Виправлення помилки " немає доступу до служби Google»

Спосіб 1: Google

Більшість блокувань у Google накладається автоматично, якщо з аккаунта проводилися підозрілі дії по типу спам-розсилок. Незалежно від причини обмеження доступу можна відправити запит на зняття бана.

Перейдіть на сторінку служби підтримки Google

Читайте також: усунення помилки " потрібна дія з обліковим записом Google»

 1. Натисніть кнопку вище, щоб перейти на сторінку апеляції щодо блокування профілю в Google. Введіть логін: пошту або номер телефону, після чого клікніть»далі" .
 2. Нет доступа к сервису Google_001
 3. Вкажіть пароль і знову натисніть кнопку»далі" .
 4. Нет доступа к сервису Google_002
 5. Введіть пошту Google-аккаунта, з яким виникли проблеми. Нижче напишіть інший доступний email для зв'язку і причини, що дозволяють вважати блокування помилковою.
 6. Нет доступа к сервису Google_003
 7. Натисніть»надіслати" .
 8. Нет доступа к сервису Google_004

Спосіб 2: YouTube

Коли блокується канал YouTube , на обліковий запис в інших сервісах Гугла ніякі обмеження не накладаються. Якщо проблема виникла саме з Ютубом, потрібно скористатися окремою інструкцією, представленої далі.

Перейдіть на сторінку служби підтримки YouTube

 1. Скористайтеся кнопкою вище, щоб зв'язатися з модераторами YouTube. Увійдіть в обліковий запис (докладніше цей момент був розглянутий в попередній інструкції)
 2. Заповніть поля, представлені на цій сторінці. У першій формі вкажіть повне ім'я (ПІБ), у другій — електронну адресу, до якого прив'язаний заблокований канал, в третій — іншу, доступну пошту (необов'язково Gmail), в четвертій — посилання на заблоковану сторінку. Далі знадобиться пояснити, чому апеляція повинна бути розглянута.Нет доступа к сервису Google_005

  Зверніть увагу! кількість символів в останньому полі обмежена 1000 знаками. Постарайтеся укласти повідомлення команді Ютуба в це обмеження. Не дублюйте контактну інформацію, зазначену раніше.

 3. Переконавшись, що всі відомості вказані вірно, клікніть»надіслати" .
 4. Нет доступа к сервису Google_007

більше статей на цю тему: