Вставка посилань у відео YouTube

Варіант 1: Підказки

У 2017 році компанія Google прибрала з YouTube можливість вставки анотацій, замість цього запропонувавши розміщувати посилання в підказках &8212; ненав'язливих елементах, спливаючих в процесі перегляду ролика. Сюди можна вставити як лінк на інше своє відео чи іншого автора, так і на зовнішній ресурс, однак для останнього потрібно дотримати ряд умов. Цей та інші нюанси роботи підказок ми розглянули в окремому керівництві по їх додаванню, рекомендуємо з ним ознайомитися.

Детальніше: Як додати підказку в відео на Ютубі

как сделать ссылку на видео на ютубе-13

Варіант 2: Кінцева заставка

Другий метод розміщення посилань полягає у використанні кінцевої заставки – фрагмента після основного відео, де розташовується Службова Інформація. Для додавання і налаштування цього елемента потрібно задіяти «творчу студію YouTube», причому виключно в настільному вигляді, так як через додаток на смартфоні або планшеті цього зробити не можна.

 1. Відкрийте головну сторінку Ютуба, потім клікніть лівою кнопкою миші ( ЛКМ ) по аватару свого профілю і виберіть пункт «Творча студія YouTube» .
 2. как сделать ссылку на видео на ютубе-1
 3. За допомогою лівого меню відкрийте блок»Контент" .
 4. как сделать ссылку на видео на ютубе-2
 5. Знайдіть ролик, до якого потрібно додати кінцеву заставку, наведіть на його рядок курсор і натисніть на кнопку " відомості» (іконка олівця).
 6. как сделать ссылку на видео на ютубе-3
 7. Прокрутіть сторінку вниз і натисніть на панель «кінцеві заставки» , яка розташована в правій частині. как сделать ссылку на видео на ютубе-4

  Важливо! цей елемент можна додати лише до роликів, які тривають більше 25 секунд!

 8. Після переходу до цієї панелі відкриється редактор заставки. Насамперед необхідно вибрати конкретне місце розташування додається компонента-в цьому Вам допоможе стрічка кадрів нижче.как сделать ссылку на видео на ютубе-5

  Наведіть курсор на бажаний таймкод і клікніть ЛКМ для встановлення позиції.

 9. Тепер Погляньте на ліву частину екрану редактора – тут розташовані шаблони заставок. За замовчуванням доступні тільки варіанти з лінками на власні відео і плейлисти, а також кнопка»підписатися" . как сделать ссылку на видео на ютубе-6

  Для додавання посилань натисніть " додати елемент» і виберіть »посилання" .

 10. как сделать ссылку на видео на ютубе-7

  Важливо! вставляти посилання на зовнішні ресурси можуть тільки автори, які стали партнерами YouTube. Якщо ви не знаєте, що це таке, скористайтеся керівництвом далі.

  Детальніше: як монетизувати канал YouTube

 11. Для вставки шаблону або довільного елемента натисніть на відповідну кнопку.
 12. как сделать ссылку на видео на ютубе-8
 13. Далі має бути Налаштування заставки. Для роликів і плейлистів можна вибрати тип (актуальність або новизну), а для всіх складових – змінити розмір (положення прив'язане до шаблону). Кнопка»підписатися" не редагується. как сделать ссылку на видео на ютубе-10

  За бажанням також можна відредагувати час появи якогось з компонентів-для цього перетягніть відповідну смугу на стрічці кадрів внизу.

 14. как сделать ссылку на видео на ютубе-11
 15. Після додавання та налаштування заставки натисніть на кнопку " Зберегти» . как сделать ссылку на видео на ютубе-18

  Тепер можете відкрити ваше відео для перегляду і перевірити, як відображається посилання.

 16. как сделать ссылку на видео на ютубе-16

  Цей варіант підходить користувачам, які хочуть просунути другий свій канал або проект на краудфандінговой майданчику.

Варіант 3: накладення тексту на відео

Також посилання в ролик можна додати у вигляді тексту на саму картинку. В цьому випадку зробити її клікабельної не вийде, зате не діють обмеження на підключення до партнерської програми. Можливістю накладення довільного тексту на відео володіють практично всі популярні настільні і мобільні відеоредактори – з принципом роботи цієї функції можна ознайомитися на прикладі програми Vegas Pro.

Детальніше: як додати текст до відео у Vegas Pro

как сделать ссылку на видео на ютубе-17

більше статей на цю тему: