усунення помилки» Advanced to enable " у Zoom

Ошибка «advanced to enable» в Zoom что делать

Єдина на сьогоднішній день причина появи помилки «Advanced to enable» під час встановлення Zoom на ПК полягає в деактивованій функції «TLS» у внутрішніх Налаштуваннях системного браузера, що відповідає за підтримку важливого для програми захищеного протоколу передачі даних. У свою чергу, задіяти потрібний параметр можна в будь-якій актуальній версії Windows без будь-яких обмежень або відмінностей.

  1. Відкрийте класичну " Панель управління» , Перейдіть в режим " великих значків» і виберіть " Властивості браузера» . Також в якості альтернативи можете перейти до параметрів через деякі інші розділи на зразок »проксі" або безпосередньо сам Internet Explorer .

    Детальніше: Як відкрити «Панель управління» в Windows

  2. Ошибка «advanced to enable» в Zoom что делать_001
  3. Перебуваючи у спливаючому вікні, перейдіть на вкладку»додатково" і в рамках списку »Параметри" знайдіть пункт " використовувати TLS» . Як неважко здогадатися, необхідно встановити галочки поруч з кожної зазначеної рядком.
  4. Ошибка «advanced to enable» в Zoom что делать_002
  5. Так як за замовчуванням в будь-якій версії Windows потрібний протокол задіяний, цілком можете скористатися кнопкою " відновити додаткові параметри» . Після завершення натисніть «ОК» в нижній частині екрана, щоб зберегти зміни і закрити Налаштування.
  6. Ошибка «advanced to enable» в Zoom что делать_003

    Після завершення повторіть установку Zoom, яка цього разу повинна завершитися без помилок. Якщо розглядається повідомлення продовжує відображатися, спробуйте перезапустити комп'ютер і тільки після цього інсталювати програму.

більше статей на цю тему: