам досить створити невелике повідомлення, викласти сторіс або якось по-іншому повідомити користувачів про те, що тепер ви знімаєте ролики в короткому форматі. Попросіть у них підтримки і поширення кліпів, що дасть вам великий поштовх на старті і дозволить швидше залетіти в річки.

Розуміння тенденцій

Аудиторія в даній соціальній мережі живе трендами. Вони з'являються і зникають буквально кожен день, через що їх відстеження стає неймовірно складним. Однак якщо у вас є свої джерела або ви займаєтеся аналітикою контенту, можна вгадати момент і випустити кліп з актуальним звуком, ефектом або танцем в потрібний момент, коли його подивиться максимальна кількість користувачів, перейшовши по хештегам або через розділ &171;цікаве&187;.

Как продвигать видео в ТикТок-5

Так, Цей метод просування власних відео дуже складний і навряд чи його вийде реалізувати, якщо мова йде про вже викладеному конкретному кліпі, оскільки акцент тут відбувається на трендовому ролику і активності каналу в цілому. Однак нічого не заважає вам в трендовому кліпі, знятому спеціально для рекомендацій, додати напис або виділити пару секунд в кінці, розповівши про те, що на вашому каналі є інший ролик, який заслуговує на увагу глядачів. Це заманить трохи нових користувачів і позитивно позначиться на просуванні.

Тікток хауси

Тікток хауси &8212; явище досить нове, що з'явилося трохи більше року тому на території СНД. Найбільші хауси знаходяться в Росії, але з кожним місяцем вони відкриваються і в інших країнах Європи, збираючи найпопулярніших і перспективних авторів. Суть Тікток хауса полягає в тому, що група блогерів з організаторами або без них орендує будинок або створює спеціальний майданчик, де протягом декількох днів або тижнів викладають різні кліпи, що знімаються прямо на цій локації, колаборують і обговорюють нові ідеї. Це відмінний метод просування відео, які ви давно хотіли зняти і викласти в цю соціальну мережу, проте є одне велике але.

Как продвигать видео в ТикТок-6

Ви повинні бути особисто знайомі з тими, хто покличе до себе в Тікток хаус або дозволить внести членський внесок, вступивши в співтовариство на правах повноцінного учасника. Зазвичай в такі будинки не беруть нікому невідомих блогерів, оскільки це просто невигідно. Вам необхідна вже хоча б якась постійна аудиторія і активність. Однак подібні знімальні майданчики стають все популярнішими, вони створюються в комерційних цілях і в абсолютно різних містах, де ще немає своїх зірок. Це дозволить практично кожному автору потрапити на & 171; хату & 187; і записати там хоч скільки-те роликів. Читайте інформацію про це в Інтернеті, моніторячи ситуацію в своєму місті. Шукайте зв'язки з організаторами та учасниками, дізнаючись деталі проведення подібних заходів та умови вступу до них.

Поліпшення якості контенту

Деякі з наведених вище методів дозволяють практично миттєво просунути ролик в TikTok, доклавши певних зусиль. Однак варто розуміти, що неякісний і неунікальний контент нікому цікавим не буде. Намагайтеся постійно покращувати якість кліпів, купуйте хорошу камеру, освітлення, оновлюйте обладнання відповідно до свого доходу і цілями, яких хочете досягти в соціальній мережі. Продумайте сценарій для відео, створіть розклад, щоб викладати їх з певною періодичністю.

Как продвигать видео в ТикТок-7

Деякі автори навіть наймають команди фахівців, які стежать за аккаунтом або допомагають в зйомці роликів. Це можуть бути стилісти, гримери, сценаристи і навіть режисери, якщо мається на увазі серія тематичних роликів на конкретну тему, які точно наберуть мільйони переглядів. Практично в весь контент вкладаються певні суми грошей, якщо ви хочете не просто вистрілити в Тік Таке на кілька днів, а зміцнитися в якості топ-блогера і стати впізнаваною особистістю.

більше статей на цю тему: