Як налаштувати Яндекс Диск

Как настроить Яндекс Диск
Після реєстрації та створення Яндекс Диска його можна налаштувати на свій розсуд. Розберемо основні настройки програми.

Налаштування Яндекс Диска викликається натисканням правою кнопкою миші по значку програми в треї. Тут ми бачимо список останніх синхронізованих файлів і маленьку шестерню в нижньому правому куті. Вона-то нам і потрібна. Натискаємо, в випадаючому контекстному меню знаходимо пункт»Налаштування" .

Вызов настроек Яндекс Диск

Основні

На цій вкладці налаштовується запуск програми при вході в систему, і включається можливість отримання новин від Яндекс Диска. Розташування папки програми також можна змінити.

Основные настройки Яндекс Диск

Якщо робота з Диском ведеться активно, тобто ви постійно звертаєтеся до сервісу і робите якісь дії, то автозавантаження краще включити-це економить час.

Змінювати розташування папки, на думку автора, сенсу особливого не має, якщо тільки ви не хочете звільнити місце на системному диску, а саме там папка і лежить. Перенести дані можна в будь-яке місце, навіть на флешку, правда, в цьому випадку, при відключенні накопичувача від комп'ютера Диск працювати перестане.

І ще один нюанс: необхідно буде стежити за тим, щоб буква диска при підключенні флешки відповідала зазначеної в Налаштуваннях, інакше програма не знайде шлях до папки.

З приводу новин від Яндекс Диска складно щось сказати, оскільки, за весь час використання, жодної новини не приходило.

Рахунок

Це більше інформативна вкладка. Тут вказано логін від аккаунта Яндекс, інформація про витрату обсягу і кнопка відключення комп'ютера від Диска.

Настройки аккаунта Яндекс Диск

Кнопка виконує функцію виходу з Яндекс Диска. При повторному натисканні доведеться заново вводити логін і пароль. Це може бути зручно, якщо виникла необхідність підключитися до іншого аккаунту.

Синхронізація

Всі папки, які лежать в каталозі Диска, синхронізуються зі сховищем, тобто, всі файли, що потрапляють в каталог або підпапки, автоматично завантажуються на сервер.

Для окремих папок синхронізацію можна відключити, але в цьому випадку папка буде видалена з комп'ютера і залишиться тільки в хмарі. В меню налаштувань вона також буде видна.

Настройки синхронизации Яндекс Диск

Автозавантаження

Яндекс Диск дає можливість автоматично імпортувати фотографії з підключеної до комп'ютера камери. При цьому програма запам'ятовує профілі налаштувань, і при наступному підключенні нічого налаштовувати не доведеться.

Кнопка " забути пристрої» відв'язує всі камери від комп'ютера.

Настройки автозагрузки фотографий Яндекс Диск

Скріншоти

На даній вкладці налаштовуються гарячі клавіші для виклику різних функцій, вид імені і формат файлу.

Настройка скриншотов Яндекс Диск

Програма, для виробництва скріншотів всього екрану, дозволяє використовувати стандартну клавішу Prt Scr , а ось для зйомки певної області доведеться викликати скріншотілку через ярлик. Це дуже незручно, якщо потрібно зробити скріншот частини вікна, розгорнутого на весь екран (браузера, наприклад). Тут і приходять на допомогу гарячі клавіші.

Поєднання можна вибрати будь-який, головне, щоб дані комбінації не були зайняті системою.

Проксі

Про ці настройки можна написати цілий трактат, тому обмежимося коротким поясненням.

Настройки прокси Яндекс Диск

Проксі сервер – сервер, через який йдуть запити клієнта в мережу. Він є своєрідним екраном між локальним комп'ютером та інтернетом. Такі сервера виконують різні функції-від шифрування трафіку до захисту клієнтського ПК від атак.

У будь-якому випадку, якщо ви користуєтеся проксі, і знаєте, навіщо він вам потрібен, то все налаштуєте самостійно. Якщо ж ні, то він і не потрібен.

Додатково

На даній вкладці налаштовується автоматична установка оновлень, швидкість з'єднання, відправлення повідомлень про помилки і повідомлення про загальні папки.

Дополнительные настройки Яндекс Диск

Тут все зрозуміло, розповім тільки про налаштування швидкості.

Яндекс Диск, при виконанні синхронізації, качає файли в кілька потоків, займаючи досить велику частину інтернет каналу. Якщо є необхідність обмежити апетит програми, то можна поставити цю галку.

Тепер ми знаємо, де знаходяться настройки Яндекс Диска і що вони змінюють в програмі. Можна приступати до роботи.

більше статей на цю тему: