Пошук відео в TikTok

Мобільний додаток

Мобільний додаток TikTok підтримує різні методи пошуку цікавих відео за темами, назвами або серед списку власних кліпів. Ми виділили всі доступні варіанти, а вам належить підібрати той, інструкція якого призначена для вирішення поставленого завдання.

Варіант 1: Пошук своїх кліпів

Багато користувачів Тіктока завантажують власні відео і потім хочуть відстежувати їх статистику або просто переглянути. Для цього на сторінці з обліковим записом є спеціальна вкладка, що відображає всі завантажені ролики з сортуванням за датою їх завантаження.

 1. Запустіть програму та перейдіть до розділу & 171; Я&187; , натиснувши на відповідний значок на панелі внизу.
 2. Как найти видео в ТикТок-1
 3. Тут вас цікавить вкладка &171;кліпи&187; , яка повинна відкритися за замовчуванням, але, якщо цього не сталося, тапніте по ній самостійно.
 4. Как найти видео в ТикТок-2
 5. Прокрутіть список з усіма особистими відео і натисніть по тому, яке хочете відтворити або подивитися статистику.
 6. Как найти видео в ТикТок-3
 7. Кліп запуститься в штатному режимі, праворуч відобразиться кількість лайків і коментарів.
 8. Как найти видео в ТикТок-4

Ви можете повернутися до попереднього меню, знову подивитися на список і вибрати необхідний ролик для відтворення. Звичайно, можна використовувати і інші способи для глобального пошуку власних відео, наприклад по хештегам, але це безглуздо, коли є спеціальний розділ.

Варіант 2: перегляд рекомендацій

Перегляд рекомендацій не можна назвати повноцінним варіантом пошуку цікавить відео, проте іноді це єдиний метод, що дозволяє знайти втрачений контент, який ви забули зберегти. Навіть якщо Відео вже було переглянуто, воно все одно може з'явитися ще раз у рекомендаціях. Гортайте цей нескінченний список вниз, щоб спробувати знову наштовхнутися на певний тікток.

Как найти видео в ТикТок-5.1

Варіант 3: Пошук ролика в підписках

Якщо ви знаєте, що шуканий ролик випустив блогер, на якого ви підписані, можна відразу перейти в розділ &171;підписки&187; через Головне вікно, де відтворюються рекомендації. Скрольте список вниз точно так же, поки не знайдете необхідний канал або кліп. При бажанні додайте його відразу в список обраного або лайкніте, щоб більше не втрачати.

Как найти видео в ТикТок-6

Варіант 4: Пошук по &171; цікаве&187;

Розділ &171;цікаве&187;, присутній тільки в мобільному додатку, призначений для пошуку відео, людей або іншого контенту за допомогою спеціального поля, Куди користувач вводить необхідну інформацію. Якщо ви знаєте назву відео, прикріплений хештег або нік користувача, який його виклав, можна використовувати дану сторінку.

 1. Перебуваючи в програмі, перейдіть до & 171; цікаве&187; , тапнув по значку у вигляді лупи.
 2. Как найти видео в ТикТок-7
 3. Активуйте рядок пошуку і введіть туди необхідний запит.
 4. Как найти видео в ТикТок-8
 5. Перемикайтеся між вкладками, щоб на сторінці відобразився контент тільки цікавить Вас формату.
 6. Как найти видео в ТикТок-9
 7. Якщо потрібно здійснити пошук по хештегам, відкрийте список тим По вашому запиту і виберіть ту, серед якої хочете виконати подальший перегляд відео.
 8. Как найти видео в ТикТок-10

Варіант 5: перегляд розділу &171;Вибране&187;

При перегляді роликів в Тіктоку ви можете додати їх в обране, щоб в будь-який момент отримати до них доступ, переглянути або скористатися іншою інформацією. Перехід в розділ з відповідною назвою &8212; один з можливих варіантів пошуку необхідного кліпу. На жаль, поки в веб-версії TikTok немає такої сторінки, тому відкрити її можна тільки через Мобільний додаток. Детальніше про взаємодію з обраними кліпами читайте в іншій статті на нашому сайті, перейшовши за наступним посиланням.

Детальніше: Як переглянути вибране в TikTok

Как найти видео в ТикТок-11

Варіант 6: пошук серед вподобаних

Користувачеві доступний і другий метод збереження цікавих для нього відео &8212; відмітка їх як сподобалися. Після цього вони додаються в інший розділ, який можна налаштувати так, щоб він був відкритий для всіх інших користувачів або прихований від сторонніх очей. У список вподобаних додаються всі кліпи, яким ви поставили лайк, тому при пошуку цікавить тіктока можна відкрити його і подивитися вміст. Можливо, шуканої публікації ви поставили лайк, тому вона обов'язково відобразиться серед лайкнутих.

Детальніше: перегляд улюблених відео в TikTok

Как найти видео в ТикТок-12

Веб-версія

Розберемося з тим, як здійснити пошук відео на комп'ютері або мобільному пристрої в веб-версії Тіктока. Це дозволить використовувати його функції без смартфона під рукою, проте варто враховувати, що функціональність даної версії обмежена і деякі варіанти, описані в попередньому розділі статті, в цьому випадку не спрацюють.

Варіант 1: Пошук своїх кліпів

Використовуючи веб-версію TikTok, можна завантажувати кліпи, обробляти їх і потім дивитися. Якщо у вас виникла необхідність відстежити свій ролик, зробити це можна без проблем через сайт, попередньо авторизувавшись в обліковому записі.

 1. Натисніть по значку із зображенням своєї аватарки.
 2. Как найти видео в ТикТок-13
 3. З меню виберіть пункт &171; переглянути профіль&187; .
 4. Как найти видео в ТикТок-14
 5. Перейдіть на вкладку&171; кліпи & 187; , щоб відкрити список всіх завантажених роликів.
 6. Как найти видео в ТикТок-15
 7. Натисніть на той, який ви хочете переглянути.
 8. Как найти видео в ТикТок-16
 9. Тепер ви можете ознайомитися зі статистикою, коментарями та отримати посилання на кліп.
 10. Как найти видео в ТикТок-17

Варіант 2: перегляд рекомендацій

У розділі Статті про мобільному додатку ми вже говорили про те, що іноді неможливо знайти цікавить Вас кліп, тому доводиться знову дивитися рекомендації в надії, що відео там колись з'явиться. На сайті теж є відповідна сторінка, перейти в який можна натисканням кнопки & 171; рекомендуємо&187; .

Как найти видео в ТикТок-18

Перегортайте список, щоб переходити від одного кліпу до іншого. Вони відтворюються автоматично, а натискання по картинці відкриває тікток в повному форматі, щоб ви могли прочитати коментарі або отримати посилання.

Как найти видео в ТикТок-19

На жаль, іноді це єдиний спосіб знайти потрібний кліп. Шанси на його успішне знаходження значно збільшуються, якщо цей ролик дуже популярний.

Как найти видео в ТикТок-20

Варіант 3: Пошук ролика в підписках

Веб-версія соціальної мережі підходить і для моніторингу відео в списку своїх підписок. Це істотно прискорить процес пошуку необхідного ролика, якщо ви знаєте, що точно підписані на його автора. Знадобиться тільки відкрити розділ з підписками і знайти там бажаний контент.

 1. Опинившись на головній сторінці сайту, натисніть на & 171; підписки&187; , щоб перейти в даний розділ.
 2. Как найти видео в ТикТок-21
 3. Ви побачите, що ролики відображаються за новизною.
 4. Как найти видео в ТикТок-22
 5. Прокрутіть список вниз, щоб відшукати серед них необхідну запис і перейти до її перегляду.
 6. Как найти видео в ТикТок-23

Варіант 4: пошук за хештегом

Поки розділу &171;цікаве&187; у веб-версії Тіктока немає, а розробники обмежили пошук виключно по акаунтах. Однак якщо ви знаєте, що шукане відео відноситься до одного з популярних зараз хештегів, можете поставити фільтр за допомогою блоку &171;цікаве&187;, розташованого в меню зліва.

Как найти видео в ТикТок-24

На наступному скріншоті ви бачите, що після переходу по хештегу на екрані з'являється список всіх доступних кліпів, серед яких і належить відшукати потрібний. Іноді зробити це складно, оскільки з популярними тегами випускається величезна кількість різних кліпів, проте інших методів пошуку на сайті поки немає.

Как найти видео в ТикТок-25

Варіант 5: перегляд вподобаних кліпів

Ви вже знаєте, що &171;Вибране&187; на сайті поки не реалізовано, проте вподобані кліпи подивитися можна. Це значно спрощує пошук необхідного ролика, оскільки при наявності лайка він обов'язково відобразиться на вкладці &171;лайкнув&187;, а вам залишається тільки знайти його і відкрити для перегляду або виконання інших дій. Детальніше про це читайте в матеріалі за наступним посиланням.

Детальніше: перегляд улюблених відео в TikTok

Как найти видео в ТикТок-26

більше статей на цю тему: