Реставрація фото онлайн

Спосіб 1: Canva

Застосовуючи інструментарій, який представлений в графічному редакторі на одному з найбільш функціональних і зручних веб-сервісів для створення різних творчих проектів, можливо не тільки швидко відреставрувати будь-яке фото, але також кардинально змінити на краще і видозмінити його.

Перейти до онлайн-сервісу Canva

 1. Перейшовши за запропонованою вище посиланням, відкрийте головну сторінку веб-ресурсу Canva і натисніть на одну з розташованих в її верхній секції кнопок»Увійти" або »зареєструватися" .
 2. Реставрация фото онлайн 3 простых способа 02
 3. Клікнувши по відповідній кнопці, авторизуйтесь в сервісі через обліковий запис Google, Facebook або AppleID.Реставрация фото онлайн 3 простых способа 03

  Або ж створіть учетку в Canva і потім увійдіть в неї, клікнувши " продовжити з електронною адресою»

  Реставрация фото онлайн 3 простых способа 04

  І виконавши вказівки засоби реєстрації.

 4. Реставрация фото онлайн 3 простых способа 05
 5. Клацніть по блоку " особисте використання» у вікні «для чого ви плануєте використовувати Canva» , Реставрация фото онлайн 3 простых способа 06

  За бажанням скористайтеся пропозицією отримати безкоштовний пробний доступ до Pro-версії сервісу або відхиліть його кліком по кнопці " можливо пізніше» .

 6. Реставрация фото онлайн 3 простых способа 08
 7. Після входу на сайт натисніть на розташовану в його» шапці " кнопку " створити дизайн» .
 8. Реставрация фото онлайн 3 простых способа 11
 9. Викличте функцію " редагувати фото» , &8212; елемент для цієї дії розташований під переліком рекомендованих системою шаблонів, що відобразився в меню на веб-сторінці. Реставрация фото онлайн 3 простых способа 13
 10. Засобами отобразившегося вікна»відкриття" перейдіть по шляху розташування вимагає реставрації фото на диску комп'ютера. Виділіть його клацанням миші і потім натисніть на кнопку »відкрити" .
 11. Реставрация фото онлайн 3 простых способа 15
 12. У наступному вікні підтвердьте, чи потрібно завантажувати зображення в редактор Canva, натиснувши " редагувати фото» .
 13. Реставрация фото онлайн 3 простых способа 16
 14. Після того як зображення відобразиться в основній області редактора, можна кліком виділити його і за допомогою спеціальних кнопок в панелі інструментів змінити масштаб і/або перейти в повноекранний режим перегляду. Ці дії дозволять підвищити зручність роботи з фото і більш об'єктивно оцінювати результати подальших маніпуляцій.
 15. Реставрация фото онлайн 3 простых способа 20

  Примітка: описані в наступних чотирьох пунктах інструкції операції є основними з доступних в Canva, що сприяють поліпшенню якості зображення і його візуального сприйняття. Врахуйте, не обов'язково виконувати все зазначене без винятку і в точності дотримуючись запропонованого порядку, а діяти слід на власний розсуд, спираючись на одержувані результати. Скасувати будь-який вплив на фото в Canva завжди можливо за допомогою кнопки на панелі вгорі редактора і клавіатурної комбінації «Ctrl» + «Z» .

  Реставрация фото онлайн 3 простых способа 22
 16. Головним реставраційним кроком в більшості випадків є корекція таких параметрів зображення як»яскравість" , " Контраст» , «насиченість» і інших подібних. Для цього:
  • Клацніть по фото, потім натисніть на відобразилася над ним кнопку " редагувати» .
  • Реставрация фото онлайн 3 простых способа 24
  • Клікнувши " Переглянути все» , розгорніть весь перелік параметрів в блоці »налаштувати" Реставрация фото онлайн 3 простых способа 25

   Відображеної панелі.

  • Реставрация фото онлайн 3 простых способа 27
  • Зрушуючи бігунки під назвами параметрів зображення, приведіть останнє в найбільш прийнятний з власної точки зору вид. При обробці неякісних, старих фото особливу увагу рекомендується приділити налаштуванню " чіткість» .
 17. Реставрация фото онлайн 3 простых способа 28
 18. Крім іншого, в Canva є засіб зміни рівня прозорості зображення – можна поекспериментувати і з його акуратним застосуванням, на деяких фото виходить непоганий ефект.Реставрация фото онлайн 3 простых способа 31

  При необхідності виконайте обрізку і/або поворот картинки, викликавши відповідні інструменти з панелі над робочою областю редактора.

 19. Реставрация фото онлайн 3 простых способа 29
 20. Наступна, що надає можливість значно перетворити і поліпшити картинку операція полягає в застосуванні одного або декількох фільтрів і / або ефектів з величезної колекції Canva:
  • Перегорніть перелік засобів на панелі «редагування» , знайдіть відповідний на вашу думку фільтр. Реставрация фото онлайн 3 простых способа 33

   Клікніть по демонструє ефект застосування фільтра мініатюрі, щоб задіяти його щодо зображення в редакторі.

  • Реставрация фото онлайн 3 простых способа 36
  • Далі можна клацнути по демонстрованому в області превью ефекту елементу »Налаштування" Реставрация фото онлайн 3 простых способа 35

   І відрегулювати інтенсивність корекції фото.

  • Реставрация фото онлайн 3 простых способа 38
  • Домігшись найкращого результату від використання розглянутого інструментарію, клікніть по кнопці " застосувати» .
  • Реставрация фото онлайн 3 простых способа 37
 21. Крім двох вищеописаних підходів до реставрації фото вручну, можна задіяти доступне в Canva (на момент написання статті &8212; в beta-варіанті) засіб автоматичного поліпшення зображень. Це рішення дозволяє в кілька кліків отримати більш чітку, ніж вихідна, картинку зі збалансованими штучним інтелектом освітленням і кольоровістю:
  • Прокрутіть перелік засобів на панелі " редагувати» до блоку " рекомендовані» ,

   Реставрация фото онлайн 3 простых способа 40

   Клікніть по значку " автоматичне вдосконалення» .

  • Реставрация фото онлайн 3 простых способа 41
  • Натисніть»використовувати" під описом можливості на сторінці, що відкрилася.
  • Реставрация фото онлайн 3 простых способа 42
  • Трохи почекайте завершення обробки зображення сервісом.
  • Реставрация фото онлайн 3 простых способа 43
  • Оцініть отриманий результат (зробити це більш об'єктивно можливо, включаючи і відключаючи опцію " Показати оригінал» ).
  • Реставрация фото онлайн 3 простых способа 44
  • Якщо є необхідність, відрегулюйте інтенсивність коригування параметрів зображення за допомогою відповідного бігунка вгорі праворуч сторінки.
  • Реставрация фото онлайн 3 простых способа 45
  • Для збереження результатів роботи інструменту " Автоулучшеніе» клікніть " застосувати» .
  • Реставрация фото онлайн 3 простых способа 56
 22. Завершивши обробку зображення, перейдіть в повноекранний режим його перегляду для остаточної оцінки отриманого рівня якості. Якщо результат влаштовує, поверніться в редактор і натисніть на розташовану над його робочою областю кнопку»завантажити" .

  Реставрация фото онлайн 3 простых способа 48

  За необхідності за допомогою розкривного списку в області з вибором параметрів завантаження змініть формат, в якому буде збережена картинка,

  Реставрация фото онлайн 3 простых способа 49

  На відмінний від рекомендованого сервісом PNG.

  Реставрация фото онлайн 3 простых способа 50

  Клікніть»завантажити" під списком опцій завантаження зображення.

  Реставрация фото онлайн 3 простых способа 57

  У вікні, що відобразилося через деякий час «збереження» виберіть папку, куди буде поміщений скачуваний з сервісу файл, при необхідності надайте йому відмінне від стандартного ім'я, клікніть " Зберегти» .

 23. Реставрация фото онлайн 3 простых способа 53

Спосіб 2: Fotor

Fotor &8212; єдиний російськомовний онлайн-сервіс, що потрапив в нашу статтю. У ньому є принаймні один корисний інструмент, який точно стане в нагоді при реставрації фото. Всі інші ж відповідають стандартним браузерним графічним редакторам.

Перейти до онлайн-сервісу Fotor

 1. Клікніть по посиланню вище, щоб потрапити на головну сторінку сайту Fotor, де Натисніть &171;редагувати фото & 187; .
 2. Переход к началу работы с редактором Fotor для реставрации фотографии
 3. У вікні редактора клацніть по іконці для додавання фото або перемістіть зображення прямо на вкладку.
 4. Переход к загрузке фотографии для реставрации в онлайн-сервисе
 5. При відкритті провідника відшукайте необхідну для реставрації картинку.
 6. Загрузка фотографии для реставрации через онлайн-сервис Fotor
 7. В першу чергу нас цікавить інструмент &171;клонувати&187; , який знаходиться в розділі &171;Beauty&187; . З його допомогою буде проводитися заміна пошкоджених ділянок фото на нормальні.
 8. Выбор инструмента для клонирования в онлайн-сервисе Fotor
 9. Відразу радимо використовувати масштабування, щоб краще бачити всі пошкоджені елементи фотографії.
 10. Масштабирование фотографии во время реставрации через онлайн-сервис Fotor
 11. Для інструменту &171;клонувати&187; Налаштуйте розмір кисті та жорсткість.
 12. Настройка инструмента клонирования в онлайн-сервисе Fotor
 13. Для початку виберіть збережений елемент, який і будете клонувати, клацнувши по ньому лівою кнопкою миші. Потім натискайте на пошкоджені ділянки для заміни елементів. Використовувати Ctrl + Z , якщо ви хочете скасувати останню дію.
 14. Клонирование элементов при реставрации фотографии в онлайн-сервисе Fotor
 15. Не завжди з першого разу виходить зробити клонування так, щоб воно не впадало в очі, тому доведеться приділити досить велику кількість часу, щоб розібратися з правильною заміною для гармонійного вигляду картини. Принцип підбору елементів для штампа залежить від самого зображення, тому ніяких точних рекомендацій тут бути не може.
 16. Успешная реставрация фотографии через онлайн-сервис Fotor
 17. Після того, як всі об'єкти будуть замінені, реставрацію можна вважати завершеною, але в ідеалі потрібно забезпечити світловий ефект, додати витримку і тіні. Все це регулюється через розділ &171; основне редагування&187; . Переміщайте знаходяться там повзунки, щоб досягти ідеального результату.
 18. Использование дополнительных эффектов в онлайн-сервисе Fotor
 19. Якщо підсумкова фотографія Вас влаштовує, натисніть на кнопку &171; Зберегти & 187; , щоб перейти до її скачування.
 20. Переход к сохранению фотографии после реставрации в онлайн-сервисе Fotor
 21. Задайте ім'я файлу, вкажіть формат і якість, а потім натисніть на &171;завантажити&187; .
 22. Сохранение фотографии после реставрации в онлайн-сервисе Fotor
 23. Фотографія буде завантажена відразу.
 24. Успешное скачивание фотографии после реставрации в онлайн-сервисе Fotor

Інструмент &171;клонувати&187; &8212; найголовніший з усіх присутніх, адже він допомагає замінювати пошкоджені об'єкти на цілі, реставруючи тим самим знімок. Варто витратити час на його освоєння, щоб в результаті навчитися досягати бажаного ефекту.

Спосіб 3: PIXLR

Функціональність онлайн-сервісу PIXLR вже виглядає більш цікаво, адже тут присутні кілька важливих фільтрів, повністю змінюють відображення картинки. З ними ми теж розберемося, але почати варто з основної реставрації.

Перейти до онлайн-сервісу PIXLR

 1. На головній сторінці сайту клацніть по кнопці &171;Advanced PIXLR E&187; , щоб перейти до редактора.
 2. Переход к редактору PIXLR для реставрации фотографии
 3. Через ліву панель перейдіть до додавання фотографії, клікнувши &171;Open Image&187; .
 4. Переход к загрузке фотографии для рестраврации в онлайн-сервисе PIXLR
 5. У вікні системного провідника відшукайте відповідний знімок і відкрийте його для редагування.
 6. Выбор фотографии для реставрации в онлайн-сервисе PIXLR
 7. На лівій панелі виберіть інструмент &171;Clone&187; . Він працює точно так само, як розглянутий при розборі минулого онлайн-сервісу.
 8. Выбор инструмента Клонирование для рестраврации фото через онлайн-сервис PIXLR
 9. Перейти в режим &171;Source&187; , щоб вибрати цілу ділянку для його подальшого клонування.
 10. Выбор источника для клонирования при реставрации фото в онлайн-сервисе PIXLR
 11. За допомогою &171;Paint&187; почніть малювати, замінюючи пошкоджені частини.
 12. Переход к клонированию элементов в онлайн-сервисе PIXLR
 13. Використовуйте налаштування кольору, щоб регулювати температуру, додати або зменшити світло, нормалізуючи тим самим видимість чорних і світлих ділянок зображення.
 14. Настройка цвета, тени и света при реставрации фотографии в PIXLR
 15. Переходимо до найцікавіших опцій, які стануть в нагоді при реставрації фотографії. Для цього відкрийте категорію &171;Filter&187; , скориставшись верхньою панеллю.
 16. Переход к просмотру эффектов для реставрации фотографий в онлайн-сервисе PIXLR
 17. У списку спочатку відшукайте &171;Remove noise&187; і клікніть по напису лівою кнопкою миші. Цей фільтр відповідає за видалення шумів.
 18. Выбор эффекта для удаления шума при реставрации фотографии через онлайн-сервис PIXLR
 19. З'явиться невелике вікно з двома регуляторами. Змінюйте їх положення, щоб досягти нормального ефекту.
 20. Уменьшение шумов при реставрации фотографии через онлайн-сервис PIXLR
 21. Застосуйте зміни і в цьому ж списку вкажіть &171;Glamour&187; .
 22. Выбор фильтра для улучшения качества фотографии через онлайн-сервис PIXLR
 23. Викрутіть повзунок цього параметра на 100%, і ви відразу ж зможете переконатися в тому, наскільки якісним стало фото. Був видалений незрозумілий туман, тіні знайшли більш глибокий вигляд, а сам знімок став більш контрастним. Якщо використовується кольорове зображення, можливо, доведеться знизити рівень фільтрації, оскільки тоді загубиться реалістичність передачі кольорів.
 24. Улучшение качества фото при помощи фильтра в онлайн-сервисе PIXLR
 25. Всі інші інструменти налаштування відповідають стандартному набору будь-якого графічного редактора. Використовуйте їх, якщо хочете ще щось змінити в картинці. Після в розділі &171;File&187; вкажіть пункт &171;Save&187; або замість цього затисніть стандартну комбінацію клавіш Ctrl + S .
 26. Переход к сохранению фотографии после реставрации в онлайн-сервисе PIXLR
 27. Задайте ім'я файлу, вкажіть відповідний для нього формат, якість і клацніть по &171;Download&187; .
 28. Сохранение фотографии после реставрации в онлайн-сервисе PIXLR
 29. Очікуйте закінчення завантаження, а потім відкрийте отриманий знімок для перегляду.
 30. Успешное сохранение фотографии после раставрации в онлайн-сервисе PIXLR

Спосіб 4: BeFunky

BeFunky &8212; ще один просунутий графічний редактор, що функціонує в режимі онлайн. Тут є кілька корисних опцій, які стануть в нагоді при реставрації картинки, проте зі складними роботами впоратися буде практично нереально через особливості реалізації певних інструментів.

Перейти до онлайн-сервісу BeFunky

 1. При відкритті редактора BeFunky виберіть розділ &171;Open&187; і відшукайте там варіант &171;Computer&187; .
 2. Переход к открытию фотографии для реставрации через онлайн-сервис BeFunky
 3. Після завантаження знімка відкрийте розділ &171;Touch up&187; і виберіть там вже знайомий інструмент &171;Clone&187; . Врахуйте, що всі виділені зірочкою інструменти доступні до використання і в безкоштовній версії BeFunky, але тоді на саме фото буде поміщений водяний знак.
 4. Выбор инструмента для клонирования элементов фотографии в онлайн-сервисе BeFunky
 5. Встановіть розмір кисті і жорсткість клонування, після чого вкажіть елемент, який буде задіяний в якості джерела. Почніть замальовувати проблемні ділянки так, як це вже було показано при розборі двох онлайн-сервісів раніше.
 6. Настройка инструмента клонирование в онлайн-сервисе BeFunky
 7. Додатково рекомендуємо використовувати &171;Flashspot&187; . Ця функція дозволить зрівняти тон світлих ділянок під загальний. У нашому випадку ми задіяли її для приховування білих плям.
 8. Использование инструмента для затемнения участков фотографии в онлайн-сервисе BeFunky
 9. Зверніть увагу на ефекти та фільтри. На жаль, тут немає автоматичного поліпшення або засобу для видалення шумів, однак, можливо, ви знайдете відповідний для себе ефект, накладаючи Різні на фотографію.
 10. Использование фильтров для улучшения фотографии в онлайн-сервисе BeFunky
 11. Після завершення перейдіть до збереження проекту.
 12. Переход к сохранению фотографии после реставрации в онлайн-сервисе BeFunky
 13. Задайте назву, формат, якість і натисніть на кнопку &171;Save&187; .
 14. Сохранение фотографии после реставрации в онлайн-сервисе BeFunky

Графічні редактори, що функціонують в режимі онлайн, хоч і здатні впоратися з реставрацією знімків, але тільки при невеликих пошкодженнях. В іншому випадку не обійтися без використання спеціального ПЗ, яке відкриває перед Користувачем величезна кількість самих різних можливостей.

Детальніше:
програми для відновлення старих фотографій
реставрація старих фотографій в Фотошопі

більше статей на цю тему: