додавання другого облікового запису до TikTok

Під поняттям додавання другого аккаунта в Тікток мається на увазі як створення нового профілю, так і синхронізація декількох існуючих на одному пристрої. Далі представлені інструкції по виконанню обох завдань, а вам залишається тільки знайти підходящу і слідувати їй, щоб успішно впоратися з настройками акаунтів.

Варіант 1: Мобільний додаток

Тема додавання другого аккаунта здебільшого відноситься саме до мобільного додатку соціальної мережі, оскільки в ній є всі необхідні для цього функції. Існує три різних методи реалізації поставленої мети, кожен з яких має на увазі виконання певного алгоритму дій.

Спосіб 1: Зміна активного профілю

Цей метод підійде в тому випадку, якщо ви не хочете використовувати паралельно кілька акаунтів на своєму пристрої, а бажаєте по черзі змінювати їх, повторно виконуючи авторизацію. Розберемося з тим, як відбувається таке перемикання і реєстрація, якщо другий облікового запису ще не існує.

 1. У поточному профілі перейдіть до розділу&171; Я & 187; , натиснувши на відповідний значок на нижній панелі.
 2. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-1
 3. Викличте меню дій, тапнув по трьох вертикальних точках праворуч від імені аккаунта.
 4. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-2
 5. Опустіться в кінець списку і натисніть на &171; вийти&187; .
 6. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-3
 7. Підтвердьте вихід, Використовуючи варіант відповіді, позначений червоним кольором.
 8. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-4
 9. Через кілька секунд з'явиться форма реєстрації нового профілю. Якщо він уже існує, виконайте стандартну процедуру авторизації. Детальні інструкції по створенню облікового запису ви знайдете в іншій статті на нашому сайті, перейшовши за наступним посиланням.

  Детальніше: Як зареєструватися в TikTok

 10. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-5

Спосіб 2: Синхронізація декількох профілів

Синхронізація декількох облікових записів в Тіктоку має на увазі можливість перемикання між ними в будь-який зручний момент без необхідності повторного введення авторизаційних даних. Додатково на смартфон або планшет будуть надходити повідомлення з кожного прив'язаного аккаунта, що дозволить не пропустити нічого важливого. Прив'язка здійснюється наступним чином:

 1. У тому ж розділі & 171; Я&187; Натисніть по рядку з ім'ям користувача для виклику меню перемикання акаунтів.
 2. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-6
 3. Натисніть кнопку &171; додати рахунок&187; .
 4. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-7
 5. Створіть новий профіль, тапнув по напису & 171; реєстрація&187; або використовуйте кнопку &171; додати існуючий рахунок&187; .
 6. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-8
 7. Виконайте стандартну авторизацію, вказавши зручний для вас метод входу.
 8. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-9
 9. При використанні того ж Google або методу авторизації через інші додатки виберіть відповідний аккаунт зі збережених або увійдіть в нього, якщо ще не зробили цього раніше.
 10. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-10
 11. Після ви можете в будь-який момент знову натиснути по рядку з ім'ям користувача, щоб перемикатися між доданими акаунтами. До речі, Тікток підтримує додавання навіть більше двох профілів, але не потрібно синхронізувати їх занадто багато, оскільки іноді це призводить до появи помилок в роботі Програми.
 12. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-11

Спосіб 3: перемикання без збереження даних

Іноді з одним пристроєм працює кілька різних користувачів, у кожного з яких є власний аккаунт в Тікток. В такому випадку переважно додати їх в список збережених, але без автоматичного запам'ятовування даних. Тобто при кожному перемиканні вам потрібно буде повторно вводити тільки пароль, не використовуючи при цьому логін.

 1. Після авторизації в першому акаунті перейдіть в розділ&171; Я & 187; і викличте меню з налаштуваннями.
 2. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-12
 3. В блоці &171;вхід&187; натисніть &171; змінити рахунок&187; .
 4. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-13
 5. Зі списку, що з'явився, виберіть варіант & 171; додати рахунок&187; .
 6. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-14
 7. Авторизуйтесь або виконайте стандартну процедуру реєстрації, після чого використовуйте те ж саме меню для перемикання облікових записів, кожен раз підтверджуючи скасування збереження даних.
 8. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-15

Варіант 2: Веб-версія

З веб-версією соціальної мережі справи йдуть зовсім по-іншому, оскільки поки в ній немає функції синхронізації декількох профілів. Замість цього користувачеві залишається тільки кожен раз перемикатися між акаунтами, використовуючи стандартний алгоритм авторизації.

 1. Для виходу з поточного профілю натисніть по аватарке в правому верхньому куті.
 2. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-16
 3. З меню виберіть пункт & 171; вийти&187; .
 4. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-17
 5. Після перезавантаження сторінки клікніть по кнопці & 171; Увійти & 187; .
 6. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-19
 7. Використовуйте зручний метод авторизації або створіть другий обліковий запис, якщо він ще відсутній.
 8. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-18
 9. При вході через Google або інші прив'язані сайти з'явиться спливаюче вікно з уже підключеними раніше обліковими записами.
 10. Как создать 2 аккаунт в ТикТоке-20

Відзначимо, що ви можете використовувати функцію збереження логінів і паролів в браузері, щоб при перемиканні профілів не доводилося вводити їх дані кожен раз. Зазвичай форма автозаповнення працює за замовчуванням, тому потрібно лише підтвердити збереження. У разі необхідності самостійно налаштуйте цю функцію так, як це показано в статті за наступним посиланням.

Детальніше: збереження пароля в браузері

В якості додаткової інформації представляємо статтю про додавання Instagram-аккаунта в Тікток для творців контенту. Якщо ви зацікавлені в ознайомленні з інструкцією по цій темі, клікніть по наступному заголовку і прочитайте матеріал.

Детальніше: Прив'язка акаунта в Instagram до TikTok

більше статей на цю тему: