Додавання контактів до Zoom Для Windows, Android та iOS

Zoom для ПК

Користувачі Zoom для Windows при додаванні відомостей про іншого учасника сервісу в доступну з програми адресну книгу можуть застосувати один з двох підходів.

Спосіб 1: E-mail

Оскільки логіном для входу в Zoom і головним ідентифікатором всіх користувачів сервісу є адреса електронної пошти, основний алгоритм додавання тієї чи іншої особи в доступну з програми адресну книгу виглядає наступним чином:

 1. Відкрийте Зум для Віндовс, при необхідності авторизуйтесь в системі.
 2. Zoom для Windows запуск программы, авторизация в сервисе
 3. З розташованої вгорі вікна панелі розділів програми перейдіть в»контакти" .
 4. Zoom для Windows Раздел Контакты в программе
 5. Клацніть «+» праворуч від назв вкладок »контакти" і »канали" над списком категорій &171;Мої контакти&187; у лівій частині вікна, що відкрилося.
 6. Zoom для Windows кнопка Добавить контакт в программе
 7. У меню, що відобразиться, виберіть " Додати контакт» .
 8. Zoom для Windows пункт меню Добавить контакт в разделе программы Контакты
 9. Введіть адресу поштової скриньки поповнює вашу адресну книгу користувача Zoom в поле віконця, що відкрився,Zoom для Windows поле ввода адреса эл. почты другого пользователя сервиса для его добавления в Контакты

  Потім натисніть на кнопку " Додати контакт» .

 10. Zoom для Windows добавление контакта (электронной почты) в адресную книгу приложения
 11. Підтвердженням ефективності вищеописаної операції має стати відображення програмою повідомлення " запрошення надіслано» , &8212; натисніть під ним «ОК» .
 12. Zoom для Windows подтверждение получения уведомления об отправке запроса на добавление в Контакты другому пользователю
 13. Далі слід дочекатися підтвердження згоди додавання даних у ваші»контакти" з боку користувача, якому ви надіслали запрошення. Щоб проконтролювати статус запиту, розгорніть перелік «зовнішні контакти» , клікніть по доданому в результаті виконання попередніх пунктів інструкції адресою електронної пошти.
 14. Zoom для Windows статус Ожидание возле электронной почты пользователя, которому отправлен запрос на добавление в Контакты
 15. Коли інший учасник сервісу надасть дозвіл шляхом натискання на відповідний елемент інтерфейсу ( «прийняти» у розділі " запити на додавання до контактів» ) свого клієнта Зум, озвучена в заголовку статті завдання виявиться вирішеною. У вашій адресній книзі електронна скринька зі статусом »очікування" зміниться на ім'я користувача в Zoom, а також з'явиться можливість перегляду даних контакту і взаємодії з ним через сервіс організації відеоконференцій.
 16. Zoom для Windows запрос на добавление в Контакты принят другим пользователем - просмотр его данных в программе
 17. Надалі, коли записів в адресній книзі Зум стане багато, для зручності і прискорення пошуку рекомендується відзначити найбільш важливі контакти і сформувати з них своєрідний список «Вибране» :
  • Клікніть по будь-якому контакту в переліку»Зовнішні" , потім в відобразилася праворуч вікна області з даними натисніть на зірочку праворуч від імені відзначається як «важливий» учасника сервісу. Zoom для Windows добавление контакта в перечень Избранное адресной книги программы

   Другий варіант-Наведіть курсор миші на ім'я в адресній книзі, клацніть по відобразилася в займаній ним області кнопці «…» ,

   Zoom для Windows вызов контекстного меню записи в адресной книге программы

   І потім в меню виберіть пункт " поставити зірку цьому контакту» .

  • Zoom для Windows опция Поставить звезду этому контакту в контекстном меню записи из адресной книги
  • В результаті Категорія «з зірками» переліку »Мої контакти" в Zoom поповниться копією запису в адресній книзі, а ви зможете швидше знаходити важливий контакт в програмі.
  • Zoom для Windows контакт добавлен в Избранное (категорию Со звёздами) адресной книги

Спосіб 2: контакти в хмарі

Якщо для зберігання своїх контактів ви використовуєте одну з хмарних служб з такою функціональністю (Google, Exchange або Office 365), то маєте можливість дуже швидко експортувати записи з неї в свій Zoom на ПК. Розглянемо даний підхід на прикладі сервісу Google Контакти.

Читайте також: Збереження контактів в обліковий запис Google

 1. Відкрийте Zoom для Windows, якщо буде потрібно, авторизуйтесь. Потім перейдіть до розділу»контакти" , натиснувши відповідну піктограму на панелі у верхній частині головного вікна програми.
 2. Zoom для Windows запуск программы, авторизация, открытие вкладки Контакты
 3. У переліку»Мої контакти" розгорніть вкладку " контакти в хмарі» . Натисніть на посилання " підключити список контактів» .
 4. Zoom для Windows Контакты - Контакты в облаке - Подключить список контактов
 5. З відкрилася в автоматично запустився браузері веб-сторінки авторизуйтесь в системі Zoom.
 6. Zoom для Windows авторизация на веб-странице управления профилем для активации синхронизации контактов с облачным сервисом
 7. У вікні, що відобразилося поверх сайту, натисніть на значок служби зберігання контактів, що підключається до Сервісу онлайн-конференцій (Google), потім клацніть»далі" .
 8. Zoom для Windows Выбор облачной службы для синхронизации Контактов на странице управления профилем
 9. Виберіть (якщо використовуєте в браузері не єдиний) Google-аккаунт, в якому зберігаються ваші контакти, пройдіть процедуру авторизації в сервісах «корпорації добра», якщо це буде потрібно.

  Читайте також: вхід в Google-аккаунт на ПК

 10. Zoom для Windows выбор Гугл Аккаунта для синхронизации контактов из него с программой
 11. Клікаючи " дозволити» під з'являються запитами, Zoom для Windows предоставление сервису разрешния на Просмотр, изменение, скачивание и удаление контактов в Гугл Аккаунте

  Надайте необхідні сервісу Зум

  Zoom для Windows Предоставление сервису разрешения на доступ к Календарю в аккаунте Google

  Для вирішення ваших завдань

  Zoom для Windows предоставление сервису разрешения на скачивание Календарей связанных с Гугл аккаунтом

  Дозволи.

 12. Zoom для Windows проверка и подтверджение предоставления сервису разрешений в рамках аккаунта Гугл
 13. На цьому прив'язка хмарної служби зберігання контактів до системи організації онлайн-конференцій завершена. Переконатися в ефективності проведеної операції можна на відображається в веб-оглядачі сторінці вашого профілю Zoom-в області " інтеграція календаря та контактів» тепер демонструється прив'язаний до системи аккаунт Google.
 14. Zoom для Windows Проверка фактора привязанности Гугл Аккаунта к сервису на веб-странице настройки профиля
 15. Поверніться в Зум для Віндовс-тепер в переліку " контакти в хмарі» розділу »контакти" програми відображаються всі записи з вашої збереженої в хмарному сховищі адресної книги. Після виконання вищеописаного з'являється можливість швидко знайти дані, і, головне в нашому випадку, &8212; e-mail потрібну людину, клікнувши по його імені в списку. Zoom для Windows загруженные в программу из облачного сервиса контакты
 16. Далі, для додавання контакту в перелік завжди доступних через Зум:
  • Відкрийте дані іншого користувача, клікнувши по його імені в списку &171;контакти в хмарі&187; . Клацніть по кнопці &171;запросити в якості контакту Zoom&187; справа внизу вікна.
  • Zoom для Windows приглашение загруженного из облачного сервиса контакта в качестве контакта Зум

  • Клікніть & 171; запросити&187; у віконці-запиті.
  • Zoom для Windows приглашение в качестве контакта Зум пользователя из сохраненной в облаке адресной книги
  • Далі адресна книга Zoom поповнюється як описано в пунктах №№ 6-9 запропонованої вище в статті інструкції " Спосіб 1» .
  • Zoom для Windows Подтверждение отправки приглашения контакту из адресной книги в облаке Гугл

Zoom для Android та iOS

Принципи поповнення адресної книги мобільних додатків Зум аналогічні описаним вище і чинним в десктопному клієнті сервісу. Головним чином озвучена в заголовку статті завдання на смартфонах вирішується шляхом надання додатком електронної пошти учасника системи, а для прискорення процесу і зручності в Zoom передбачена можливість отримати доступ до збережених в сховищах Android-девайса або iPhone контактам.

У наступних прикладах продемонстрована робота в Зум для андроїд, користувачам програми сервісу в середовищі айОС слід діяти за аналогією!

Спосіб 1: E-mail

 1. Відкрийте мобільний Zoom, тапніте»контакти" в розташованій внизу екрану панелі розділів.
 2. Zoom для Android и iOS запуск приложения, переход в раздел Контакты

 3. Торкніться «+» вгорі праворуч, потім у меню, що відобразиться, виберіть " Додати контакт» .
 4. Zoom для Android и iOS Добавление Контакта в адресную книгу по e-mail
 5. Введіть адресу поштової скриньки в поле «вкажіть адресу ел.пошта» , натисніть на кнопку »додати" . Підтвердьте отримання повідомлення про успішну відправку запрошення, тапнув «OK» на екрані.
 6. Zoom для Android и iOS ввод адреса эл.почты другого пользователя, отправка запроса на добавление в Контакты
 7. Далі чекайте підтвердження можливості контактувати через Zoom від особи, якій відправили відповідний запит. Після того як додається в адресну книгу Користувач видасть згоду на те в своєму додатку, статус " очікує ... » в області з його адресою зникне, а найменування поштової скриньки зміниться на ім'я в системі.
 8. Zoom для Android и iOS Контакт в статусе Ожидает, принятие им запроса на добавление в адресную книгу
 9. На цьому поповнення»контакти" в Зум новим записом завершено, а ви зі стала доступною з програми сторінки профілю іншого користувача сервісу можете, наприклад, переходити до взаємодії з ним – запросити в конференцію, здійснити голосовий виклик, почати листування в чаті.
 10. Zoom для Android и iOS Доступные в отношении Контакта из адресной книги действия
 11. Для забезпечення швидкого пошуку тієї чи іншої особи в адресній книзі Zoom згодом відзначте запис з його даними зірочкою:
  • Відкрийте картку контакту, тапнув по його імені в категорії " зовнішній» переліку «Мої контакти» . Торкніться зірочки вгорі праворуч &8212; це призведе до її фарбування жовтим кольором. Zoom для Android и iOS Добавление контакта в Избранные (со звездами) с карточки со сведениями

   Або тривалим натисканням на аватарку записи в адресній книзі викличте контекстне меню і виберіть в ньому " поставити зірку контакту» .

  • Zoom для Android и iOS Пункт Поставить звезду контакту (добавить в избранное) в контекстном меню записи в адресной книге
  • В результаті ви отримаєте можливість швидкого пошуку важливих і зазначених вищеописаним чином осіб, розгорнувши перелік «з зірками» на екрані «Мої контакти» .
  • Zoom для Android и iOS Список Контактов со звёздами (аналог Избранного) в адресной книге приложения

Спосіб 2: телефонні контакти

Щоб спростити додавання даних в адресну книгу Зум і уникнути необхідності запам'ятовувати адреси електронної пошти учасників системи, можна синхронізувати мобільний клієнт сервісу з додатком»контакти" на смартфоні.

 1. Відкрийте розділ»контакти" у Zoom, розгорніть список " зовнішній» , тапніте " підключити телефонні контакти» .
 2. Zoom для Android и iOS Контакты - Внешние - Подключить телефонные контакты

 3. Виберіть країну, де випущено ваш номер телефону, введіть ідентифікатор без коду у відповідному полі та натисніть»продовжити" . Підтвердіть надійшов з програми запит, тапнув під ним &171;ОК&187; .
 4. Zoom для Android и iOS Предоставление приложению своего телефонного номера для синхронизации адресной книги с Контактами на девайсе
 5. Надайте засобу доступ до " Контактам» мобільного девайса, натиснувши «дозволити» у вікні з такою вимогою. Трохи почекайте, поки записи будуть вичитані з адресної книги смартфона і відобразяться в Зум (в списку «Мої контакти» з'явиться нова категорія " телефонні контакти» ).
 6. Zoom для Android и iOS Предоставление разрешения на доступ к Контактам, загрузка записей адресной книги девайса в приложение
 7. Надалі для отримання можливості взаємодіяти з тією чи іншою особою в рамках системи організації онлайн-конференцій: розгорніть перелік " телефонні контакти» , перейдіть до перегляду даних іншого користувача, тапнув по його імені.
 8. Zoom для Android и iOS открытие карточки Телефонного контакта в приложении
 9. Якщо в картку контакту внесений e-mail, внизу відкрився екрану буде наявна кнопка «запросити як контакт Zoom» &8212; натисніть на неї. Далі підтвердіть відправку запиту і чекайте видачі іншою особою дозволу на додавання своїх даних в адресну книгу вашого застосування Зум (як описано в пунктах №№ 4-5 попередньої інструкції з цієї статті).
 10. Zoom для Android и iOS Пригласить в качестве контакта Зум пользователя из адресной книги устройства
 11. Додатково . Для залучення до взаємодії через розглянутий сервіс тих людей, які внесені в »контакти" вашого телефону, але в даний момент не є учасниками Зум, можна задіяти відправку їм запрошень за допомогою SMS. Для цього:
  • На вкладці»контакти" додатки розгорніть перелік " зовнішній» , тапніте по першій в ньому записи – " запросити людей приєднатися до Zoom» .
  • Zoom для Android и iOS Приглашение Контактов к использованию сервиса посредством отправки SMS
  • Встановіть позначки навпроти імен потрібних Вам користувачів, а потім торкніться " запросити» у верхній частині екрана праворуч.
  • Zoom для Android и iOS Выбор контактов в адресной книге для отправки им приглашения использовать программу по SMS
  • Надішліть сформоване автоматично повідомлення. Далі чекайте, поки запрошені користувачі встановлять Zoom для своєї ОС і зареєструються в системі, після чого їх можна буде додати в вашу адресну книгу будь-яким з описаних вище в цій статті способів.
  • Zoom для Android и iOS Отправка SMS-приглашения использовать программу пользователям из адресной книги приложения

більше статей на цю тему: