Видалення карти з Яндекс.Таксі

Варіант 1: Веб-сайт

Видалити раніше додану карту в Яндекс.Таксі при використанні комп'ютера можна всього лише одним способом, скориставшись настройками єдиної облікового запису Яндекс ID. Реквізити в даному випадку, що важливо враховувати відразу, видаляються для всіх ресурсів компанії одночасно, через що ненавмисно можуть бути заблоковані деякі важливі функції.

Детальніше: видалення карти з аккаунта Яндекс з комп'ютера

Как отвязать карту от Яндекс Такси_001

Кожна віддалена представленим способом банківська карта повинна буде автоматично зникнути зі списку способів оплати на сайті розглянутого сервісу. Якщо цього з яких-небудь причин не сталося, спробуйте оновити сторінку браузера.

Варіант 2: мобільний пристрій

Якщо вами використовується Яндекс.Таксі для мобільних пристроїв, на вибір видалення можна виконати через налаштування єдиної облікового запису, як було описано раніше, або через внутрішні параметри конкретного сервісу. В цьому випадку діють ті ж правила, і тому не варто видаляти реквізити, які активно використовуються будь-якими іншими ресурсами компанії, включаючи Яндекс Плюс.

Спосіб 1: налаштування служби

 1. Окремий додаток Яндекс.GO, що включає можливості відразу декількох сервісів, є найбільш простим рішенням, так як не вимагає зміни налаштувань облікового запису. Щоб зробити Видалення банківської карти, для початку потрібно відкрити програму, розгорнути головне меню в лівому верхньому кутку екрану і за допомогою кнопки " введіть номер телефону» зробити авторизацію, якщо цього не було зроблено раніше.

  Завантажити Яндекс.GO з Google Play Маркета
  Завантажити Яндекс.GO з App Store

 2. Как отвязать карту от Яндекс Такси_002
 3. Розібравшись з авторизацією і повернувшись на головний екран мобільного клієнта, необхідно знову відкрити основне меню в лівому кутку і перейти в розділ " способи оплати» . Саме тут знаходяться всі пов'язані з картами і не тільки настройки, включаючи можливість видалення.
 4. Как отвязать карту от Яндекс Такси_003
 5. Скористайтеся посиланням " змінити» у правій частині верхньої панелі, щоб включити режим редагування даних, і навпроти потрібної банківської карти натисніть кнопку із зображенням хрестика. Якщо все зроблено правильно, на екрані відобразиться відповідне повідомлення.
 6. Как отвязать карту от Яндекс Такси_004

  При наявності інших карт, які видаляти не потрібно, використовуйте посилання»Готово" для закриття параметрів. В результаті дані будуть видалені без можливості відновлення, хоча і ніяк не обмежуючи повторну прив'язку.

Спосіб 2: управління обліковим записом

В деякій мірі більш простим методом відключення карти можуть стати настройки аккаунта, так як будуть актуальні у випадку з абсолютно будь-яким сервісом розглянутої компанії. Для виконання поставленого завдання необхідно перейти на сторінку параметрів Яндекс.Паспорти будь-яким зручним чином, на вкладці " рахунок» вибрати потрібну карту, натиснути кнопку " Відв'язати» і підтвердити видалення.

Детальніше: видалення карти з аккаунта Яндекс з телефону

Как отвязать карту от Яндекс Такси_005

Зверніть увагу, що якщо ви віддаєте перевагу користуватися Google Pay та подібними послугами, відв'язування картки не потрібно. У разі оплати досить буде вибрати потрібні реквізити зі списку доступних, тоді як на постійній основі ніяких списань не проводиться.

більше статей на цю тему: