способи перегляду власних зображень у Facebook

Варіант 1: Веб-сайт

На сайті соціальної мережі Facebook в даний час доступно кілька способів перегляду власних фотографій в залежності від типу. Це можуть бути як особисті знімки, так і згадки інших користувачів.

Спосіб 1: фотографії профілю

Основний метод перегляду завантажених фотографій на особистій сторінці полягає у використанні окремого розділу Сайту. Але враховуйте, що подивитися таким чином можна тільки файли, закріплені за сторінкою, в той час як зображення з пабліків і деяких інших місць будуть недоступні.

 1. На верхній панелі або через Головне меню веб-сайту перейдіть до себе на сторінку. Після цього під обкладинкою знайдіть і скористайтеся кнопкою»Фото" .
 2. Переход к разделу Фото на личной странице на сайте Facebook
 3. В однойменному підрозділі»Фото" перейдіть на вкладку »ваші фотографії" . Саме тут розташовуються зображення, які були завантажені вами безпосередньо на особисту сторінку. Просмотр своих фотографий на сайте Facebook

  Якщо ви не можете знайти якийсь знімок, швидше за все, він був переміщений в одну з прихованих директорій. Щоб подивитися всі файли, використовуйте вкладку»альбоми" .

 4. Использование вкладки Альбомы в разделе Фото на сайте Facebook
 5. Для перегляду досить буде просто клікнути по фотографії. При цьому в режимі повноекранного перегляду переміщення здійснюється за рахунок стрілочок з боків.
 6. Просмотр своей фотографии на сайте Facebook

В якості альтернативи даного способу можна переглядати зображення прямо у власній хроніці, так як завантаження файлів в будь-якому випадку фіксується на стіні. Однак це не можна назвати зручним варіантом через можливе приховування записів і через відсутність інструментів пошуку.

Спосіб 2: журнал дій

За допомогою " журналу дій» можна з легкістю відстежити будь-яке досконале дію на сайті, в тому числі і додавання зображень. Даний спосіб стане чудовою альтернативою попередньому, якщо публікації були приховані з хроніки, а також дозволить знайти фотокартки, завантажені вами в будь-яких інших місцях Фейсбуку незалежно від часу.

 1. Розгорніть головне меню веб-сайту, клікнувши по значку із зображенням стрілочки в правому верхньому куті, і відкрийте розділ " налаштування та конфіденційність» . Переход к разделу Настройки и конфиденциальность на сайте Facebook

  Звідси необхідно перейти на сторінку " журнал дій» .

 2. Переход к разделу Журнал действий на сайте Facebook
 3. У лівій колонці " журнал дій» знайдіть і клікніть по посиланню «фільтр» .
 4. Переход к настройкам Фильтров на сайте Facebook
 5. Через спливаюче вікно «Filter» виконайте налаштування. Для цього встановіть мітку поруч з пунктом " фотографії та відео» і на свій розсуд скоротіть кількість результатів за рахунок параметрів «Privacy» і «Visibility» . Процесс настройки Фильтров Журнала действий на сайте Facebook

  За необхідності виставивши обмеження в блоці «рік» , скористайтеся кнопкою «Save Changes» . В результаті вікно закриється, і раніше представлений список публікацій зміниться, дозволяючи швидко перейти до будь-якого медіафайлу.

  Успешный поиск медиазаписей в Журнале действий на сайте Facebook

  Примітка: на жаль, не вийде якось відокремити фото від відео.

 6. Щоб відкрити фотографію, виберіть в лівій колонці відповідний запис і клікніть по мініатюрі в правій частині вікна.Переход к просмотру фото из Журнала действий на сайте Facebook

  Перемикання між зображеннями в повноекранному режимі відбувається між файлами, що знаходяться в одному місці, а не з " журналу дій» , або зовсім недоступний.

Для досягнення найбільшої ефективності під час пошуку фотографій пробуйте використовувати і інші фільтри, що надаються даним розділом. Наприклад, роблячи акцент на відмітках, оцінках і прихованих з хроніки публікаціях.

Спосіб 3: фото з позначками

Крім завантажених вами файлів, на сайті можуть бути присутніми фотографії, на яких була відзначена ваша сторінка. Це, в свою чергу, призводить до дублювання медіафайлу в розділ»Фото" і відображення нової події в " журналі дій» . Більш детально процедура перегляду таких зображень була розглянута в іншій інструкції.

Детальніше: як подивитися фото з відмітками на сайті Facebook

Просмотр фотографий со мной на сайте Facebook

Варіант 2: Мобільний додаток

Офіційний клієнт FB для телефону не відрізняється від веб-сайту в плані різноманітності способів перегляду власних фотографій. У той же час інструкція буде ідентична і для мобільної версії соцмережі.

Спосіб 1: фотографії профілю

Подивитися додані знімки в особистому профілі можна за рахунок розділу»Фото" . Головна ж відмінність від минулого варіанту зводиться до іншого назвою потрібної категорії.

 1. Через Головне меню програми або за допомогою навігаційної панелі перейдіть до себе на сторінку. Під блоком із загальнодоступною інформацією скористайтеся кнопкою»Фото" .
 2. Переход к разделу Фото на личной странице в приложении Facebook
 3. Після цього за допомогою верхнього меню перейдіть на вкладку»Завантаження" і тапніте по мініатюрі зображення, яке хочете подивитися. Для перемикання між знімками стандартно використовується свайп в ліву чи праву сторони.
 4. Просмотр своих фотографий в приложении Facebook

Дану версію можна вважати більш зручною в плані перегляду особистих фото, так як на зазначеній вкладці представлені відразу всі додані знімки без необхідності переходити до " Альбомам» .

Спосіб 2: журнал дій

У мобільному клієнті Facebook розділ з " Журналом дій» реалізований дещо складніше, ніж в настільній версії, але в той же час більш зручний у використанні.

 1. За допомогою навігаційної панелі в нижній або верхній частині екрана перейдіть на вкладку з головним меню. Перегорніть цю сторінку нижче, розгорніть " налаштування та конфіденційність» і торкніться пункту «Налаштування» .
 2. Переход к разделу Настройки в приложении Facebook
 3. На наступному екрані знайдіть блок " ваша інформація у Facebook» і виберіть " журнал дій» .
 4. Переход к разделу Журнал действий в приложении Facebook
 5. Опинившись на вказаній сторінці, скористайтеся фільтрами «рік» і »місяць" , щоб виділити конкретний проміжок часу. Після цього натисніть по блоку «Категорія» і через представлений список встановіть значення " фотографії та відео» .
 6. Переход к настройкам Журнала действий в приложении Facebook
 7. Повернувшись на сторінку публікацій, прокрутіть верхню панель і змініть налаштування «Конфіденційність» і " показу» . Це можна пропустити, якщо у вас не так багато записів.
 8. Дополнительные настройки Журнала действий в приложении Facebook
 9. Серед знайдених варіантів виберіть потрібний, щоб перейти до перегляду повної публікації.Поиск медиазаписей в Журнале действий в приложении Facebook

  Для відкриття фотографії просто торкніться знімка.

 10. Переход к фотографии из Журнала действий в приложении Facebook

В даному випадку перемикання між фотографіями швидше за все буде недоступно.

Спосіб 3: фото з відмітками

При наявності в соціальній мережі зображень, на яких була відзначена ваша сторінка, додаток також можна використовувати для пошуку і перегляду. Робиться це тими ж способами з використанням розділу»Фото" на особистій сторінці та " журналу дій» в " Налаштуваннях» .

Детальніше: як Переглянути фотографії з позначками у додатку Facebook

Просмотр фотографий со мной в приложении Facebook

більше статей на цю тему: