Як переглянути вибране в TikTok

Перегляд вибраного в Тіктоку

Почнемо з того, що переглянути вибрані відео або інші матеріали можна тільки на своєму акаунті &8212; список обраного інших користувачів недоступний. В обране потрапляє тільки той контент, який ви самостійно відправили в цю категорію, попередньо зазначивши вміст відповідним маркером. Для перегляду всього, що знаходиться в розділі &171; Вибране&187;, використовуйте наступну інструкцію:

 1. Запустіть програму та на панелі внизу виберіть розділ &171; Я&187; .
 2. Как посмотреть избранное в Тик Токе-1
 3. Праворуч від напису &171;змінити профіль&187; Ви побачите кнопку, відповідальну за перехід до перегляду вибраного.
 4. Как посмотреть избранное в Тик Токе-2
 5. Перша вкладка називається &171;відео&187; . Можна натиснути по одному з кліпів, щоб переглянути його.
 6. Как посмотреть избранное в Тик Токе-3

У ситуації, коли треба швидко дізнатися, чи знаходиться в обраному відтворюється в даний момент відео, не заходячи в список і не переглядаючи його, зробіть так:

 1. Під час перегляду будь-якого іншого відео натисніть кнопку & 171; поділитися&187; , щоб відобразився список додаткових опцій.
 2. Как посмотреть избранное в Тик Токе-4

 3. Якщо внизу є кнопка & 171; видалити з вибраного&187; , значить, раніше цей тікток вже був доданий в цю категорію.
 4. Как посмотреть избранное в Тик Токе-5

Вкладки в розділі &171; Вибране & 187;

З попередньої інструкції ви могли дізнатися, що в розділі &171;Вибране&187; є не тільки відео, але і вкладки з іншими матеріалами. Пропонуємо коротко розібратися з тим, що поміщається в кожну з них і як це дозволяє підвищити комфорт взаємодії з додатком.

Как посмотреть избранное в Тик Токе-6

 • Хештеги . Якщо ви часто шукаєте відео по хештегам або моніторите ситуацію за певним з них, додайте хештег в обране, щоб постійно не вводити його в пошуку. Тоді досить буде просто відкрити цей розділ і відразу перейти до перегляду актуального вмісту.
 • Музика . При перегляді відео або відкриття списку зі звуками можна прослуховувати використовувані користувачами композиції. Якщо вам щось сподобалось і ви хочете вставити звук у своє відео в майбутньому, позначте його як Вибране, щоб не втратити.
 • Ефекти . Приблизно те ж саме стосується і ефектів. Часто в очі кидаються красиві фільтри, накладені на свої ролики іншими користувачами, через що і виникає бажання застосувати їх і в своїх тіктоках. Запам'ятовувати назву або зберігати сторінку з ефектом не потрібно &8212; досить додати його в обране і застосувати в будь-який момент.

більше статей на цю тему: