Зміна банківської картки на AliExpress

Пластикові банківські карти вкрай зручні для оплати в багатьох інтернет-магазинах, в тому числі і в AliExpress . Однак не варто забувати, що у цих карт є свій термін придатності, після чого це платіжний засіб замінюють на нове. Та й не дивно втратити або зламати свою карту. У цій ситуації необхідно міняти номер карти на ресурсі, щоб оплата проводилася з нового джерела.

Зміна даних карт на AliExpress

На AliExpress реалізовані два механізми використання банківських карт для оплати покупок. Даний вибір надає можливість користувачеві віддавати перевагу або швидкості і простоті покупки, або її безпеки.

Перший спосіб &8212; це система платежів Alipay. Даний сервіс є спеціальною розробкою AliBaba.com для здійснення операцій з грошовими коштами. Реєстрація аккаунта і приєднання до нього своїх банківських карт займає окремий час. Однак це надає нові заходи безпеки &8212; роботу з фінансами тепер починає виробляти і Alipay, так що надійність виплат значно зростає. Цей сервіс найкраще підходить користувачам, які активно замовляють на Алі, а також на великі суми.

Другий спосіб схожий з механікою оплати банківськими картами на будь-який онлайн-майданчику. Користувач повинен вводити дані свого платіжного засобу у відповідну форму, після чого звідти списується потрібна для оплати сума. Цей варіант набагато швидше і простіше, не вимагає окремих процедур, тому найкращий для користувачів, які здійснюють або разові нечасті покупки, або на невеликі суми.

Будь-який з цих варіантів зберігає дані банківської карти, і їх потім можна змінювати або зовсім відв'язувати. Само собою, через двох варіантів використання карт і способів зміни платіжної інформації точно так же два. У кожного з них свої особливості і недоліки.

Спосіб 1: Alipay

В Alipay зберігаються дані використовуваних банківських карт. Якщо користувач спочатку не користувався сервісом, а потім все-таки створив свій аккаунт, то він виявить ці дані саме тут. І тут же їх можна змінити.

 1. Для початку потрібно увійти в систему Alipay. Зробити це можна через спливаюче меню, яке з'являється, якщо навести покажчик на свій профіль в правому верхньому куті. Буде потрібно вибрати найнижчий варіант – «Мій Alipay» .
 2. Вход в Alipay
 3. Незалежно від того, чи був авторизований користувач до цього, система запропонує увійти в профіль ще раз в цілях безпеки.
 4. Повторная авторизация при входе в Alipay
 5. У головному меню Alipay необхідно натиснути на невеликий зелений круглий значок на верхній панелі. При наведенні на нього відображається підказка " редагувати карти» .
 6. Редактирование карт в Alipay
 7. Відобразиться список усіх прикріплених банківських карток. Можливості редагувати відомості про них немає через безпеку. Користувачеві залишається лише видаляти непотрібні карти і додавати нові, використовуючи відповідні функції.
 8. Список карт на Alipay
 9. При додаванні нового платіжного джерела потрібно заповнити стандартну форму, в якій потрібно вказати:
  • Номер картки;
  • Термін дії та код безпеки (CVC);
  • Ім'я та прізвище власника так, як вони написані на карті;
  • Платіжна адреса (система залишає вказаний минулого разу з урахуванням, що людина ймовірніше змінить карту, ніж місце проживання);
  • Пароль Alipay, який користувач задавав в процесі реєстрації аккаунта в платіжній системі.
  Форма сохранения карты на Alipay

  Після цих пунктів залишається лише натиснути кнопку " зберегти цю карту» .

Тепер платіжним засобом можна користуватися. Рекомендується завжди видаляти дані тих карт, якими оплата вже проводитися не буде. Це дозволить уникнути плутанини.

Alipay самостійно проводить всі операції і розрахунки оплати, тому конфіденційні дані користувачів нікуди не йдуть і залишаються в надійних руках.

Спосіб 2: при оплаті

Також можна змінити номер картки в процесі покупки товару. А саме, на стадії його оформлення. Тут є два основних способи.

 1. Перший спосіб-це натиснути на " використовувати іншу карту» в пункті 3 на стадії оформлення покупки.
 2. Использование другой карты в AliExpress
 3. Відкриється додатковий варіант " використовувати іншу карту» . Його і необхідно вибрати.
 4. Новый пункт при оплате в AliExpress
 5. З'явиться стандартна укорочена форма для оформлення карти. Потрібно традиційно ввести дані-номер, термін дії і захисний код, ім'я та прізвище власника.

Картою можна користуватися, вона також буде збережена в подальшому.

 1. Другий спосіб-вибрати у все тому ж пункті 3 на стадії оформлення варіант " інші способи оплати» . Після цього можна продовжити оплату.
 2. Другие способы оплаты AliExpress
 3. На сторінці необхідно вибрати " оплатити карткою або іншими способами» .
 4. Оплата другими способами на Aliexpress
 5. Відкриється нова форма, куди потрібно ввести дані банківської карти.
Форма карты для оплаты другими способами на Aliexpress

Даний метод нічим не відрізняється від попереднього, хіба що трохи довше. Але в цьому теж є свій плюс, про який нижче.

Можливі проблеми

Слід пам'ятати, що як і при будь-якій операції з внесенням даних банківських карт в Інтернеті, важливо заздалегідь перевірити комп'ютер на вірусні загрози. Спеціальні шпигуни можуть запам'ятовувати внесену інформацію і передавати її в використання шахраям.

Дуже часто користувачі спостерігають проблеми некоректної роботи елементів сайту при використанні Alipay. Наприклад, найбільш часто зустрічається неполадка, коли при повторній авторизації при вході в Alipay користувача переводять не далі на екран платіжної системи, а на головну сторінку сайту. А враховуючи, що в будь-якому випадку при вході в Alipay потрібно повторне введення даних, процес стає зацикленим.

Найчастіше проблема зустрічається на Mozilla Firefox при спробі увійти через соціальні мережі або сервіс Google . У такій ситуації рекомендується спробувати використовувати інший браузер, або авторизуватися за допомогою введення пароля вручну. Або, якщо якраз зациклення виходить при ручному вході, навпаки використовувати вхід через прикріплені сервіси.

Іноді така ж проблема може виникнути і при спробі змінити карту в процесі оформлення покупки. Може не наживатися варіант " використовувати іншу карту» , або працювати неправильно. В такому випадку підійде другий варіант з більш довгим шляхом до зміни карти.

Таким чином, потрібно запам'ятати – будь-які зміни щодо банківських карт слід застосовувати в AliExpress, щоб в подальшому при оформленні замовлень не виникло проблем. Адже користувач цілком може забути що змінив платіжний засіб і спробувати здійснити оплату старою карткою. Своєчасне оновлення даних захищає від подібних проблем.

більше статей на цю тему: