Включення російської мови на AliExpress

Варіант 1: Комп'ютер

На комп'ютері під час використання веб-сайту AliExpress встановити російську мову в якості основного можна двома способами, змінивши доменне ім'я в адресному рядку браузера або скориставшись внутрішніми настройки. При цьому самі дії можуть бути виконані без попередньої авторизації як в настільній, так і в мобільній спрощеній версії ресурсу.

Читайте також: створення облікового запису на AliExpress

Спосіб 1: Зміна домену

Для багатьох країн світу офіційний сайт розглянутої торгової площадки доступний за спеціальними посиланнями, що представляють собою злегка змінений основну адресу. Росія не є винятком, і тому для автоматичного застосування російської мови і всіх пов'язаних з цим налаштувань досить буде змінити домен другого рівня на «RU» в адресному рядку браузера, як показано на скріншоті.

Офіційний сайт AliExpress російською мовою

Как сделать Алиэкспресс на русском языке_001

В якості альтернативи можете просто перейти по представленої вище посиланням, але в такому випадку необхідно враховувати, що автоматично може відкритися версія на іншій мові. Як би там не було, якщо все зроблено правильно і в адресному рядку вказано «aliexpress.ru» , основна мова сторінок сайту зміниться відповідним чином, але в той же час деякі параметри на зразок валюти доведеться редагувати вручну.

Спосіб 2: Очищення даних сайту

Незважаючи на те що мова розглянутого сайту, як правило, залежить від переходу за спеціальним посиланням або внутрішніх параметрів, раніше збережені дані в браузері можуть перешкоджати правильній завантаженні перекладу. Вирішити дану проблему можна шляхом видалення даних про роботу програми або конкретного сайту, згодом повторно відвідавши ресурс або просто оновивши сторінку.

Детальніше: Видалення кешу в популярних браузерах на ПК

Как сделать Алиэкспресс на русском языке_002

Окремо відзначимо, що для автоматичного завантаження російськомовної версії AliExpress в якості країни вашого перебування повинна визначатися Росія, тоді як в інших випадках будуть відображатися найбільш підходящі переклади. З цієї причини допомогти з вирішенням деяких пов'язаних проблем може відключення або навпаки включення VPN.

Спосіб 3: Налаштування веб-сайту

Ще один спосіб установки російської мови в якості основного на сайті AliExpress зводиться до зміни внутрішніх налаштувань за аналогією з валютами і адресою доставки. Дане рішення буде особливо актуально, якщо ви відвідували інші версії ресурсу за прямими посиланнями, і тепер назви деяких розділів або товарів не переводяться на потрібну мову.

Читайте також: зміна валюти і адреси доставки на AliExpress

 1. Перебуваючи на сайті ринку, у правій частині верхньої панелі розгорніть меню з прапором певної країни, назвою поточної мови та валютою, як показано на скріншоті. Тут в рамках другого пункту необхідно розгорнути список з»мови" і знайти «Російський» , враховуючи, що саме по собі найменування категорії буде іншою мовою.
 2. Как сделать Алиэкспресс на русском языке_003
 3. Розібравшись з вибором російської мови, скористайтеся кнопкою " Зберегти» , щоб застосувати оновлені налаштування. Це призведе до автоматичного оновлення сторінки і переходу на російськомовну версію Аліекспресс.
 4. Как сделать Алиэкспресс на русском языке_004

  Через те, що спочатку сайт може бути на незнайомій мові, в деяких випадках можна скористатися вбудованою в багато браузери функцією перекладу. В іншому, якщо оновлені настройки не привели до потрібного результату, обов'язково спробуйте Скидання налаштувань інтернет-оглядача, як було зазначено в другому способі.

Спосіб 4: переклад сайту

Останнім і здебільшого додатковим рішенням може стати згаданий вище перекладач сторінок, доступний практично у всіх сучасних браузерах. Щоб скористатися цією функцією програми, відкрийте AliExpress, на верхній панелі скористайтеся іконкою перекладача, точне розташування якої може відрізнятися, і натисніть кнопку " перекласти» .

Детальніше: переклад веб-сторінок на російську мову в браузері

Как сделать Алиэкспресс на русском языке_005

У спливаючому вікні також може знадобитися вручну вибрати нову мову сторінки, оскільки це залежить від вашого місцезнаходження. При цьому абсолютно неважливо, якою мовою сайт відображається спочатку, переклад буде здійснено в будь-якому випадку.

Варіант 2: мобільний пристрій

Офіційний додаток AliExpress на мобільних пристроях, на відміну від веб-сайту, обмежений лише внутрішніми налаштуваннями, для зміни яких, як і раніше, нічого додаткового не потрібно. У той же час, при першому запуску враховується мова операційної системи і поточне місце розташування, що в кінцевому рахунку впливає на початковий мову програми.

Спосіб 1: налаштування Програми

Перед тим як перейти до установки російської мови в додатку через настройки, уточнимо, що в цілому мов інтерфейсу доступно чимало, і тому ми не зможемо охопити всі можливі найменування розділів. Через це по ходу інструкції особливу увагу слід приділяти розташуванню пунктів на скріншотах, а не самим назвам, які в нашому випадку переведені на англійську.

 1. Для початку за допомогою нижньої панелі перейдіть на вкладку «Account» і, перебуваючи на головній сторінці профілю, в правому верхньому куті натисніть кнопку із зображенням шестерінки. Далі необхідно торкнутися пункту «Language» в рамках другого блоку на сторінці.
 2. Как сделать Алиэкспресс на русском языке_006
 3. Зі списку доступних мов виберіть «Російський» , що в результаті призведе до автоматичного застосування нових налаштувань і перенаправлення на головну сторінку профілю. Якщо все було зроблено правильно і саме по собі додаток працює стабільно, найменування всіх розділів і товарів буде переведено на потрібну мову.
 4. Как сделать Алиэкспресс на русском языке_007

  Враховуйте, що змінюється таким чином тільки мова, тоді як інші параметри, що включають адресу доставки і валюти, потрібно редагувати окремо через відповідні категорії налаштувань. При цьому, якщо після застосування нового перекладу будь-які назви відображаються неправильно, варто перезапустити програму або очистити кеш.

Спосіб 2: Очищення даних

За рахунок того, що додаток спочатку автоматично змінює мову виходячи з вашого місця розташування і країни в налаштуваннях системи, встановити російський переклад можна шляхом очищення даних або повної переустановлення. Найкраще скористатися другим варіантом, так як це дозволить завантажити відразу російськомовну версію AliExpress і застосувати відповідні параметри.

Детальніше:
видалення програм з телефону
Установка додатків на Android і iOS

Как сделать Алиэкспресс на русском языке_008

Ми не будемо детально розглядати дане рішення, тому як це всього лише альтернатива, про існування якої потрібно знати. В іншому спосіб сильно поступається розглянутому раніше зміни налаштувань через велику кількість дій і очищення програми, що не тільки зажадає повторної прив'язки аккаунта, але і може уповільнити роботу.

більше статей на цю тему: