Встановлення Zoom на смартфон Android та iPhone

Android

Всього існує два офіційних способи інсталяції програми Zoom на функціонуючі під управлінням ОС Android пристрої. Перший з описаних далі методів більш простий і зручний, а другий застосовується, якщо на девайсі відсутня можливість використовувати Google Play Маркет і при цьому займатися установкою магазину немає часу чи бажання.

Читайте також: Інсталяція додатків в середовищі Android

Спосіб 1: Google Play Маркет

 1. Скористайтеся представленої далі посиланням або відкрийте магазин додатків Гугл і знайдіть в ньому сторінку Zoom Cloud Meetings, ввівши назву сервісу в поле пошуку.

  Завантажити Zoom для Android з Google Play Маркета

 2. Zoom для Android скачать приложение из Google Play Маркета
 3. Торкніться кнопки»встановити" під найменуванням Zoom Cloud Meetings і панелі з основною інформацією про це додатку. Потім чекайте завершення скачування необхідних файлів і інсталяції клієнта системи відеоконференцій на ваш пристрій.
 4. Zoom для Android процесс установки приложения из Google Play Маркета
 5. Після закінчення установки кошти на його сторінці в Плей Маркеті стане активною кнопка»відкрити" , а на робочому столі Android з'явиться іконка «Zoom» . Скористайтеся одним з цих елементів для здійснення першого запуску програми, і щоб перейти до реєстрації або авторизації в сервісі.
 6. Zoom для Android установка приложения из Google Play Маркета завершена, запуск клиента системы видеоконференций

  Читайте також: Як зареєструватися в системі відеоконференцій Zoom c Android-девайса

Спосіб 2: файл APK

 1. За допомогою будь-якого улюбленого веб-браузера на мобільному девайсі (в прикладі далі &8212; Google Chrome для Android ) перейдіть на офіційний веб-ресурс розглянутої системи – zoom.us . Перегорніть головну сторінку сайту в самий низ і торкніться наявного в секції »завантажити" найменування " клієнт конференцій» . Zoom для Android переход на страницу загрузки apk-файла приложения на официальном сайте сервиса

  Або ж, що набагато швидше, перейдіть на Android-пристрої за наступним посиланням-це перенесе вас в розділ завантажень сайту сервісу відеоконференцій:

  Завантажити Zoom для Android з офіційного сайту сервісу організації відеоконференцій

 2. На сторінці тапніте по другий за рахунком кнопці з озаглавлених " клієнт Zoom для конференцій» &8212; " завантажити з Zoom» . Підтвердіть (якщо відобразиться) запит браузера про вчинення потенційно небезпечної дії.
 3. Zoom для Android инициация загрузки apk-файла приложения с официального сайта сервиса
 4. Викличте меню браузера, перейдіть з нього в " завантажені файли» і торкніться назви файлу zoom.apk . Zoom для Android открытие скачанного apk-файла приложения из раздела Загрузки в браузере

  Другий варіант, що передбачає ініціацію процедури інсталяції клієнта системи відеоконференцій-перейдіть в папку»Завантаження" ( «Download» ) за допомогою будь-якого файлового менеджера для Android і відкрийте файл zoom.apk звідти.

 5. Zoom для Android запуск устанвки приложения путем открытия его APK-файла в Проводнике
 6. Підтвердьте свої наміри встановити Зум, торкнувшись " встановити» під запитом операційної системи в відобразиться віконці, чекайте, поки буде виконуватися розпакування додатки.
 7. Zoom для Android процесс инсталляции приложения из полученного с оф.сайта APK-файла
 8. Після зникнення віконця інсталятора APK-файлів з екрану інсталяція Zoom для Android вважається завершеною. Тапніте по наявному тепер на робочому столі ярлику, щоб запустити засіб і отримати можливість перейти до реєстрації або авторизації в системі відеоконференцій.
 9. Zoom для Android инсталляция приложения путем распаковки полученного с официального сайта сервиса APK-файла завершена

IOS

Отримання клієнта сервісу Zoom на iPhone мало чим відрізняється від прохідного з метою установки будь-якої іншої iOS-програми, і полягає в скачуванні потрібного засобу з Apple App Store.

Читайте також: Встановлення програм у середовищі iOS

 1. Перейдіть за наступним посиланням з айФона:

  Завантажте Zoom для iPhone з Apple App Store

  Або відкрийте Магазин айОС-софта, здійсните»пошук" за запитом zoom і перейдіть на сторінку засоби Zoom Cloud Meetings .

 2. Zoom для iPhone - скачать программу из Apple App Store
 3. Натисніть на кнопку »завантажити" під найменуванням клієнта Зум на його сторінці в Апп Стор, потім »встановити" під з'явився в нижній частині екрана запитом.
 4. Zoom для iPhone - запуск установки программы из Apple App Store
 5. Чекайте закінчення скачування компонентів і потім інсталяції Зум в середовищі айОС.
 6. Zoom для iPhone - процесс установки программы из Apple App Store
 7. В результаті успішної установки на сторінці Zoom Cloud Meetings в Apple App Store з'явиться кнопка»відкрити" , а в списку доступних на iPhone програм – значок «Zoom» . Натисніть на будь-який із зазначених об'єктів, щоб здійснити перший запуск клієнта системи відеоконференцій і перейти до реєстрації необхідної для роботи в ній облікового запису.
 8. Zoom для iPhone - установка программы из Apple App Store завершена, запуск клиента системы видеоконференций

  Читайте також: як зареєструвати обліковий запис у Zoom за допомогою iPhone

більше статей на цю тему: