Як доповнити відгук на AliExpress

Варіант 1: Веб-сайт

Крім можливості публікації стандартних відгуків під купленими і отриманими товарами на AliExpress, Кожен користувач згодом протягом обмеженого періоду часу може доповнити залишене повідомлення коментарем, наприклад, вказавши думку після реального використання продукції. Такого роду замітка буде доступна лише один раз для кожного замовлення і тільки після публікації основного відкликання, створення якого багато в чому здійснюється схожим чином.

 1. Перебуваючи на головній сторінці веб-сайту торгового майданчика і заздалегідь виконавши авторизацію, в правій частині екрана скористайтеся кнопкою " замовлення» для переходу до повного списку куплених товарів. Аналогічно можете навести курсор миші на значок профілю на верхній панелі ресурсу і відкрити категорію «Мої замовлення» .
 2. Как дополнить отзыв на Алиэкспресс_001
 3. Щоб перейти до створення доповнення до існуючого відкликання, на сторінці, що відкриється, знайдіть потрібне замовлення зі статусом»Завершено" і в правій колонці «дія» скористайтеся кнопкою «Review Additionality» або " доповнити відгук» . Якщо дана опція відсутня, не були дотримані основні, раніше зазначені умови, або пройшло занадто багато часу з моменту завершення угоди.
 4. Как дополнить отзыв на Алиэкспресс_002
 5. Крім даного розділу, перейти до потрібної форми можна зі сторінки з повним списком відгуків, наприклад, якщо кнопка просто не працює. Для цього в основному меню виберіть розділ " оцінка угод» , відкрийте вкладку " ваші відгуки» і знайдіть раніше залишене повідомлення. Как дополнить отзыв на Алиэкспресс_003

  У правій колонці скористайтеся посиланням " доповнити відгук» , де також буде вказано час, протягом якого дана можливість залишається доступною. Відповідно, якщо час вийшло або замітка була додана раніше, потрібна посилання буде недоступна.

 6. Как дополнить отзыв на Алиэкспресс_004
 7. Який би з двох запропонованих варіантів ви не вибрали, в результаті відкриється форма " доповніть свій відгук» , де в першу чергу необхідно заповнити текстове поле " Додаток до відкликання» будь-якою зручною мовою. Тут діють ті ж правила і обмеження, що і при створенні основних відгуків, і тому слід уникати нецензурної мови, реклами та іншої інформації, не пов'язаної безпосередньо з товаром або продавцем. Как дополнить отзыв на Алиэкспресс_005

  Додатково до замітки можна прикріпити до п'яти графічних файлів, розмір кожного з яких не повинен перевищувати 5 Мб, навіть якщо раніше ви додавали фотографії разом з основним відкликанням. Після завершення натисніть кнопку " залишити відгук» в нижній частині сторінки і можете покинути даний розділ веб-сайту.

 8. Как дополнить отзыв на Алиэкспресс_006

  Так само як і основні відгуки, Доповнення проходять перевірку і з'являються на сайті через певну кількість часу, так що відразу перевіряти наявність замітки на сторінці товару немає ніякого сенсу. В іншому відзначимо лише те, що коментар краще обмежити невеликою кількістю символів без поділу на абзаци, які все одно будуть видалені після публікації.

Варіант 2: Мобільний додаток

Офіційний мобільний Клієнт AliExpress надає повний набір функцій для роботи з відгуками під купленими товарами, але сильно відрізняється в плані інтерфейсу і навігації. При цьому інші правила, зазначені в попередньому розділі Інструкції по частині тимчасових обмежень і кількості заміток, тут будуть повністю актуальні.

 1. Заздалегідь виконавши авторизацію в потрібному обліковому записі, перейдіть на вкладку «профіль» за допомогою нижньої панелі і в самому верху екрану в рамках блоку «замовлення» скористайтеся посиланням " Переглянути все» . У свою чергу, на сторінці необхідно знайти куплений товар, відгук під яким потрібно доповнити.
 2. Как дополнить отзыв на Алиэкспресс_007
 3. Скористайтеся представленої тут кнопкою " доповнити відгук» , щоб перейти до форми створення коментаря. Так само як і на комп'ютері, якщо кнопка відсутня, додати додаток не вийде через недотримання одного або декількох умов.
 4. Как дополнить отзыв на Алиэкспресс_008
 5. Заповніть основне текстове поле " розкажіть більше» , обмежившись однією тисячею символів, і в разі потреби в нижній частині екрана додайте до п'яти зображень з пам'яті телефону або скориставшись камерою пристрою. Після завершення натисніть кнопку »опублікувати" , щоб відправити повідомлення на перевірку, після якої запис з'явиться в блоці " доповнений відгук» під вашим основним відгуком на сторінці товару.
 6. Как дополнить отзыв на Алиэкспресс_009

  Ні в розглянутому мобільному додатку, ні на офіційному сайті торгового майданчика в даний час, на жаль, не можна виправляти або видаляти існуючі відгуки. Тому враховуйте, що доданий описаним чином повідомлення збережеться назавжди без можливості зміни, не рахуючи хіба що тих випадків, коли для цього будуть вагомі підстави.

більше статей на цю тему: