Прослуховування Яндекс.Музики без Інтернету

Варіант 1: стандартні засоби

Найбільш простий метод прослуховування Яндекс.Музики без підключення до Інтернету полягає в застосуванні однієї зі стандартних можливостей офіційного мобільного клієнта сервісу, скористатися якою, так само як і самим додатком, можна тільки при наявності активної підписки «Плюс» . При цьому спочатку офлайн-режим може бути заблокований через відсутність завантажених композицій в кеші програми, і тому для початку доведеться зробити завантаження.

Читайте також: безкоштовне прослуховування і оформлення підписки на Яндекс.Музика

Крок 1: підготовчі роботи

 1. Відкрийте програму, виконавши заздалегідь авторизацію та інші маніпуляції з підпискою, якщо потрібно, і знайдіть композицію, яку хочете прослухати в режимі офлайн. Після цього в правій частині пісні зі списку або в режимі повноекранного прослуховування натисніть кнопку з трьома горизонтально розташованими точками і у спливаючому вікні скористайтеся опцією»завантажити" .
 2. Как слушать Яндекс Музыку без интернета_005
 3. В якості альтернативи, якщо ви не хочете в майбутньому самостійно завантажувати кожен сподобався трек, можна включити автоматичне завантаження. Для цього за допомогою нижньої панелі відкрийте сторінку «Колекція» і у верхній частині екрана натисніть кнопку із зображенням шестерні. Как слушать Яндекс Музыку без интернета_006

  Прокрутіть представлений список параметрів до блоку «Загальні» , серед доступних тут опцій знайдіть " автозбереження треків» і тапніте по розташованому поруч повзунку для включення. В результаті кожна прослухана в режимі онлайн композиція буде кешуватися додатком, щоб ви згодом могли слухати музику без підключення до Інтернету.

 4. Как слушать Яндекс Музыку без интернета_007

  Враховуйте відразу, що для правильної роботи опції потрібно досить вільного місця на пристрої, так як в противному випадку треках нікуди буде скачуватися. Позбутися від більш непотрібної музики можна буде завжди через той же розділ з»Налаштування" .

Крок 2: використання офлайн-режиму

 1. Розібравшись з підготовкою, щоб перейти в режим офлайн-прослуховування необхідно знову відкрити вкладку «Колекція» за допомогою нижнього навігаційного меню і торкнутися значка з шестерінкою на верхній панелі. Тут на самому початку списку в рамках підрозділу " підключення до Інтернету» можна як поміняти умови завантаження музики, так і активувати потрібний режим роботи.
 2. Как слушать Яндекс Музыку без интернета_008
 3. Як тільки ви торкніться зазначеної кнопки " Офлайн-режим» , додаток почне відтворювати музику виключно з локальної бібліотеки. Ознайомитися зі списком композицій, так само як і зробити будь-які дії, можна в категорії " завантажені треки» на сторінці «Колекція» . Как слушать Яндекс Музыку без интернета_009

  Інші розділи мобільного клієнта при цьому будуть повністю заблоковані для використання, відображаючи лише запит на відключення офлайн-режиму. Також можливість деактивації буде доступна і на єдиній актуальній вкладці «Колекція» під списком категорій.

 4. Как слушать Яндекс Музыку без интернета_010

  Окремо відзначимо, що цілком можна обійтися і без відключення розглянутої опції, якщо на пристрої повністю відсутнє підключення до Інтернету. В такому випадку досить буде відкрити список " завантажені треки» на вкладці »Колекція" і торкнутися потрібного варіанту для відтворення.

Варіант 2: завантаження музики

Альтернативним рішенням, вже не вимагає оформлення підписки, є скачування музики з настільної версії веб-сайту Яндекс.Музики за допомогою сторонніх розширень або можливостей інтернет-браузера і подальше прослуховування через музичні плеєри. Саме по собі відтворення виконується по-різному в залежності від плеєра, будь то сторонній AIMP або Media Player Classic , і тому детально розглядатися не буде.

Детальніше: програми для прослуховування музики на ПК

Спосіб 1: функції браузера

Якщо ви не хочете встановлювати додаткові розширення, для скачування невеликої кількості треків цілком можна обійтися стандартними можливостями будь-якого інтернет-браузера. Щоб виконати завантаження, необхідно розгорнути консоль оглядача на сайті сервісу, перейти на вкладку «Network» , почати відтворення композиції і відкрити найбільш об'ємну доріжку зі списку.

Детальніше: Скачування Яндекс.Музики на ПК

Как слушать Яндекс Музыку без интернета_001

Це дозволить перейти безпосередньо до плеєра браузера, який, на відміну від стандартного, в повній мірі підтримує скачування медіафайлів. Єдиним недоліком завантаженої таким чином музики буде відсутність будь-яких мета-даних, включаючи обкладинку та інформацію про виконавця, що відображається у зовнішніх програвачах.

Спосіб 2: стороннє розширення

Для різних інтернет-браузерів існує безліч розширень для завантаження музики, включаючи досить відомий SaveFrom.Net , однак ми зупинимося на іншому варіанті для Google Chrome , Яндекс.Браузера і інших програм, що підтримують доповнення з інтернет-магазину Chrome. Основна перевага даного розширення, не рахуючи лаконічною інтеграції в інтерфейс, зводиться до збереження всієї можливої інформації про трек.

Сторінка розширення "Завантажити музику" в магазині Chrome

 1. Скористайтеся наведеним вище посиланням, щоб відкрити сторінку Розширення, натисніть кнопку»встановити" і підтвердьте додавання через спливаюче вікно. Після цього обов'язково переконайтеся, що відповідний значок з'явився на верхній панелі браузера.
 2. Как слушать Яндекс Музыку без интернета_002
 3. Розібравшись з установкою, перейдіть на сайт Яндекс.Музики і будь-яким зручним чином знайдіть пісню, яку потрібно завантажити для подальшого офлайн-прослуховування. Тут важливо враховувати, що кнопка скачування буде доступна тільки зі списку композицій, тоді як сам плеєр ніяк не змінюється розширенням.
 4. Как слушать Яндекс Музыку без интернета_003
 5. Безпосередньо скачування можна здійснити шляхом натискання кнопки з вказує вниз стрілкою перед заголовком кожного треку. Статус завантаження при цьому буде відображатися в тій же області, тоді як розташування кінцевого файлу встановлюється через окреме вікно або налаштування браузера.
 6. Как слушать Яндекс Музыку без интернета_004

  Як вже було зазначено раніше, прослухати музику можна через будь-який музичний плеєр, де найкраще себе показує AIMP, в режимі офлайн. Більш того, при бажанні отримані треки цілком можуть бути перенесені на смартфон для тих же цілей, тим самим виключаючи необхідність використання офіційного ПЗ і оформлення підписки.

більше статей на цю тему: