вимкнення Google Assistant в Android

Спосіб 1: налаштування Програми Google

Найефективніший спосіб швидко відключити помічника Google – це скористатися налаштуваннями програми. При цьому асистент буде деактивовано назавжди, і тільки користувач знову зможе його включити. Щоб вимкнути Google Assistant на пристрої Android, дійте таким чином:

 1. Запустіть програму Google з меню. Тапніте по іконці аватарки облікового запису, яка розташована у верхньому кутку праворуч.
 2. Как отключить гугл ассистент на андроид-01
 3. Перейдіть до пункту «Налаштування» у меню, що з'явиться. У списку знайдіть розділ «Google Assistant» .
 4. Как отключить гугл ассистент на андроид-02
 5. Натисніть на пункт " Загальні налаштування» , де передбачаються різні параметри функції. Переведіть тумблер у верхньому рядку «Google Assistant» в неактивний стан.
 6. Как отключить гугл ассистент на андроид-03

Після цього Віртуальний помічник буде повністю відключений, і всі пов'язані з ним функції і можливості на смартфоні також деактивуються.

Якщо потрібно відключити тільки розпізнавання фрази «Ok Google» , то зробити це можна через розділ «Voice Match» . Досить вибрати його, потім перевести перемикач функції в неактивний стан.

Спосіб 2: системне меню&171; Налаштування & 187;

В одній з останніх версій Android передбачений пункт налаштувань служб Google в системних параметрах. Щоб відключити асистента через системні налаштування, зробіть наступне:

 1. Відкрийте системний додаток»Налаштування" . Перейдіть в розділ з параметрами служб Google.
 2. Как отключить гугл ассистент на андроид-04
 3. У новому вікні відкрийте розділ " налаштування для додатків Google» . Тапніте по пункту " пошук, асистент і голосове управління» .
 4. Как отключить гугл ассистент на андроид-05
 5. У новому вікні виберіть»Google Assistant" і деактивуйте його способом, описаним вище. Для відключення асистента потрібно з'єднання з Інтернетом, оскільки всі дії здійснюються в акаунті Google.

більше статей на цю тему: